Інтимна зона

8 несподіваних жіночих якостей, які реально заводять чоловіків

Все набагато цікавіше, ніж здається на перший погляд...
13.3к.

Ви ніколи не замислювалися про те, які жіночі якості здатні залучити чоловіка більше, ніж що-небудь ще? Крім зовсім вже очевидні. Виявляється, у жінок безліч інших непомітних з першого погляду якостей, які, тим не менше цілком здатні порушити інтерес чоловіка... А може, і не тільки інтерес.

Отже, нижче ви знайдете 8 якостей, деякі з яких можуть вас здивувати...

1. Уміння зробити перший крок

Вам напевно знайома цілком типовий стереотип про те, що, мовляв, перший крок до відносин завжди повинен робити чоловік, і крапка. Однак на дворі зараз не 19, і навіть не 20 століття, і нам пора б уже прийняти, що в сфері флірту немає, та й не може бути ніяких чітко встановлених правил — це ж все-таки не звід законів.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Більш того, якщо ви підете ва-банк і самі зробите цей перший крок щодо вподобаного вам чоловіка, це цілком здатне залишити у нього незабутнє і позитивне перше враження! У якомусь сенсі це навіть «заборонений прийом», тому що це ставить вас в позицію сили, дозволяючи задавати тон відносин.

Чоловікам подобається, коли їх хочуть, то скористайтеся цим!

2. Уміння дивитися йому в очі

Якщо у вас немає проблем з тим, щоб під час розмови з хлопцем дивитися йому прямо в очі, це може багато що сказати про вашої впевненості в собі. Впевненість — це сексуально. Це вагомий козир у грі спокушання... якщо ви знаєте, про що я.

3. Пристрасть до відеоігор

Так-так, все вірно. Хоча б легкий інтерес до світу відеоігор, а вже тим більше вміння в них грати — це так, на думку чоловіків, рідкісне якість у жінок, що воно миттєво збуджує в них інтерес. Знаєте, є щось привабливе в дівчині, яка сидить перед екраном телевізора з контролером в руках і кричить «Ура!», наносячи особливо вдалий удар.

Як не дивно, але більшість чоловіків дуже приваблюють «хлоп'ячі» захоплення у дуже жіночних у всьому іншому дівчат. Так що навіть якщо ви невеликий любитель відеоігор, чому б вам не спробувати у щось погратися? Можливо, вам це навіть сподобається... А вже вашому парубку або чоловікові сподобається це беззастережно.

4. Любов до червоного в одязі... і не тільки

Ах так... червоний колір...

Це сміливий і дуже насичений колір, і він сприймається чоловіками відповідно. Будь то яскраво-червона помада або розкішну червону білизну, ви можете бути впевнені — цей вибір кольору не залишиться непоміченим. Червоний колір завжди пов'язували з сексуальністю, і якщо ви хочете привернути до себе вподобаного чоловіка, вибирайте червоний колір — не помилитеся.

Це, звичайно, зовсім не означає, що ви повинні зображати Мелісандру з «Гри престолів», але якщо ви лише будете робити акцент червоним кольором то тут, то там... Це здатна зробити неймовірно сильне враження.

Читайте також: 8 ознак сексуально привабливого людини

5. Несподівані поцілунки

Якщо ви доповніть попередній пункт ще й деякої грайливістю, це також здатна заінтригувати представників протилежної статі. Рідко хто буває проти раптового пристрасного поцілунку... просто тому, що вам захотілося! Повільний, гарячий і пристрасний поцілунок в губи... З цього починаються найпотаємніші бажання більшості чоловіків (ви знаєте, які бажання).

Так що якщо під час побачення ви відчули себе більш грайливо, ніж зазвичай, не стримуйте себе, і хай хвиля пристрасті несе вас вперед! Покажіть йому, хто тут головний насправді! Чоловікам подобається, коли жінка виявляє ініціативу — саме тому, що вони рідко це роблять.

6. Ніжні дотики

Помилково було б вважати, що ніжних дотиків і теплих дотиків бажають тільки дівчата. Чоловіки теж хочуть ніжності і тепла — навіть якщо в цьому ніколи не зізнаються! Легкий дотик до плеча, ніжний поцілунок в шию, або, скажімо, міцні обійми на людях або за закритими дверима... Іноді цього виявляється достатньо, щоб чоловік ніяк не міг викинути з голови, мріючи опинитися поруч (бажано, в ліжку). Не бійтеся показувати чоловікові свою ніжну і вразливу сторону душі.

7. Вміння готувати

Секундочку... Не варто з обуренням закривати статтю і протирати руки вологою серветкою. Ніхто не каже вам, що ви повинні ставати стереотипної домогосподаркою (якщо ви самі цього не хочете). Зовсім ні. Але навіть якщо ви, як і ваш партнер, найближчим часом прагнете тільки до кар'єри, вам все одно слід тримати в рукаві пару-іншу рецептів коронних страв. Ну, ви знаєте, щоб у потрібний момент вразити вашого чоловіка так, щоб він захоплено упав до ваших ніг.

У багатьох народів є прислів'я: «Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок», і вона абсолютно вірна.

8. Уміння завести його одними повідомленнями так, щоб аж дим пішов

Обмін повідомленнями може з часом перетворитися в сухий і черговий розмова рівня «як у тебе справи?» Так що, щоб злегка пожвавити листування, ви цілком можете час від часу писати йому про своїх сексуальних і романтичних плани щодо нього.

Щось на кшталт: «А давай сьогодні ввечері влаштуємо марафон «Гри престолів». Прямо в ліжку. Як думаєш, чи знадобиться нам одяг?»

Або, скажімо: «Знаєш, а я щойно з душу... Думаю про тебе».

Ну, загалом, ви зрозуміли. Грайливий і навіть трішки вульгарне повідомлення, відправлене коханій людині на роботу, здатне додати родзинку (а то й перчинку) в будь-які романтичні стосунки.

Кілька слів наостанок: будьте собою, будьте безпосередні, будьте впевнені в собі і не забувайте про свою грайливою і спокусливою стороні. І тоді ви будете втіленням бажань більшості чоловіків... І навіть трішки більше.

Наповніть своє життя пристрастю!

author avatar
Віталій Христюк
Віталій — видатний перекладач, редактор та автор статей, чия робота характеризується не тільки високим професіоналізмом, але і глибокою ерудицією. Його знання охоплюють широкий спектр тем і областей, що дозволяє йому створювати тексти, насичені інформацією, глибокими знаннями і унікальними інсайтами.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст