Відносини

Якщо він говорить ці 13 речей, то ваш хлопець ідеально вам підходить

Його слова говорять вам про те, хто він насправді і як до вас ставиться. Тримайтеся за нього, тому що це ваша доля!
3.7к.

Але як ви можете точно знати? Ви не хочете витрачати свій час на неправильного хлопця.

Ось як дізнатися, чи є він тим сам. Якщо він скаже ці 13 речей, то людина повністю вам підходить: 

1. «Ти прекрасна — всередині і зовні»

Мій хлопець сказав це мені на ранній стадії в наших відносинах і моє серце розтануло. Ваш хлопець цінує все у вас.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. «Я люблю твою посмішку»

Це той чоловік, який захоче провести все своє життя, намагаючись змусити вас посміхатися знову і знову.

3. «Це моя думка»

Якщо ваш чоловік готовий дати вам своє чесне думку про складну ситуацію або новому платті, яке ви купили, ви хочете почути його (ну, в основному). Він так піклується.

Але він знає, що у вас є свій власний розум і ви найкраще знаєте, що підходить вам. 

4. «Як ти думаєш?»

Ваш хлопець запитує вашу думку, тому що це важливо для нього. Ви для нього важливі.

5. «Я підтримую тебе»

Він не ви, він не збирається завжди погоджуватися з вашим кожною дією. У той же час, якщо він може підтримувати ваші рішення, у вас чудовий хлопець.

6. «Вибач»

Якщо людина визнає помилки і може вчитися на своєму досвіді, то хапай його та не баріться! Це той, хто не приховує свої недоліки, готовий рости і стати кращою людиною.

7. «Ти добре виглядаєш!»

Незважаючи на те, що вам потрібно знати, що він любить вас за вашу індивідуальність, компліменти, подібні цим, будуть зберігати ваші відносини надзвичайними.

8. «Ти зможеш!»

Будь то велика презентація на роботі або важка розмова, який чекає вас з членом сім'ї, ваш чоловік знає, що ви впевнена жінка зі здібностями. Він ваш найголовніший «вболівальник».

9. «Я подбаю»

Коли ви хворієте або не встигли зробити важливі справи, він говорить вам, що потурбується про це. І зробить це, зменшуючи ваше тягар і роблячи вас щасливішими.

10. «Ти весела»

Ваш хлопець приділяє увагу вашому почуттю гумору, адже сміх — відмінний засіб для боротьби зі стресом. Пари, які сміються разом, залишаються разом. А кому не потрібна легкість і радість?

11. «Я тобі довіряю»

Довіра — це грандіозна операція для хлопців. Якщо ваш чоловік може бути уразливий з вами і довіряти вам, висловлюючи найглибші бажання і секрети, ви створюєте непорушний зв'язок.

12. «Я люблю тебе»

Зрозуміло, він повинен сказати вам це.

Він не повинен говорити це кожен день. Але він повинен сказати це, коли вважає за потрібне.

13. «Я знаю»

З цією заявою він визнає свої почуття.  Після слів «Я знаю», більше нічого не потрібно говорити. Замість цього, дотик, обійми і навіть сльози, вони багато про що говорять. Ця людина буде з вами, коли ви відчуєте серйозне розчарування або втрату в самий емоційний, болючий годину.

Фото  9.2-1024×639.jpg

author avatar
Марія Сартания Автор
Марія Сартания — талановита журналістка, яка володіє багатим восьмирічним досвідом роботи в індустрії. Її кар'єра відзначена значними досягненнями, в тому числі роботою в провідних глянцевих виданнях України, де вона демонструвала не тільки професіоналізм, але й унікальну здатність доступно викладати складні ідеї.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст