Відносини

Будь ласка, не приймайте його назад, якщо він повернувся

Краще відкрийте своє життя для любові, якої ви заслуговуєте.
3.5к.

Спочатку це здасться неймовірним. Маса емоцій, відчуття спокою і задоволення — і все це одночасно. Він змусить вас відчувати те, що не міг подарувати вам ніхто інший. Все ваше життя раптом заграє новими фарбами, а душа встане, немов маленька дитина, що вперше побачила світ.

Вперше за довгий час ви знову будете відчувати себе цілісною особистістю, а ваше життя знову знайде сенс.

Але перед тим як ви зрозумієте, що відбувається, це просто трапиться інша сторона його особистості знову проявить себе, та, що одного разу вже майже вас зламала. І вона нікуди не дінеться. Ви будете розгублені, але найгірше відчуття того, що ви знову наступили на ті ж граблі, і злість, що ви дозволили собі цього повторитися.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Будь ласка, не забувайте про всіх тих ночах, які ви проплакали до ранку. Не забувайте, чому ви зламалися. Не забувайте, як він обплутав вас своєю токсичністю і занурив з головою у свої особисті проблеми.

Будь ласка, не забувайте про усієї тієї болісної болю, яку він вам заподіяв, змусивши вас відчувати себе безпорадною. Не забувайте, що той, хто по-справжньому піклується і любить вас, ніколи не змусить вас страждати. А якщо він говорить, що любить і піклується про вас, то це ще гірше, тому що він завжди буде любити себе більше. Це означає, що він ще не вирішив свої проблеми, і поки він цього не зробить, ви завжди будете залишатися лише його "боксерською грушею" для емоційної розрядки.

Він буде продовжувати використовувати вас, щоб поліпшити своє самопочуття. А все тому, що ви дивні і дуже сильно його любите. І він знає — ви завжди приймете його назад.

Коли він кинув вас, серце підказувало вам, що це краще, що з вами могло статися. Підсвідомо ви розуміли свою удачу, що він більше не повернеться у ваше життя, і що тепер у вас з'явився шанс відкрити себе комусь іншому і краще, неймовірної любові і того, хто вас дійсно заслуговує. Того, хто буде підтримувати вас завжди, незважаючи на свій настрій і вільний час.

Ви заслужили зустріти людину, яка не буде викликати у вас внутрішні конфлікти, і який не залишить вас у біді, коли ви розгублені і не знаєте, як далі жити. Людини, яка не залишить вас одну під дощем, і який не буде діяти у відповідності з чужою думкою — він знає, що такі відносини бувають тільки раз у житті.

Я розумію, що ви його любите, і що часом він навіть надавав вам потрібну підтримку, коли вас долали сумніви. Я знаю, що ви вважали його своїм найкращим другом. Знаю, що ви ділилися з ним своїм минулим та розповідали про людей, які заподіяли вам біль. І про всіх ваших вчинках, яких ви соромитеся, про все, що вам у собі не подобається, про все, що робить вас саме такий. І він витирав ваші сльози. Він любив ваше серце і тому вам так складно не приймати його назад. Між вами було щось особливе, і цей зв'язок нерозривний, я розумію.

Але ще я розумію, що він хотів робити все по-своєму, і що проблеми почалися, коли ви вирішили цьому опиратися. Я знаю, що після всього сказаного і зробленого він кинув вас зламану. І на те була своя причина. Я знаю про біль, яку він вам заподіяв, про всієї тієї брехні і про всіх тих моментах, коли ви ненавиділи себе за те, що мирилися з його токсичністю.

Тому коли він до вас повернеться, а він це зробить, пам'ятайте про це. Тому що якщо людина егоїстичний, якщо він одного разу вже зломив вас, зробивши нещасною, то обов'язково зробить це знову.

Краще відкрийте своє життя для любові, якої ви заслуговуєте. Вона чекає вас, повірте.

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст