Відносини

Три чоловічих помилки, що гарантують зраду дружини

Щоб отримати жінку, яка зраджує вам під кожним кущем, раптово втече з єгиптянином або вдарить ножем у спину, досить проігнорувати всього три важливі принципи роботи жіночої психіки.
21.3к.

Цих пунктів достатньо, щоб визначити – роги у мужика точно є. Хоча сам він ще багато років може не розуміти: а що я такого зробив? Чому вона пішла?

Кажуть, що чоловікам від нас потрібно одне – ліжко.

Жіночі вимоги куди різноманітніше. Нам потрібно від вас багато, але наші вимоги теж можна скоротити до трьох базових речей.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Якщо один з цеглинок випадає, то весь будинок руйнується. Ці три речі дуже прості. Запам'ятайте їх назавжди, якщо не хочете проблем.

Отже, жінці ЗАВЖДИ потрібні:

1. Захист

Це не тільки набити морду хто зазіхнув на неї хуліганам. Зараз не 90-ті, і такий героїзм виявляти практично не доводиться. Захищати дружину припадає від більш безневинних, але не менш руйнівних речей.

Наприклад, захищати від гніву своєї мами, якщо ви живете у свекрухи. Це дуже важливо, хоча і не очевидно. А ще краще взагалі захистити від приниження жити в чужому домі, знявши квартиру.

Потрібно бути готовим захистити її від злісної начальниці, давши перепочинок і можливість знайти краще місце. А в ідеалі взагалі захистити від матеріальних проблем гарним і міцним заробітком.

Чоловіча турбота – захищати жінку від усього, чого вона боїться і з чим не може впоратися сама. Базова чоловіча функція – дати спокій і безпеку існування.

Не можеш дати це – не ображайся на зраду. Пам'ятай, якщо тебе не було поруч, коли потрібен захист – ти зробив крок до розриву. Якщо ти був в цей час п'яний, або надто зайнятий своєю роботою, або друзями – це не виправдання.

2. Допомога

Це найочевидніший прояв любові. Відмовляючи жінці допомоги, ти кажеш їй: я тебе не люблю. Якого відношення ти хочеш натомість?

Допомагати потрібно навіть тоді, коли справа не здається тобі чоловічим. Бачиш, що не справляється — допомагай.

Допомагай, коли вона втомлюється з дитиною.
Допомагай, коли їй потрібно сходити за покупками – інакше їй доведеться крячить сумки самої.
Допоможи, якщо бачиш, що на роботі у неї завал – зустрінь на машині ввечері, зроби їй ванну з піною, приготуй вечерю.

Коли вона слабка, а ти раптом в білому – ти герой. Повір, оцінить! В ті хвилини, коли ти залишив її одну і без допомоги, в її голові народжується образа, а може бути і зрада. А що? Сам винен!

3. Інтимні емоції

Близькість нам теж потрібна. Але тільки трохи не такою, якою чоловікам.

З-за цього і виникає більшість непорозумінь і зрад, насправді.

Нам потрібні саме емоції в ліжку, а не кількість і якість движухи. Якби вся справа була в двіжусі, ми б жили не з вами, а з вібраторами.

Ми хочемо від вас ніжності, пристрасті, бажання, чого-то нового. Не тільки жінка повинна читати книги «Як задовольнити і утримати чоловіка». Після 5-7 років спільного життя і чоловікові непогано б обзавестися книжечкою про постільних премудростях. Над інтимній життям повинні працювати обидва, а не як у нас – тільки жінка.

Якщо ти не даєш їй постільних емоцій, а замість цього кинув чергову палицю і хропеш зубами до стінки, емоції дасть хтось інший. Якщо їй потрібен секс по четвергах, а ти в цей час п'яний, у неї все одно буде секс по четвергах, не залежно від того, чи є ти вдома, або тебе нема вдома.

За матеріалами — pic-words.ru

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст