Інтимна зона

10 цікавих фактів про оргазм

Забудьте про комплекси!
9.7к.

Всім нам відомо, що оргазм – це відчуття величезного задоволення, що виникає під час статевого акту. З точки зору фізіології, він є моментом позбавлення від накопиченого приємного напруги.

І хоча ми багато знаємо про те, що таке оргазм, є ще більше речей невідомих. Один з найбільш переглядаються відеороликів про оргазм зібрав більше 10 мільйонів переглядів. У цьому відео письменниця і науковий журналіст Мері Роуч розповідає про найбільш незвичайні речі, які є об'єктами вивчення в області сексуальності і безпосередньо належать до досягнення кульмінаційного моменту сексуальної близькості.

У 2008 році Мері з книгою «Bonk: The Curious Coupling of Science and Sex» увійшла в список 10 кращих і найбільш рекомендованих авторів бестселерів у США.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

10 цікавих фактів про оргазм

 1. Перебуваючи в материнській утробі, діти можуть мастурбувати.
 2. Щоб досягти оргазму, необов'язково стимулювати статеві органи.
 3. Досягнення оргазму можливо навіть після смерті людини (якщо стимулювати точку в районі куприка, де знаходиться корінець крижового нерва, наприклад, впливом електричного струму, це з великою ймовірністю призведе до оргазму).
 4. Оргазм може призвести до неприємного запаху з рота.
 5. Оргазм може позбавити від гикавки.
 6. На початку XX століття лікарі наказували оргазм в якості засобу для підвищення фертильності.
 7. Данські фермери і раніше стимулюють оргазм у свиней. Для цього у них навіть є спеціальні постери і відео.
 8. Тварини жіночої статі досягають оргазму частіше, ніж ми думаємо.
 9. Вивчати оргазм у людини в лабораторних умовах дуже непросте завдання...
 10. ...але це, безумовно, захоплююче заняття.

Мері Роуч розповіла про те, як брала інтерв'ю у жінки, яка стверджувала, що вона отримує оргазм від однієї лише думки про нього. Мері запитала: «чи Можете ви продемонструвати це прямо зараз?» На що її співрозмовниця відповіла: «Почекайте, поки ми доїмо наш обід!». А потім на лавці в парку продемонструвала, як це відбувається. Цей тип оргазму більш відомий науці як церебральний або АСМР (автономна сенсорна меридіональна реакція).

В літературі описані оргазми, до яких приводили дотик до коліна, потирання брів або... чистка зубів. Ці випадки свідчать про те, що ми можемо отримувати задоволення не тільки звичною, але й тисячами інших способів. Потрібно лише бути готовим експериментувати і пробувати щось нове.

Більше задоволення

А поки пропонуємо кілька способів, які допоможуть отримувати від сексуальної близькості більше задоволення:

 1. Не перетворюйте заняття любов'ю в щось монотонне. Будьте креативними і придумуйте нові речі, які принесуть задоволення вам двом.
 2. Поговоріть з партнером про те, що вам подобається, а що – ні. Дуже важливо, щоб ви не тільки займалися любов'ю, але і обговорювали це з коханим.
 3. Спочатку вивчіть себе. Якщо ви добре знаєте свою сексуальну сторону, то будете знати, що вам подобається, а що ні. Забудьте про старих міфах і табу.
 4. Пам'ятайте, що в сексуальній близькості не існує ніяких правил. Важливо лише те, щоб ви і ваш партнер відчували себе невимушено і були єдиним цілим.
 5. Читайте про сексуальної близькості. Це допоможе вам розширити пізнання в цій області.
 6. Не забувайте про прелюдії. Це основа хороших і приємних інтимних відносин.
 7. Не робіть нічого такого, що не подобається або викликає відчуття дискомфорту. Обговоріть це зі своїм партнером.
 8. Підбирайте для занять любов'ю такий момент, коли ви двоє розслаблені і перебуваєте в гарному настрої.
 9. Забудьте про комплексах. У кожного тіла є свої вади. Чуттєвість і еротичність складаються з тисячі речей: вміння дивитися, цілуватися, пестити. Почувайте себе вільно в своєму тілі і просто дозвольте собі розчинитися в насолоді.

Отримуйте задоволення!

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст