Відносини

Як зацікавити хлопця: 4 основних способу

Заводити нові стосунки, особливо з симпатичним молодим чоловіком – справжнє мистецтво, яким повинна володіти кожна, поважаюча себе дівчина
6.5к.

Тоді не доведеться випробовувати масу неприємних почуттів: образи, роздратування і злість від того, що він не відповідає взаємністю. Існує декілька дієвих способів, використовуючи які, можна легко зав'язати романтичні відносини з будь-яким молодим чоловіком. Головне-налаштуватися і знати всі тонкощі, тоді і питання, як зацікавити хлопця, ніколи не поставить в безвихідь.

Зовнішність

Зацікавити, а головне зав'язати романтичні відносини можна з будь-яким хлопцем – для цього необов'язково володіти якимись особливими видатними даними. Але і вони грають не останню роль, адже, як відомо, чоловік любить очима, тому в першу чергу слід уважно поставитися до свого зовнішнього вигляду. Причому важлива не тільки зовнішність, але і одяг.

Виконуйте наступні принципи:

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.
 1. Доглянута зовнішність. Саме на це підсвідомо звертають увагу чоловіки. Можна володіти самими ідеальними рисами і фігурою, але обліз лак на нігтях і брудні волосся легко зводять всі переваги нанівець, і зацікавити чоловіка стане не так-то просто. Дуже важливий догляд за своїм обличчям і тілом, і тоді це стане козирем, який підкреслить привабливість і посилить її в рази.
 2. Одяг. Навіть якщо перша зустріч проходить у віртуальному просторі, не варто думати, що можна дозволити собі сидіти в піжамі і чекати ефекту від такої недбалості. Правильно підібраний одяг (до випадку і до фігури) додасть потрібний психологічний настрій і додасть упевненості в собі. Вибирайте наряди, які підкреслять всі достоїнства і приховують недоліки. Однак не переборщіть. Чоловік – мисливець, тому не показуйте «багато себе» за допомогою глибокого декольте і короткого міні. По-перше, потенційний партнер може вважати таку дівчину легкодоступною, тобто не підходить на роль постійної пасії. По-друге, показуючи надто багато на першому знайомстві, у чоловіка складається враження (і цілком обґрунтоване), що він вже все бачив, і зацікавити його більше такої особи нічим.
 3. Аксесуари. Вони здатні підкреслити достоїнства дівчини і допомогти добитися уваги хлопця. Головне – не переборщити і не перетворитися в обвішану брязкальцями сороку. У всьому потрібно знати міру і баланс, тому аксесуари повинні підходити до одягу і підтримувати загальний стиль створюваного образу.

Важливо. Не вірте тим, хто каже, що неможливо зацікавити хлопця зовнішністю. Це поширена помилка, яка багатьом прищеплюють з дитинства. Краса дуже важлива саме на першому етапі знайомства, інша справа, що утримати чоловіка надовго однією симпатичною зовнішністю навряд чи вдасться.

Вербальне спілкування

Грамотна і красива мова – ідеальне доповнення до ефектної зовнішності. Вміння правильно спілкуватися дозволить розташувати до себе будь-якого хлопця і утримати його увагу. Для цього потрібно правильно говорити:

 1. Тембр голосу повинен бути не занадто високим. За статистикою, більшості чоловіків подобаються жінки з м'яким тембром, в середньому діапазоні.
 2. Манера говорити. Мова повинна бути плавною, емоційної, бажано не вимовляти слова швидко, найкращий середній темп з вміло розставлені смисловими акцентами.
 3. Позитив і почуття гумору. Більшість хлопців у захваті від дівчат, які вміють жартувати, а, головне, адекватно сприймати чужі жарти. Якщо продемонструвати молодому людині гарне почуття гумору, зацікавити його не складе труднощів.
 4. Зміст. Про що б не говорила дівчина, яка бажає привернути увагу хлопця, головне, щоб вся розмова був витриманий в позитивному ключі, без скарг, пліток і грубих виразів.
 5. Слова-паразити. Краще уникати їх вживання, так як вони демонструють не саму високу культуру мови. Щоб позбутися від таких слів, варто потренуватися заздалегідь, можливо не один день.

Для того щоб розмовна мова відрізнялася грамотністю і була цікавою співрозмовника, у тому числі потенційному партнеру, необхідно читати художню літературу. Тоді не виникне проблем з виразом думок, а також завжди знайдеться, про що поговорити з хлопцем і чим ще його зацікавити.

Запам'ятайте. Грамотна, гарна мова, позбавлена слів паразитів і нецензурних висловів – прекрасне додаток до ідеальної зовнішності, що дозволяє розташувати до себе вподобаного хлопця і зацікавити його надовго, можливо, на все життя.

Невербальне спілкування

Мова тіла – жести, рухи, погляд, відіграють чималу роль у встановленні необхідної комунікації. З допомогою «сигналів» можна натякнути співрозмовника своєї зацікавленості, симпатії, чи, навпаки, неприязні. Флірт, доповнений активним невербальним спілкуванням, по праву вважається одним з найбільш ефективних.

Існує декілька психологічних порад, які можна використовувати, щоб зацікавити хлопця і розташувати його до себе:

 1. Відкрита поза. Не складайте руки і ноги один на одного. Носи взуття дівчата повинні «дивитися» у бік симпатичного хлопця. Дуже добре реагують чоловіки при розмові на відкриті долоні.
 2. Погляд. Не слід дивитися симпатичного хлопця пильно в очі. Такий погляд на підсвідомому рівні асоціюється з агресією і навряд чи зацікавить молодої людини. Ідеально дивитися в трикутник «очі-губи», не затримуючись довго на окремих його частинах. Можна «пускати бісики». Для цього достатньо подивитися симпатичного хлопця в очі протягом декількох секунд, а потім різко відвести їх у бік. Повторити цю маніпуляцію кілька разів.
 3. Жести. Зайва жестикуляція неприйнятна і може сприйматися як надмірна емоційність. Рухи рук повинні бути плавними і чітко відповідати вимовною словами і ситуації.

Якщо вдалося зацікавити вподобаного хлопця, то можна закріпити результат за допомогою «дзеркала». У психології цей прийом активно використовується для того, щоб розташувати до себе співрозмовника. Його принцип полягає в тому, що дівчина повністю копіює рухи хлопця протягом декількох хвилин.

Віртуальне спілкування і листування

У цього способу знайомства з чоловіком своєї мрії є як позитивні, так і негативні сторони. З одного боку, таке спілкування дається легше, ніж в реальному житті. З іншого боку, ті прийоми, які можна використовувати на першому побаченні, вечірці або на вулиці, неможливо застосовувати повноцінно «через монітор». Тому спокушання допомогою віртуального спілкування має свої особливості.

Щоб зацікавити молоду людину через листування, дотримуйтесь цих рекомендацій:

 1. Зав'язати знайомство краще після вивчення інформації про вподобаного хлопця. Добавляйтесь в друзі з якоюсь певною метою, але не вистрілює в лоб справжні мотиви. Краще зверніться до нього за допомогою і порадою з того приводу, в якому він добре орієнтується. Цю інформацію, як правило, легко знайти на сторінці в соціальних мережах або на сайті знайомств.
 2. Будьте дотепні і винахідливі. Проявіть нестандартність мислення, почуття гумору. У кожної дівчини є своя родзинка, тому потрібно використовувати її для того, щоб зацікавити чоловіка своєї мрії.
 3. Знайдіть спільні інтереси. Більшість пар, що познайомились в інтернеті, розповідають про те, що їх спілкування почало розвиватися завдяки спільним захопленням.
 4. Не нав'язуйте! Якщо в спілкуванні хлопець проявляє прохолоду або не відповідає на повідомлення, краще взяти тайм-аут і не писати йому, не чекаючи відповіді.
 5. Мова повинна бути грамотною. Не важливий вік хлопця. Будь сподобається дівчина, яка здатна виражати свої думки пов'язане і красиво.

Важливо. Не обговорюйте в перший час знайомства секс і все, що з ним пов'язано. Особливо не заводьте таких розмов першої. Це може відштовхнути хлопця, чи зацікавить його, але далеко не так, як би хотілося.

Для того щоб звернути на себе увагу вподобаного хлопця, слід проявити всі кращі якості, при цьому не забути про індивідуальності і залишатися собою. Зацікавити чоловіка може лише гармонійна особистість, до цього і треба прагнути, а також активно використовувати прийоми, які рекомендують психологи.

author avatar
Тарас Овлах
Клубер саморозвиток та особистісний ріст