Відносини

4 чоловічих критерію ідеалу жінки для якої хочеться жити

Критерії ідеалу жінки для якої не просто хочеться жити, а робити вчинки, робити її щасливою знову і знову завойовувати її серце, запалювати світло її очей...
7.1к.

З віком чоловіки, набравши досвіду життя" виводять критерії хорошої і поганої жінки, намагаючись вивести якийсь рецепт ідеалу. Деякі, не знайшовши ідеалу, зовсім розчаровуються у чудовому полі чи поділяють на категорії "хороша дружина", "хороша коханка" і т. д.

Що стосується мене, я вже точно не можу без жінки, так і ділити себе на кількох я теж не здатен. Яка повинна бути жінка поруч зі мною? Напевно, та, для якої хочеться жити. Не просто жити, а робити вчинки, робити її щасливою, знову і знову завойовувати її серце, запалювати світло її очей...

1. Вона Жінка, яка нічим не зобов'язана і нічого тобі не винна. Вона з тобою тому, що їй з тобою добре і надійно і вона любить тебе.

Мені не важливо, чим вона займається. Може вона працює десь, може взагалі не працює, але при цьому чим займається. Важливо те, що вона наповнює сенсом своє і моє життя. Її не так вже хвилює фінансова сторона питання. Важлива ідея. Втілювати ідеї в реальність – функціонал чоловіків.

2. Мені не треба бачити її кожен день "босий в халаті біля плити". Важливіше те, як вона відчуває себе зі мною у моїй присутності. Відчувати її ніжність, тепло і потреба в мені.

Мене влаштовує, що у мене немає сніданку і вечері приготованого нею кожен день, адже це краще, ніж виснажений вигляд коханої, єдиним бажанням якої буде неодмінно лягти спати з горезвісним "голова болить". Нехай займається більше собою, адже подобатися чоловікам – це їх природне покликання. Ви бачили, з яким виразом обличчя жінка виходить з СПА-салону! То-то ж!!! А ще їй подобається зачаровувати чоловіків!!! Їй важливо отримувати енергію зачарованих нею чоловіків. Ця енергія живить її жіноче єство, і вона продовжує цвісти як прекрасна квітка. Адже ця квітка цвіте для мене! Їй важливо відчувати, що вона подобається чоловікам.

3. Вона постійно чимось захоплюється.

То новими методиками догляду за тілом та обличчям, то різними методами схуднення, то знаннями в різних напрямках бізнесу. Їй важливо спілкування з новими людьми. Цікавиться досвідом успішних людей. Вона постійно розповідає тобі про своїх жіночих справах і шукає розуміння і, в свою чергу, вислухає і подивиться фрагмент цікавого хокейного матчу, тому що розуміє, що це для тебе важливо.

4. Іноді їй просто хочеться стати маленькою дівчинкою і просто поплакати і отримати від рідного чоловіка турботу і увагу.

Іноді цьому немає пояснень. Просто так вона знімає стрес. Вона завжди в глибині душі "дівчинка". Можливо, мене завжди будуть мучити сумніви, що "а раптом я не той про кого вона мріяла" або "той хлопець, якого вона зачарувала, підкорив її серце" і ці страждання буду заставляти мене робити більше і більше, що б утримати її поруч зі мною, адже вона мені нічого не винна. І всякий раз, коли я обіймаю її, може бути навіть уві сні, по її реакції я розумію, що я для неї доріг, і вона вибрала мене! І тоді я розумію, що поруч жінка, для якої хочеться жити.

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст