Інтимна зона

6 хитрощів для поліпшення сексуального життя

«Секс без любові — це так само безглуздо і безглуздо, як і любов без сексу», — Хантер С. Томпсон.
10к.

Хочете кардинально поліпшити своє сексуальне життя? Що ж, ви за адресою! Ці блискучі поради та рекомендації допоможуть вам урізноманітнити близькість з коханою людиною.

Незважаючи на те, що у вас і без того може бути відмінна сексуальне життя, вам може не вистачати якоїсь родзинки. Ви все одно будете задаватися питанням, чи можуть ради допомогти вам отримати ще більшу насолоду. Насправді частково краса інтимної близькості полягає в тому, що вона дуже суб'єктивна.

Той факт, що одна людина любить секс в стилі БДСМ, не означає, що іншим людям не подобається ніжний секс. Те ж стосується і ваших власних уподобань. У певний момент вам може захотітися випробувати щось нове. А розвиток своїх сексуальних смаків і схильностей — це дуже важливо. Експерименти — невід'ємна частина сексуального життя.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Фізичні зміни, що ваше тіло зазнає з віком, також мають великий вплив на сексуальність. Зниження рівня гормонів і погіршення кровообігу, як і неврологічного функціонування, призводять до сексуальних проблем: вагінальної болю або еректильної дисфункції.

Такі фізичні зміни означають тільки одне: секс вже не буде настільки інтенсивним, як у юності. Але на його місце приходить інший процес. Він супроводжується зовсім іншими емоціями. Але побічні продукти зрілості, такі як самовпевненість, більш розвинені комунікативні навички та перегляд старих заборон, можуть допомогти створити більш багатий, різноманітний і приємний сексуальний досвід.

Тим не менш, багато людей не усвідомлюють весь потенціал своєї сексуальності. Може бути, ви теж? Якщо так, то не турбуйтеся! Ми підготували для вас шість ефективних порад і хитрощів, які допоможуть покращити ваше сексуальне життя.

«Секс без любові — це так само безглуздо і безглуздо, як і любов без сексу», — Хантер С. Томпсон.

1. Спробуйте секстинг

Не лякайтеся! Секстинг — це всього лише короткий текст, який ви відправляєте своєму партнеру, розповідаючи про те, що ви збираєтеся з ним робити або наскільки ви зголодніли по його тілу.

Що ще більш важливо, секстинг дає вашій другій половинці зрозуміти, що ви завжди думаєте про неї. Кому б це не сподобалося? Нікому. Як каже американський письменник-фантаст Роберт А. Хайнлайн:

«Секс без любові — це просто фізична вправа».

2. Рухайтеся під улюблену музику

У кожного з нас є одна або дві пісні, які чіпляють за душу. З'ясуйте, які саме подобаються вашому партнерові, додайте в плейлист щось своє і запускайте! Комусь до вподоби пісня «Come On» Баррі Уайта або «Love To Love You Baby» Донни Саммер. Слухайте музику і рухайтеся під неї в такт!

Зрештою, «танець — це перпендикулярне вираження горизонтального бажання». Принаймні, так вважав ірландський драматург Джордж Бернард Шоу.

Уявіть, як ваші тіла стикаються, і ви відчуваєте подих один одного, рухаючись у ритмі сексуальних мелодій.

3. Залишайте записки

Якщо ви не прихильник текстових повідомлень, то можна залишити записку. Насправді, як казала відома чилійська письменниця Ісабель Альєнде:

«Для жінок кращі афродизіаки — це слова. Точка G знаходиться у вухах. Той, хто шукає її внизу, даремно витрачає свій час».

Вам навіть не потрібно проявляти творчий підхід, щоб змусити партнера завестися з допомогою записки. Її можна залишити на подушці або заховати в сумці. Прості ніжні слова, а може бути навіть і декілька брудних фраз, що допоможуть вам отримати неймовірний настрій з боку партнера.

Читайте також: Як відчувати себе сексуальною (просто робіть ці 4 речі)

4. Займіться самонавчанням

Як казала відома американська співачка Мей Уест:

«Хороший секс — це як гра в бридж. Якщо у тебе немає хорошого партнера, тобі краще мати хорошу руку».

А це означає, що вам потрібно продовжувати вчитися. Існує безліч відмінних матеріалів по цій темі. Це буде дуже корисно для тих, хто шукає конкретне рішення своєї проблеми.

Просто пошукайте в інтернеті або в місцевому книжковому магазині. Виберіть кілька джерел і використовувати їх, щоб допомогти самому собі і партнеру стати більш освіченим в сексуальному плані. Ви можете виділити для себе поради, які вам особливо сподобалися, щоб поділитися ними з партнером. Це дуже допомагає тим людям, які не звикли говорити про сексуальні потреби відкрито.

5. Робіть один одному масаж

Сила дотику — це щось! Чуттєвий масаж насправді творить чудеса як для тіла, так і для розуму. Спробуйте запалити свічки і дістати масажне масло. А якщо ви не знали, то є і безліч інших речей для цього процесу. Наприклад, масажні свічки.

Почніть з ніг вашого партнера і просувайтеся вгору, обов'язково торкаючись до його чутливих точок, затримуючись там, де він просить. Зрештою, на думку Оскара Уайльда:

«Все в світі пов'язано з сексом, крім самого сексу. Секс — це сила».

6. Цілуйтеся з наміром

Пристрасні поцілунки — один із кращих інструментів для хорошої близькості. Зрештою, вони викликають викид окситоцину, дофаміну і серотоніну. Цей хімічний коктейль різко підсилює почуття прихильності, потяги і ейфорії. Тому не варто нехтувати таким ефективним методом.

Спробуйте замість звичайного привітання поглянути партнеру в очі, притиснути його до свого тіла і поцілувати його глибоко і надовго. Використовуйте свій язик і руки так, щоб дати йому зрозуміти, що далі станеться що-то ще більш приємне. За словами акторки Інгрід Бергман:

«Поцілунок — це прекрасний інструмент, створений природою, який може зупинити потік слів, коли вони стають зайвими».

Якщо жоден з цих порад вам не підходить, не здавайтеся. Пам'ятайте, що для отримання задоволення вам необов'язково слідувати плану. От і все.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст