Відносини

Немає нічого більш прекрасного, ніж закохатися в того, хто вміє відповідати взаємністю

І все це дійсно станеться.
4.3к.

Зараз ви можете не повірити в це, але одного разу ви зрозумієте, що раніше у вас не було стільки турбот і труднощів. Вам не потрібно було за щось переживати. Зараз ви можете відчувати себе трохи самотнім людиною. Можливо, ви жадаєте кохання і пристрасних відносин, які б зробили вас щасливим. В такі моменти вам не терпиться повернутися додому після довгого робочого дня. Повернутися в порожній будинок, де вас ніхто не чекає.

Але коли-небудь ви будете повертатися до того, хто лише своєю присутністю буде дарувати вам щастя. І ваш будинок буде знаходитися там, де буде жити він. Ні одна погана думка не затьмарить ваш настрій, хоча колись аналогічна ситуація спровокувала б депресію. Коли-небудь вам не доведеться крутитися в холодному ліжку від безсоння, мріючи про кохання, яку, на вашу думку, ви заслуговуєте. І все це дійсно станеться. Вам більше не доведеться сидіти в замкнутому просторі у своїй квартирі, потопаючи під важкими думками, тому що ви зустрінете людину, яка подарує вам світло і поверне вам смак до життя.

Вам більше не доведеться покладатись лише на себе. Вам не потрібно буде ставити під сумнів почуття власної гідності. У вас буде людина, яка буде любити вас і здатний змусити вас відчути себе найщасливішою у світі. Більше ніяких хмар у небі. Більше ніяких похмурих днів. У вас буде життя, яка буде насичена яскравими фарбами і теплими сонячними променями. І все це з'явитися завдяки лише одній людині.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Вам більше не доведеться витрачати свій вихідний у неділю на пошуки мотивації для продовження розпочатих справ, не кажучи вже про увагу до самого себе. Ви будете прокидатися з широкою посмішкою щоранку. Просто тому, що у вас з'явиться можливість подарувати сонний люблячий погляд сплячого поруч людині. І ви будете впевнені в тому, що йому так приємно бути з вами. Що ці почуття взаємні.

Всякий раз, коли ви відчуваєте себе трохи переповненим своїми емоціями, всякий раз, коли в голові з'являється мільйон думок, вам більше не доведеться тримати їх у собі. У вас буде особливий людина, з якою не потрібно прикидатися.

Це той, хто збирається подарувати вам вільний простір, щоб ви могли виразити себе, як вважаєте за потрібне. Це людина, яка ніколи не приховає від вас ні найменшої деталі і не допустить думки, що він зможе використовувати вашу довіру проти вас. Він не буде судити або критикувати вас таким чином, щоб ви відчували себе приниженим і бездарним. Вам більше не потрібно шукати укриття від можливих бід, більше не потрібно приховувати своє внутрішнє «я», тому що ця людина буде любити вас цього. З цією людиною ви дійсно зрозумієте, що значить бути вільним, не обтяженим якимись комплексами.

Ви дізнаєтесь, що значить мати того, хто вважає вас досконалим, навіть якщо ви знаєте, що це не так. З цією людиною у вас з'явиться впевненість у тому, що ви зможете домогтися абсолютно все, не допускаючи помилок. Вам не доведеться йти обережно. Ви можете бути настільки нерозсудливими, наскільки хочете, тому що ви знаєте, що коханий завжди підтримає вас не дивлячись ні на що. З ним вам не доведеться підбирати слова, щоб не потрапити в незручну ситуацію. Він буде любити вас не тільки з емоційної точки зору, але і з фізичною.

Можливо, ви все більше і більше дивуєтеся намальованою для себе картині, коли ви все-таки зустрінете того єдиного. Можливо, ви піддаєтеся втоми, тому що ви ще не зустріли когось, хто любив би вас так, як ви б того хотіли. І це нормально.

Ви можете сумувати з-за цього. Але те, що ви не повинні робити, це дозволяти вірі в краще згаснути. Ви повинні дозволяти надії про взаємну любов присутні у вашому житті. Зрештою, коли це станеться, це буде самий яскравий і щасливий момент, який ще не траплявся з вами до цього.
Ви не тільки відчуєте, що опинитеся на піку емоційного блаженства, але і зрозумієте, що вас по-справжньому люблять. Весь світ стане для вас набагато привітніші і доброзичливішим. І ви, зрештою, забудете про похмурому минулому.

Переклад статті — There Is Nothing More Beautiful Than Falling In Love With Someone Who Knows How To Love You In Return via Клубер

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст