Краса і здоров'я

Як ваші думки впливають на здоров'я: 4 способи усунути ментальний негатив

Скороминуща думка зі знаком «мінус» не надає глибокого впливу на здоров'я, але коли ви раз за разом її прокручуєте, вона притягує у вашу простір негативні події...

Скороминуща думка зі знаком «мінус» не надає глибокого впливу на здоров'я, але, коли ви раз за разом її прокручуєте, вона притягує у вашу простір події з негативним енергетичним зарядом (діє Закон Тяжіння Всесвіту).

Часто негативні висновки щільно огортають ваша свідомість (особливо дістається жінці, в силу її емоційності). Хочеться сховатися від них, втекти...

Але це не легко. Думка продовжує наполегливо повторюватися, тривожність і напругу наростають, тут же і страхи, і обмеження не змушують себе довго чекати, і, як результат, захворює фізичне тіло.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Ласкаво просимо хвороба! У цей момент ви самі відчинили хвороби свої обійми.

Ми живемо у величезному інформаційному полі і наше завдання навчитися сортувати прийняту інформацію.

Адже перед тим як проявиться фізична хвороба, отримують свою порцію негативу енергетичне і ментальне тіла.

Коли тіла вловили думка зі знаком «мінус», у ваших силах відразу розібратися, чому саме цю думку вловили ментальне і фізичне тіла. Тоді нав'язлива думка відступить і не зробить згубного впливу.

Хвороба зупиняє вас і дає час подумати, віддихатися, осмислити і переглянути свій погляд на поточну ситуацію (це, безумовно, позитивний момент!).

Безліч одноманітних думок — це певний вид контролю, а контроль — це страх. Страх заважає бути собою — бачити, чути, відчувати себе.

Як наслідок, одним з перших сигналів виникає головний біль. Тіло дає сигнал, щоб людина не напружував так свій розум, не намагався зрозуміти все на світі, а прислухався до серця, до своєї душі.

Ще один приклад сигналу, який подає тіло — біль у ногах.

Один з найпоширеніших страхів — страх перед майбутнім. Коли думки починають кружляти вдень і вночі: «А що ж буде завтра? На що я буду купувати їжу? Який мені зробити наступний крок, щоб не помилитися?» та інше.

Наслідок — проблеми з ногами (удари і різні травми ніг). Немає довіри Землі, страшно рухатися вперед, бути гнучким.

Є ліки від цієї недуги — вдячність, довіра собі і Всесвіту!

Тому життєрадісна людина, який в будь-якій ситуації може знайти позитив, який любить себе, розуміє і піклуватися про себе, хворіє, набагато рідше і більше привертає радісних подій у своє життя.

Звідки з'являється негативне мислення

Незалежно від рівня розвитку, негативні думки присутні у будь-якої людини. Якщо розібратися, звідки взялася ця нав'язлива і шкідлива думка, то ми розуміємо, що самі її притягли страхами, переконаннями, обмеженнями, які викликають дисбаланс в енергетичній системі людини.

Важливо прислухатися до себе і знайти відповідь на питання: «Звідки в моїй прекрасній голові така звична?». Що це:

  • страх перед майбутнім, страх висловити себе, страх не сподобатися),
  • переконання, свої або соціуму (батьки краще знають, що потрібно їхнім дітям),
  • стереотип мислення (пробігла чорна кішка — до біди),
  • катастрофічне мислення (не може бути завжди все гаразд, обов'язково повинні бути труднощі),
  • звичка звинувачувати себе (погана мати, дружина і т. д.),
  • звичка ділити все на «погане» і «добре».

Червоною кнопкою для запуску процесу негативного мислення може бути що завгодно. І у кожного свій «список».

А взагалі, кожен має право обирати — яку думку думати.

4 способи усунення негативних думок

Ви не можете заборонити думкам з'являтися у вашій голові, у ваших силах вибрати, яку залишити зараз у себе. Думки — потужний сигнал у Всесвіт, який має властивість матеріалізовуватися — вже не раз доведено.

Увага, усвідомленість і перемикання — основні моменти переходу до позитивного мислення. І якщо ви не хочете, щоб ваші негативні думки манифестировались, то:

  1. Проявіть увагу і усвідомленість до себе

Навчіться говорити нав'язливим думкам «СТОП!». Навчіться усвідомлювати свої емоції та думки і визнавати їх право існувати у вашому розумі, не заперечуючи їх.

Коли ви зрозуміли, що почали прокручувати негативну думку раз за разом, скажіть собі: «Так, зараз я розсердився», «Так, я зараз подумав погано» і так далі. Дозвольте їм побути якийсь час у вашій голові, а потім скажіть їм: «Досить».

  1. Навчіться розслаблятися і не занурюватися в проблему з головою

«Продихайте» ситуацію серцем, заспокойте розум. Вона в будь-якому випадку вирішиться, або ви зрозумієте, які кроки потрібно зробити, щоб її вирішити.

А розслабившись, ви проживете хвилюючий вас момент легше і комфортніше для фізичного тіла.

  1. Переключіть увагу з проблеми, що доставляє радість

Як відволікають маленьких дітей, коли вони плачуть або вередують? Кажуть: «Ой, дивись яке велике дерево!» — і малюк затихає.

Знайдіть свій механізм перемикання. Це дуже просто. У кожного є те, що приносить задоволення і радість. Наприклад, душевна музика, улюблена книга, когось захоплює танець, хтось занурюється в малювання, хтось просто йде гуляти. Та все що завгодно!

  1. Увімкніть позицію «Спостерігача»

Так ситуація буде видно з декількох сторін, а це означає, що саме ви будете керувати нею, а не вона вами.

Виконавши ці дії, ви позбавляєте негативну думку можливості вплинути на вас і заподіяти шкоду, не залишивши їй шансу знову тягнути з вас енергію.

Приймайте будь-які думки в голові. Прощайте себе за «погані», розуміючи, що їх викликають не опрацьовані страхи і переконання

Зрозумійте, що виникла негативна думка не робить людину поганим. Не треба за них себе «стратити» і засуджувати.

Важлива ваша реакція на них: злість, агресія, незадоволеність говорять про неприйняття себе; подяку за їх поява і спокійне розставання з ними — про вашу цілісності.

Нехай ваші думки стануть для вас друзями!

За матеріалами: Ключі майстерності

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст