Інтимна зона

Ошо пояснює, що руйнує наше сексуальне життя

Важливо сприймати сексуальну близькість такою, яка вона є – неідеальною, але людської. Тоді ви ніколи не будете розчаровані...
7.4к.

Сексуальний потяг залежить від багатьох факторів. Так, воно знижується, якщо ви втомилися, перебуваєте в стані стресу, депресії чи відчуваєте будь-яку іншу негативну емоцію. А підвищується лібідо, як правило, коли ви відчуваєте себе упевненими, щасливими, сексуальними, коханими і знаходитеся в безпеці.

Щоб налаштуватися на близькість з партнером, можна використовувати самі різні речі. Наприклад, музику, свічки, еротичне відео або прелюдію. Але іноді нічого не допомагає. Справа в тому, що існує одна досить поширена річ, сильно знижує лібідо людини.

За словами духовного гуру Ошо, варто припинити фантазувати про близькість, інакше ми можемо зруйнувати своє сексуальне життя. Він говорив, що мрії та фантазії завжди набагато краще, ніж реальність, оскільки в них немає ніяких обмежень чи кордонів. Справжня сексуальна близькість не схожа на уявний статевий акт, що в підсумку приносить розчарування.

Фантазії про близькість істотно завищують наші очікування від партнера і самого статевого акту. У підсумку ці очікування не виправдовуються, і це вбиває будь-яке бажання.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Якщо ви постійно у своїх фантазіях вигадуєте щось нереальне, то вже ніяка людина або ситуація не зможуть виправдати ваших очікувань.

Ошо також стверджував, що проблема полягає в порнографічної продукції, оскільки вона формує у нас фантазії про дівчат з величезними грудьми, тонкою талією і гладкою шкірою на тілі без єдиного волоска. Ці дівчата готові на все, щоб задовольнити чоловіка. Однак така ідея близькості більш ніж далека від реального світу і справжніх жінок. І коли справа доходить до справжнього статевого акту, фантазії розбиваються про «сіру реальність».

Ошо акцентував увагу на тому, що важливо сприймати сексуальну близькість такою, яка вона є – неідеальною, але людської. Якщо ви займаєтеся любов'ю без будь-яких фантастичних очікувань, то ніколи не будете розчаровані.

Реальна інтимна близькість чиста і прекрасна. Енергія, якою обмінюються при цьому дві людини, носить магічний характер і необхідна для повноцінного життя.

Звичайно, в реалізації сексуальних фантазій і спільних з партнером постільних витівки в спальні немає нічого поганого. Головне не забувати про реальність, адже лише так ви двоє отримаєте від вашої близькості максимум задоволення.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст