Інтимна зона

Як ви ведете себе в спальні в залежності від вашого знаку Зодіаку

А зараз буде гаряче! Поїхали...
2.1к.

А зараз буде гаряче! Поїхали...

Овен

Ваша здатність дивувати партнерів неймовірна. Ви завжди приносьте щось свіже і нове. Вам подобається домінувати і брати ініціативу на себе у відносинах, тому ви віддаєте перевагу партнерів, які підтримують вашу енергію. Для вас інтимні стосунки — це щось більше, ніж просто фізичний марафон, і ви завжди готові перевершити очікування свого партнера.

Телець

Ви — пристрасний і сильний коханець. Ви любите переходити до справи відразу, але це не заважає вам насолоджуватися моментом. У вас багато прийомів, на які можна покладатися, щоб зробити кожен досвід у спальні незабутнім. Ви готові експериментувати і відкривати нове, але в той же час ви надійний партнер, який завжди приносить задоволення.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Близнюки

Ви легко адаптуєтеся до потреб партнера. Вам легко підлаштовуватися під їх переваги, що робить вас бажаним сексуальним партнером. Ви вмієте надавати відносинам свіжість і інтерес навіть після багатьох зустрічей.

Рак

В цілому, ви досить покірні в буденному житті, і цей аспект вашої особистості відбивається і в інтимній обстановці. Ви схильні приймати пасивну роль, готові дозволити партнерові вести гру, щоб урізноманітнити сексуальний досвід.

Лев

Вам притаманна сильна домінуюча натура, і вона виявляється і в ліжку. Ви віддаєте перевагу брати на себе ініціативу і прагнете бути в центрі уваги. Ваші спальні відносини для вас — це справжня вистава, де ви готові продемонструвати свої лідерські якості партнера.

Діва

Ви дуже вимогливі в інтимних відносинах. Як Діва, ви завжди прагнете до створення ідеальних умов і атмосфери для інтимної близькості з партнером. Ви зазвичай дуже безкорисливі і готові вкласти максимум зусиль, щоб забезпечити приємне проведення часу своєму партнерові.

Ваги

Вам подобається, коли ваші партнери беруть ініціативу на себе. Ви віддаєте перевагу підтримувати гармонію, пливучи за течією. Вам зручно підлаштовуватися під ритм вашого партнера, і це звичайно добре працює. Ваша здатність піти в тінь робить вас привабливим партнером для тих, хто воліє бути домінуючим.

Скорпіон

Ви, ймовірно, більше інших знаків Зодіаку цінуєте близькість. У спальні ви пристрасні і відкриті до експериментів, готові на все заради задоволення. Ваші домінуючі риси роблять вас владним в плані ініціативи. Ви не боїтеся перейти кордони, як в спальні, так і за її межами.

Стрілець

Стрільці в спальні зазвичай проявляють себе як енергійні і пристрасні коханці. Вони відкриті до експериментів і пригод в ліжку, прагнучи до різноманітності і нових відчуттів. Стрільці, як правило, володіють високою сексуальною енергією і проявляють ініціативу в інтимних відносинах.

Козеріг

Ви ставитеся до інтимної близькості дуже серйозно. Ви різнобічні у своїх уподобаннях і стилях, готові до різних сценаріїв і темпами. Вам зручно бути ніжним, так і пристрасним, в безпеці і заповзятливим. Ваша гнучкість і різноманітність роблять вас привабливим і цікавим партнером в спальні.

Водолій

Вам подобається привертати увагу, навіть коли ви вже в спальні, але ви віддаєте перевагу залишатися скромним. Вас можна охарактеризувати як вербального сексуального дослідника, який любить включати в свої інтимні заняття багато розмов і розумової стимуляції.

Риби

Ви ніколи не могли б лягти в ліжко з кимось, кого не любите. Для вас інтим завжди повинен бути виявом взаємної любові між партнерами. У спальні ви чуттєві й емоційно активні, вкладаєте в близькість багато емоцій і почуттів.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст