Відносини

Чому жінки кидають чоловіків — навіть тих, кого продовжують любити

Кожен чоловік повинен знати!
3.4к.

Я — Джастін Шанфарбер, і я шлюбний консультант. Я працюю з чоловіками і жінками, які допомагають заблукали в шлюбі.

І хоча проблеми зазвичай у всіх здаються різними, чоловіки повинні знати, що якщо проблема в них, то зазвичай вона одна і та ж.

І з цієї причини їх кидають дружини.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Вони відчувають себе жахливо при цьому. Їх серце розривається. Але вони це роблять. Вони збирають в кулак всю свою мужність і всі свої сили. І залишають чоловіків, з якими у них є спільні діти, будинки і життя. Майже завжди це відбувається з однієї-єдиної причини. І я хочу, щоб чоловіки це добре засвоїли.

Жінки йдуть, тому що їх чоловіки більше немає!

Не в тому сенсі, що їх немає взагалі. Просто вони не присутні в їх житті.

Вони працюють. Грають у гольф або комп'ютерні ігри. Дивляться телевізор. Їздять на рибалку... Цей список можна продовжувати довго.

Чоловіки, про яких ми говоримо, не погані люди. Вони хороші люди. Вони гарні батьки. Вони підтримують свою сім'ю. Вони приємні, симпатичні. Але вони приймають своїх дружин як належне. Вони ними цікавляться. Їх дружин немає в їхньому житті, хоча зовні все зазвичай виглядає інакше.

Одна жінка добре це висловила в моєму кабінеті:

«Хто повинен прийти ввечері додому і підтримати мене емоційно. Але цей чоловік — не мій чоловік. Моєму чоловікові плювати на мене, навіть коли я плачу».

Послухайте. Я не збираюся тут нікого засуджувати. Я не збираюся говорити вам, що правильно, а що — ні. Я розповім вам про те, що бачу кожен день. Ви можете гніватися або обурюватися.

Ваша дружина не є вашою власністю. Вона не зобов'язана любити всією душею. Цю любов потрібно заробляти. День за днем, момент за моментом. Точно так само, як ви заробляєте гроші. Ви повинні завоювати її — не грошима чи соціальним статусом, а своєю увагою. Вона повинна відчувати, що вам не все одно. Вона повинна знати, що її слова і переживання мають значення для вас. Вона повинна знати, що ви її слухаєте.

Не кивайте ввічливо і відсторонено, коли вона щось вам розповідає. Не заспокоюйте її монотонним «все буде добре». Не грайте роль адвоката диявола.

Вона хоче, щоб ви відчували її. Вона не хоче, щоб поруч з нею ви завжди були розсіяним апаратом для швидкого сексу. Вона хоче, щоб ви відчували пристрасть не тільки до риболовлі, але й до неї. Ваш шлюб живий до тих пір, поки ви обидва відчуваєте пристрасть. Ви впевнені, що ще не погасли?

А якщо ви втратили цю свою якість, то чому? Куди воно поділося? З'ясуйте це. Або знайдіть цю пристрасть знову. І не виправдовуйтеся неспокійними часом. Все і завжди живуть у неспокійний час.

Їли ви думаєте, що дійсно присутні в розмові, спробуйте вислухати її. По-справжньому вислухати. Не ганяйте сторонні думки, поки вона емоційно розповідає вам про свої проблеми. Дивіться їй в очі. Утримуйте цей погляд. Тільки так буде комфортно і їй, і вам.

Якщо вона запитує про те, відповідайте по-справжньому, а не просто отмахнитесь. Вникайте в суть того, що вона говорить.

Спробуйте краще пізнати її. Повірте, навіть через багато років спільного життя у неї є те, що можна досліджувати кожен день.

Спілкуйтеся з нею з повною увагою. Якщо ви берете її за руку, зверніть увагу на свої відчуття в руці. Зверніть увагу на те, що відбувається в той момент, коли ви чіпаєте чи обіймаєте один одного.

Що відбувається у вашому тілі? Що ви відчуваєте? Зверніть увагу на свої найтонші відчуття і емоції. (Іноді це називають усвідомленістю). Поділіться своїми враженнями.

Але ви, звичайно, занадто зайняті для цього. У вас немає на це часу.

Але як щодо п'яти хвилин?

П'яти хвилин кожен день. Ви в змозі їх знайти? Я не кажу про те, що цього має вистачити на приготування екстравагантного вечері. Я кажу про те, що кожен чоловік може знайти п'ять хвилин в добі, щоб присвятити їх все повністю, без залишку, своїй жінці.

Чи Будете ви робити це? Б'юся об заклад, відразу після того, як ви спробуєте, ви відчуєте те, що вже давно не відчували. Можливо, ви навіть відчуєте зовсім новий смак життя. І вас вже буде не зупинити.

Ви врятуєте свій шлюб.

Justice Schanfarber
Why women leave men they love –
What every man needs to know
via Lifter

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст