Відносини

Я рада, що я доросла до того, що усвідомила: сенс любові не є закохати в себе цього людини

Те, що ми називаємо любов'ю, насправді егоїзм і інфантилізм
14.9к.

Але ми звикли видавати бажане за дійсне і романтизувати свої власні недоліки. Подавати свої милі вади з витонченою боку.

Коли ви хочете, щоб вас турбували, пестили, порушували, стискали — це пристрасть.

Коли ви хочете, щоб про вас всіляко дбали, вирішували ваші проблеми, робили вам подарунки, забезпечували вас — це інфантилізм.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Коли ви хочете, щоб вас шалено любили, жити без вас не могли, поділяли з вами все свій час і відвели все інше на другий план — це егоїзм.

Коли ви хочете терміново народити дитину від конкретної людини — це біологія.

Коли ви хочете, щоб він терміново зробив вам пропозицію \ вона погодилася стати вашою дружиною — це залежність від громадської думки.

Коли ви любите — ви нічого не хочете. Ви просто любите.

Ви ходите по квартирі, чистіть зуби, відправляєте робочі листи, купуєте хліб, п'єте чай, дзвоніть мамі — і одночасно любите того людини. Він може бути в цей час де завгодно і з ким завгодно. Він може навіть не знати про те, що ви його любите. Різні проблеми відбуваються і далі, життя тече, як зазвичай, але все одно якось вам улыбательно.

Так, це не практично, ірраціонально і дивно.

Але саме це і є любов.

Все інше — просто людські пристрасті.

Вибудовувати можна стосунки, а не любов. Боротися можна за життя дитини, перше місце на конкурсі або свої права, але не за любов. Очікувати можна відповідальності за слова і вчинки, чесності або розуміння, але не кохання. Любов — не має практичного результату. Потрібно просто навчитися називати все своїми іменами, і тоді все стане на свої місця.

Любов — це просто приємне тепло всередині вашого тіла.

І це найкраще, що мені доводилося відчувати.

Тамріко Шоли

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст