Відносини

Що відштовхує чоловіків від жінок миттєво (зі слів чоловіків)

Кілька чоловіків назвали одну річ, із-за якої їх миттєво відвертають від жінки, з якою вони спілкуються:
7.8к.

Кілька чоловіків назвали одну річ, із-за якої їх миттєво відвертають від жінки, з якою вони спілкуються:

«Мене аж пересмикує, коли я чую, як дівчина лається матом, навіть не просто лається, а розмовляє. Мені хочеться заплющити очі і уявити, що мені почулося. Огидно чути таке з жіночих вуст».

«Дівчина, яка думає, що все знає. Зазвичай вона знає те, що не потрібно знати, всякий брєд, і це дратує».

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

«Я не люблю жінок, що палять. Це погана звичка, не кажучи вже про те, що погано для здоров'я. Я не хочу цілуватися з попільничкою».

«Дівчина, яка не відкрита до чогось іншого або новому. Вона не хоче навіть вислухати іншу точку зору — це немов розмовляти зі стіною, тому що їй або байдуже, або вона ніколи не визнає свою неправоту. Не виношу цього».

«Мені не подобаються дівчата, які постійно сидять в своєму телефоні, особливо, коли вона зі мною на побачення або в компанії друзів. Якщо їй дійсно так нудно, нехай краще відразу йде».

«Не люблю жінок, які не знають міри в алкоголі. Я люблю випити, повеселитися, але не люблю, коли напиваються, тим більше жінки».

«Мене вбиває нерішучість у дівчат. Розумію, іноді важко вибрати між двома речами, але коли вона кожен раз залишає на мене приймати рішення, це відвертає. У дівчини має бути своя думка».

«Мені важко бути поруч з невпевненою в собі дівчиною. Розумію, може це не її вина, але як витримати ту, яка постійно комплексує і скаржиться, принижує себе або інших людей, щоб звеличитися за їх рахунок».

«Брехня. Мене відштовхують люди, які постійно брешуть, адже бути чесним не так вже важко, і це важливо у відносинах».

«Коли дівчина багато вимагає, але нічого не дає взамін».

«Коли дівчина бачить у тобі тільки гаманець з грошима. Я не проти заплатити за неї, але було б мило з її боку хоч раз запропонувати розділити рахунок, щоб я зрозумів, що вона прийшла не поїсти за мій рахунок».

«Не терплю дівчат, одержимий соціальними мережами. Навіщо робити фото своєї їжі, особливо на побаченні?! Ненавиджу, коли люди намагаються зробити своє життя ідеальною на картинці».

«Мене відштовхують безпорадні жінки. Мені подобається допомагати жінкам, кожен чоловік хоче відчувати себе корисним, навіть лицарем, але ніхто не хоче безпорадну дівчину, для якої потрібно робити буквально все. Будь трохи самодостатньою».

«Коли дівчина вдає тієї, якої не є. Може робить вигляд, що їй подобається те, що мені подобається. Не потрібно змінюватися, щоб вразити мене — це все одно не працює».

«Самозакохані жінки. Мені не цікаві ті, які перш за все думають тільки про себе».

«Жінка, якій завжди потрібно бути в центрі уваги. Вона завжди прагне звернути на себе увагу, інакше її не влаштовує. Я не терплю такого».

«Мене відвертає від дівчат, які обговорюють і критикують інших дівчат. Це дратує і багато говорить про її характер».

За матеріалами — soulpost.ru
Фото  Flytothesky.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст