Відносини

Для тих, хто любив сильніше, ніж любили вас

З роками виправдання, що я повинна дати нам більше часу, звучало все смішніше навіть в моїй голові.
1.9к.

Я терпляче чекаю, коли капітан нарешті оголосить, що ми злетіли. І видихаю з полегшенням, тому що 30-хвилинна затримка мого рейсу не обернулася скасуванням польоту — хоча зараз я вже не впевнена, чому я взагалі поспішаю додому. Спливає повідомлення:

«Коли прибуває твій рейс?»

«7:39 ранку», — відповідаю.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

«Добре, я зустріну тебе. Це в близькому або далекому аеропорту?»

Я посміхаюся. Я трохи віддалилася від нього, поки була в поїздці, намагаючись звикнути до його холодності вже в той самий момент, коли він висаджував мене в аеропорту 8 днів тому: його сухі обійми, відсутність емоцій — реакція на те, що я вже по ньому нудьгувала. З роками виправдання, що я повинна дати нам більше часу, звучало все смішніше навіть в моїй голові. Я витратила так багато ночей без сну, намагаючись зрозуміти, що ж не так: близькість, яка здавалася такою справжньою, раптом зникла. Все було майже по-справжньому, але чогось не вистачало.

Ми приземлялися в далекому аеропорту. Коли я писала йому, то вже знала, що він не приїде. Я завжди знала, але якась мікроскопічна частина мене все ж сподівалася на протилежне.

«У далекому».

Я чекала...

«Ти не зобов'язаний, я знаю, це далеко», — додала я, сподіваючись, що це допоможе мені почувати себе більш важливою для нього, ніж я завжди відчуваю — тимчасової. Я хотіла, щоб він хотів зустріти мене, я не хотіла просити його про це...повинна я просити?

«Гаразд, тоді краще я не приїду. Я ніколи не був у далекому аеропорту».

«Ok», — відповіла я, навіть не в змозі вести себе так, немов я ще про щось хотіла поговорити. Я думала про те, скільки ж запросить таксист за 30-хвилинну поїздку додому, і мені підтошнювало.

Маленький проблиск надії, який ще залишався всередині, швидко розвіявся. Список розчарувань, злості і відчуття себе нічого не значущою, почали підступати до горла. Я закрила очі, дозволивши плавному руху літака заспокоїти мене. Я притримувала це і додала цю розмову в область мозку, який просто закривав на замок подібні речі, які я хотіла забути.

Але я влізла в свою голову, думаючи про все те, через що я пройшла заради нього.Постійна підтримка, жертвування своїми почуттями, щоб зрозуміти його почуття, трата грошей, щоб заощадити його заощадження (хоча їх у нього не було), прийняття, що він ще не готовий до шлюбу, співчуття до нього, адже він ніяк не може розібратися зі своїм життям, очікування стільки, скільки йому потрібно для цього.

Я робила все, що могла для нього, щоб він подивився на мене так, як я дивилася на нього. Щоб він любив мене так, як я любила його.

Чоловік може піклуватися про тебе. Він може давати тобі моменти, коли ти відчуваєш себе щасливою і задоволеною, але ще він може давати тобі моменти, коли ти відчуваєш себе такою далекою від СЕБЕ, від того, що тобі потрібно у відносинах. Ти не можеш побудувати щасливі відносини на цьому. Це не любов.

Любов не змушує тебе відчувати себе неважливою, не цінною, зненавидженої. Ти не будеш думати, а чи не використовує він тебе, тобі не доведеться просити його бути поруч. Ти не будеш погано думати про себе з-за того, що ти так багато відчуваєш, ти не будеш вважати себе слабкою за те, що так сильно любиш.

Коли ти приймаєш, що тебе влаштовує та менша любов, навіть коли голос в твоїй голові кричить, що це неправильно, тоді ти перестаєш поважати себе. Ти з тих, хто звертається з тобою тільки як з тимчасовою.

***

Літак починає повільно опускатися, перш ніж стосується землі. Я виглядаю у вікно і бачу ранкові обриси рідного міста. Польоти завжди давали мені відчуття свободи, того, з чим у мене останнім часом проблеми. Я знала, що коли повернуся, будуть потрібні зміни, і я їх зроблю.

Я чекала змін, сподіваючись, що він любив мене достатньо, щоб відпустити, або перестати мучити мене ілюзією щасливих відносин. Я закрила очі, знаючи, що заслуговую більшого, і єдиною людиною, яка любить мене досить, виявилася...я сама.

За матеріалами — soulpost.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст