Краса і здоров'я

Саю: проста техніка оздоровлення всього організму по-японськи

Японські вчені стверджують, що ця система сприяє ефективному очищенню всіх органів і систем.
1к.

Японія вважається лідером у рейтингу країн за тривалістю життя. Багато вчених вважають, що секрет довгожителів полягає в правильному раціоні і пиття теплої води, що має особливе значення для кожної людини. У чому полягає японський спосіб зцілення водою?

Місцем зародження всіх живих істот, є вода, вона дарує життя. Вода володіє самими дивовижними і оздоровлюючими властивостями. Лікування теплою водою в Японії застосовується вже багато тисячоліть.

Лікування саю

Саю – по-японськи означає «вскипевшая вода». У киплячому стані вона позбавляється від частинок хлору та інших шкідливих домішок у ній містяться. Кип'ячену воду, яка охолола до 50-60 градусів Цельсія, називають «Юдзамаси» і її п'ють для оздоровлення організму.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Ефект теплої води

Пиття теплої води має зігріваючий ефект, в тілі людини поліпшуються всі обмінні процеси, посилюється природна захисна сила організму. Японські вчені стверджують, що зігріта вода сприяє ефективному очищенню всіх органів і систем.

Питво саю сприяє детокс-ефекту — прискореному виведенню токсинів і продуктів життєдіяльності організму через нирки, допомагає справлятися з запорами і виробляти стійкість до стресів. При цьому, кожфа очищається, стає більш світлою і яскравою. Цей спосіб дозволяє позбутися від зайвих кілограмів, так як він допомагає безболісно спалити зайві калорії і посилити перистальтику кишкового тракту.

Читайте також: Техніка виконання бажань для ледачих (за словами тибетського монаха)

Коли слід пити саю?

Теплу воду рекомендується випивати відразу після нічного сну або ввечері перед сном. У ранкові години, саю допомагає швидше прокинутися, відчути прилив енергії і налаштуватися на активний робочий день. Перед засинанням, тепла вода сприяє швидкому спалюванню зайвих калорій і забезпечує тривалий, повноцінний відпочинок.

Води не слід пити дуже багато. У добу достатньо випивати до 800 мл або 4 склянки. Ефект детокс викликає у деяких людей відчуття сильної втоми. Воду не слід пити занадто швидко, краще приймати її маленькими ковточками, щоб всі органи і системи прогрівалися поступово.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст