Краса і здоров'я

Кілька простих способів пережити спеку

Ми кожен рік з нетерпінням чекаємо літа, але коли воно приходить, з неймовірними температурними рекордами наша радість від цього часу року не просто йде вона випаровується з кожним нестерпно спекотним днем.
2.1к.

Так як же без особливих прийомів і втрат пережити особливо спекотні дні? Як пише сайт http://joinfo.com/ — існує три базових способу пережити спеку:

Гарячий чай!

Як би парадоксально це не звучало, але ваш перший помічник гарячий чай! Пийте його не дуже гарячою, але й не холодним і бажано без цукру, але це на ваш смак. Саме чай допоможе регуляції температури вашого тіла і виявиться більш дієвим, ніж будь-який навіть самий прохолодний напій.

Капелюх!

В ідеалі можна показувати носа на вулицю коли температура за вікнами переходить позначку на градуснику за тридцять, але ми живемо не в тому світі коли можемо дозволити собі розкіш пересидіти літню спеку. Тому пам'ятайте про головному уборі: капелюх, бандана, хустку, панама і т. д. і т. п. Не нехтуйте головним убором, адже він не тільки допоможе запобігти тепловий і сонячний удар, але додасть родзинку у ваш образ.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Носовичок!

Кожен з нас знає, що в спекотні дні необхідно пити якомога більше води, але всі ми забуваємо про найдієвіший спосіб боротьби зі спекою – обливання! Звичайно, в офісі або на вулиці таким способом не надто скористаєшся, але носовичок є в будь-якій кишені і намочивши його і трохи обтертися може кожен, а це один з найефективніших способів охолодження!

Як ви переживаєте спеку? Поділіться радою в коментарях нижче.

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст