Інтимна зона

28 правил сексуального етикету, які варто засвоїти кожній жінці

Якщо ти ще не відкрила свою сексуальність, зараз саме час зробити це.
11.4к.

Якщо ти ще не відкрила свою сексуальність, зараз саме час зробити це. Для танго потрібні двоє, і твій партнер грає в цьому танці дуже велику роль.

Нижче представлені 28 речей, які варто засвоїти кожній жінці:

1. Говори про те, чого ти хочеш від партнера в ліжку.

Як би він не старався, твій чоловік не вміє читати думки. Якщо його поведінка в ліжку тебе не заводить, скажи йому. Покажи йому потрібно. Будь терплячою.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. Припини імітувати оргазм.

Всі ми це робили, і в цьому немає нічого ганебного. Але якщо ти імітуєш частіше, ніж відчуваєш запаморочливий оргазм, що ж, вини в цьому тільки себе.

3. Якщо ти хочеш отримувати, те має й давати.

Дорога, егоїзм — це несексуально.

4. Не погоджуйся бути з тим, хто не ставить тебе на перше місце.

Повторюй за мною: відповідний чоловік ніколи не поставить свою насолоду вище мого. Іншими словами, ти зрозумієш, що знайшла собі гарну пару, якщо бачиш, що його заводить твоє збудження.

5. Але бійся видавати звуки.

Ти можеш кричати, верещати, стогнати або пищати — в будь-якому випадку пишайся собою. Дуже важливо вміти висловлювати свої почуття як в спальні, так і за її межами.

6. Не варто відразу списувати хлопця, перший раз з яким тобі не сподобався.

Екстрене повідомлення: як правило, перший раз з новим партнером завжди здається дивним. Хороший секс вимагає практики, тому не варто засуджувати його, якщо тобі не сподобався перший секс з ним.

7. Якщо чоловік не хоче працювати, він того не варто.

З відбійним молотком ми відчуваємо себе надувними ляльками. Не погоджуйся на подібне, ти заслуговуєш кращого.

8. Не варто зустрічатися з тим, хто не запитує, перш ніж увійти ззаду.

Перше і головне правило сексу — це обопільна згода партнерів. Якщо ж він хоче зайнятися анальним сексом, то повинен запитати про це щонайменше тричі.

9. Мастурбують не тільки чоловіки...

Дослідження показали, що у регулярно мастурбирующих жінок оргазми набагато краще і яскравіше. Для цього тобі необов'язково купувати вібратор, використовуй руки.

10. Але це необов'язково робити, коли ти одна.

Немає нічого більш сексуального, ніж заборонити чоловікові чіпати тебе, поки ти себе удовлетворяешь.

11. Ти повинна дотримуватися своїх основних правил, але при цьому бути відкритою для нових речей.

У всіх нас є речі, які ми робимо і яких не робимо, але ми вчимося, як правило, на своєму досвіді. Це нормально, коли ти кажеш, що не хочеш робити щось певне. Але якщо що-то починає здаватися тобі привабливим через місяць або рік, не бійся змінити власні правила.

12. Прибирати повинні двоє.

Кидати серветку зі спермою в твою сторону настільки ж романтично, наскільки звучить. Ви зробили це разом, тому і прибирати за собою повинні теж разом.

13. Ти не зобов'язана завжди говорити йому «так».

Якщо тобі не хочеться займатися цим сьогодні ввечері (на відміну від безлічі інших речей, якими тобі хотілося б зайнятися), не дозволяй йому змушувати тебе. Не можна називати тебе скромницею тільки тому, що тобі потрібно надолужити згаяне.

14. Але якщо ти завжди кажеш «ні», то з часом це вб'є будь-які відносини.

У відмові немає нічого сексуального. Щоб відносини стали близькими, необхідно вести себе відповідно. Навіть якщо це буде по-швидкому, поки не заграє будильник.

15. У тебе прекрасне тіло.

Будь то гарна фігура, груди, груди, струнке, атлетична, пишне тіло, сідниці, як у Джей Ло або взагалі відсутність великої попи — у тебе є все, що тобі потрібно. І не дозволяй нікому стверджувати зворотне.

16. Чоловіки, які вважають, що без прелюдії можна обійтися, це відстій.

Серйозно.

17. Ініціатива необов'язково повинна виходити тільки від нього.

Спробуй, тобі може сподобатися. Як і йому.

18. Якщо ви спите без презерватива, пора поговорити.

Задавалася ти питанням про те, коли потрібно почати обговорення майбутнього ваших відносин? Відповідь — з того самого моменту, коли він починає скаржитися, що з презервативом у нього не встає.

19. Чоловікові однаково, що ти неідеальна, вони звертають увагу на твою сексуальність.

Бурчить в животі? У тебе неідеальні стегна? З'явився прищик на лобі? Він не помічає цього. Йому важливо бачити, що ти сама собі подобаєшся.

20. Не суди про сексуальне життя інших людей.

Так, схоже, що в житті твоєї подруги сексу набагато більше, ніж у тебе. Можливо. Або вона просто прикидається (дивись пункт № 2).

21. Якщо ти не впевнена в тому, чи був у тебе оргазм, значить, його не було.

Мені шкода. Але є і хороші новини. Більшість жінок досягають оргазму за допомогою певної сексуальної стимуляції. Постав перед собою мету навчитися доходити до яскравого фіналу перш, ніж тобі виповниться 30.

22. Ти можеш впоратися зі своїм ранковим подихом. Як і він.

Особливо якщо мова йде про ранковий секс.

23. Прикупив собі нову білизну.

І не тільки для нього, але й для себе. Вибери зручний білизна, яке змушує тебе відчувати себе чарівною і яке можна надіти коли завгодно, незалежно від того, бачить його хтось чи ні.

24. Так, це липко. Змирися з цим.

У сексі немає місця для гидливості. Всі ми дорослі.

25. Не скидай з рахунків важливість поцілунків.

Чи ти пам'ятаєш, як цілувалася в школі? Інтимне життя може стати ще більш пристрасною, якщо ти навчишся стимулювати всі свої почуття одночасно.

26. Брудні балачки.

Необов'язково встановлювати ціну за 1 хвилину сексу, але якщо тебе це заводить — скажи йому. І навпаки. Тоді кожен з вас отримає те, чого хоче.

27. В тривалих відносинах тримай подробиці при собі.

Тобі може здаватися, що обговорення всіх брудних подробиць зі своїми друзями зроблять твій секс краще, але насправді ця сфера просто почне здаватися тобі менше інтимної. Нехай ці особливі моменти відносин залишаються тільки між вами.

28. Отримуй насолоду.

Відключи мозок, відпусти всі свої переживання і дозволь собі отримувати задоволення. Нехай тобі вже не 20 і твої 30 і 40 пролетять так швидко, але хороший секс не знає вікових обмежень.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст