Відносини

Як брешуть знаки Зодіаку своїм другим половинкам

Брешуть всі, тільки в якій формі...
3.2к.

Овен

Обман — це пригода для них. Зустрічаючи нових людей, вони будуть обманювати своїх партнерів і не шкодувати про це. Вони роблять вигляд, що це вина жертви. Вони будуть звинувачувати своїх партнерів і не відчувати провини. На жаль, для них це норма.

Телець

Впертий телець — один з тих знаків, які будуть вкрай рідко обманювати, але якщо вони це зроблять, то це означає, що ви більше не існуєте в їх житті.

Близнюки

Вони зазвичай фліртують з іншими і бентежать вас перед вашими однолітками. Не хвилюйтеся, ви, ймовірно, знайдете їх і за цією справою. Якщо ви укорите їх в обмані, вони будуть засмучені і зажадають, щоб ви вибачилися.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Рак

Рак погано обманює. Вони трапляються досить швидко. Чутливий Рак завжди шукає того, кому можна відігратися і саме тому вони обманюють своїх партнерів. Їх турбує те, що шахрайство зашкодить їх партнерові. Тому вони зайвий раз не пребегают до брехні.

Лев

Лев ненавидить ускладнення в життя і уникає обману будь-якою ціною. Це не з-за лояльності, а скоріше це їх неприязні до скандлам, що змушує їх триматися подалі від обману. Лев насолоджується щасливими і мирними довгостроковими відносинами зі своїми партнерами.

Діва

Відмінний брехун. Діва — професіонал, коли справа доходить до обману. Вони можуть зустрічатися з вами і чотирма іншими людьми одночасно, не змушуючи вас почувати себе проігнорованими. У них є всі запобіжні заходи, і обман настільки досконалий, що вам буде важко їх зловити.

Ваги

Вони манипулятивны за своєю природою і мають багато шляхів до відступу. Вони брешуть так, що навіть самі вірять, що це не брехня, а чиста правда! Вони ніколи не візьмуть на себе відповідальність за свої дії. 

Скорпіон

Вони пристрасні коханці, вони знають, як любити і як боляче втрачати близьких. Скорпіон рідко обманює. Швидше, інші обманюють своїх партнерів Скорпіонів.

Стрілець

Для дикого Стрільця любов — це гра. Вони фліртують і завжди мають більше одного партнера. Вони дуже легко закохуються в когось, крім свого партнера і можуть переходити від одного партнера до іншого протягом декількох тижнів. Іноді відчувають співчуття.

Козеріг

Козеріг користується обманом і є експертом в цьому. Вони не турбуються про своїх діях. Важко зловити їх на обмані, навіть, якщо їх  зловити, то вони знайдуть алібі і виправдаються. В основному, вони обманюють фізично, при цьому емоційно люблячи свого партнера.

Водолій

Водолій завжди рухається від однієї людини до іншої, «пробуючи» нові відносини. Вони люблять вивчати емоції і якщо їх спіймають на обмані, їм все одно. Вони егоїстичні по своїй природі і не люблять дотримуватися моральні цінності.

Риби

Химерна Риба — експерт з обману. Як розбійники, вони можуть добре спланувати свою схему і змусити жертву довго залишатися в невіданні. 

Фото — s-media-cache-ak0.pinimg.com

author avatar
Марія Сартания Автор
Марія Сартания — талановита журналістка, яка володіє багатим восьмирічним досвідом роботи в індустрії. Її кар'єра відзначена значними досягненнями, в тому числі роботою в провідних глянцевих виданнях України, де вона демонструвала не тільки професіоналізм, але й унікальну здатність доступно викладати складні ідеї.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст