Відносини

Речі, які відбуваються, коли ти розриваєш токсичні відносини

Їх просто потрібно пережити...
2.2к.

1. Ти сумніваєшся в собі.

Ти думаєш, правильне чи ти прийняла рішення, чи може він заслуговував ще один шанс. Ти програєш в голові щасливі спогади, начебто і знаєш, що тобі краще без нього, але все ще боїшся, що може бути гірше.

2. Ти даєш йому ще один шанс.

Шанс, який він не заслуговує. Ти планувала піти, ти казала всім, що підеш, але твої плани змінилися, коли ти намагалася попрощатися з ним і побачила його жалісний погляд. Він змусив тебе відчути себе винуватою. Він змусив тебе відчути, що він може зміниться, що може в майбутньому все стане краще.

3. Ти називаєш себе дурною.

Ти злишся на себе за те, що все ще віриш, що все може вийти, тому що раз за разом все повторюється. Він облажався, як і в минулий раз. Він не засвоїв урок, але на цей раз ти будеш розумніший.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

4. Ти нарешті йдеш.

Ти нарешті набираєшся сміливості піти, залишити його в минулому, вирішити, що ти заслуговуєш на більше, ніж те, що він тобі дає.

5. Ти пишаєшся собою.

Ти відчуваєш себе вільною. Ти відчуваєш, ніби повинна була зробити це давно.

6. Ти починаєш сумувати за нього.

Ти намагаєшся зв'язатися з ним, дізнатися, як у нього справи, сказати, що тобі шкода, що ти пішла, що ти хочеш знову спробувати. Ти пишеш повідомлення, які (сподіваюся) ніколи не відправиш. Ти думаєш, що може зробила величезну помилку. Ти думаєш, що може ніколи не знайдеш свою любов.

7. Починається драма.

У підсумку він пише тобі несподівано. Чи може ти чуєш від друзів, що він все ще говорить про тебе. Він знаходить спосіб знову маніпулювати тобою, навіть якщо ти пішла. І ось тоді ти зрозумієш, наскільки тобі пощастило, що ти більше не з ним. Тоді ти зрозумієш, що прийняла правильне рішення.

8. Ти вчишся бути одна.

Ти поступово починаєш звикати засипати одна і готувати тільки на себе. Ти починаєш насолоджуватися вільним часом, щоб робити те, що ти хочеш. Ти розумієш, що краще бути однією, ніж у токсичних відносин.

9. Ти вчишся любити себе.

Ти знаходиш нові захоплення. Ти заводиш нових друзів. Ти дивишся в дзеркало і розумієш, що ти красивіше, ніж думала. Ти перестаєш ходити з опущеною головою і починаєш нести себе в цей світ впевнено, тому що знаєш, яка ти сильна.

10. Ти знову відкриваєш себе любові.

Після місяців, може навіть років, коли ти берегла своє серце від нової болю, ти нарешті знаходиш сили сходити на побачення. Поцілуватися. Почати справжні стосунки.

11. Ти знаходиш того, хто дійсно заслуговує тебе.

І ти думаєш, чому ти мирилася з поганим зверненням раніше. Ти дивуєшся, чому ти так довго йшла до усвідомлення, який саме кохання ти гідна.

За матеріалами — soulpost.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст