Відносини

Чоловіки з «синдромом Вінні Пуха»

Вони нічого не вміють віддавати жінкам, але класно вміють брати
4.9к.

Вінні Пух приходить до Кролику. Кролик в даному випадку – це жінка. І у Кролика повні полиці варення, меду... І він пускає туди Вінні Пуха... І Вінні Пух каже: «Ще що-небудь є у вас? Нам пора, але якщо що-небудь у вас ще є, ми можемо затриматися», – ну я приблизний текст кажу.

І Кролик говорить: «Так, і ще є, і ще є, і ще є...» І з полиць зникає все. В результаті у Кролика після зустрічі з Вінні Пухом нічого не залишається на полицях – це перша ознака.

Другий ознака такого чоловіка – Вінні Пух починає вилазити з будиночка і застряє. Він застряє в житті Кролика намертво. Велика проблема: він не може ні вилізти, ні влізти назад. Він не може взяти її в дружини, ні піти з її життя, тому що вона його так сильно нагодувала.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Жінки, коли почули про це, почали писати мальовничі продовження: «Да-Да-да-да-да, мені тільки задня частина залишилася зараз. Зі мною живе чоловік, я в основному її і бачу. Як Кролик. Передньою частиною, яка стирчить на вулиці, він кокетує з іншими жінками – намагається будувати відносини. Але глибоко їх не будує. Тому що задня частина в теплі. У теплі й нагодована».

Тому жінка повинна виробити в собі огиду до поведінки, де вона тільки хоче віддавати, вона повинна сказати собі: «Люба, ти знаєш, до чого це призведе? До чого і завжди. Ти спочатку віддаси все, а потім будеш ненавидіти тих, кому віддала. І думати: що ж у мене така доля? І щоб мені змінити у своєму житті, мені потрібно поміняти своє оточення, тому що навколо мене повинні бути люди, які повинні перешкодити мені віддавати надто багато».

Автор – Руслан Нарушевич

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст