Езотерика

Тримайтеся від неї подалі! Найгірший знак Зодіаку для дружини

Життя з ними може виявитися не такою вже рожевою.
12к.

Буркотлива, буркотлива, конфліктна - схоже на дружину з нічних кошмарів? Так, так і є. Якщо вірити астрології, то деякі знаки Зодіаку схильні до того, щоб завдавати клопоту. Дізнайтеся, до якого знаку належить ваша дружина, або... подумайте двічі, перш ніж зробити їй пропозицію руки і серця.

В астрології заведено ділити людей на знаки Зодіаку, припускаючи, що дата народження визначає характер. Серед дванадцяти знаків зодіаку є ті, кому приписують доброзичливу вдачу, і ті, хто відомий добротою не так добре. Ми перевірили, які знаки Зодіаку найменше підходять як дружини. Зрозуміло, за умови, що шлюб буде за обопільною згодою, щасливим і міцним.

Найгірші дружини за знаками Зодіаку

Тримайтеся від неї подалі! Найгірший знак Зодіаку для дружини

Ось знаки зодіаку, які є складними партнерами. Життя з ними може виявитися не таким вже й рожевим:

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Скорпіон

Спочатку жінка під знаком Скорпіона може здатися надзвичайно привабливою. Жінка-Скорпіон красномовна, чарівна і дуже товариська. Вона притягує до себе людей своїм почуттям гумору, харизмою та інтелектом. Крім того, вона дуже темпераментна, що може бути величезним плюсом у спальній кімнаті.

Але, на превеликий жаль, вона сильно прогорає при ближчому знайомстві. Виявляється, вона може бути імпульсивною, спірною і навіть агресивною. Вона не ухиляється від конфронтації, що часто призводить до сварок. Вона невблаганна в сварках, останнє слово завжди має бути за нею.

Діва

Хоча Діва вважається одним із "найкращих" знаків зодіаку, що характеризується великою організованістю в роботі, розумом і твердістю, вона не завжди яскрава у стосунках із чоловіками. Жінка-Діва любить, щоб у всьому був порядок. Вона перфекціоністка, тому не терпить дрібних недоліків або
недоліків.

Це проявляється в перебільшеній критиці, яка часто переростає в осуд. Діва очікує перфекціонізму від свого партнера і рідко прощає помилки, помилки і невдачі. Вона любить контролювати весь світ. Життя з нею ставить вас перед вибором: або ви підкоряєтеся, або у вас вдома пекло.

Рак

Спочатку стосунки з Раком не віщують нічого поганого. Жінки під цим знаком спокійні та покірні, але... все це до пори до часу. Раки часто одержимі ідеєю вірності. Навіть перебуваючи в довірчих стосунках, вони постійно тримають руку на пульсі, побоюючись, що партнер щось від них приховує.

Вони можуть ретельно вивчати його телефон, електронну пошту, список друзів на Facebook. І все це в пошуках ймовірних доказів зради чоловіка. Життя з таким партнером може перетворитися на шквал спроб довести щирі наміри, і це може дратувати.

Леви

Вважається, що представниці знака Лева - ідеальні кандидати в дружини та матері. Справді, адже для неї характерна готовність піклуватися про дім. Проте трапляються випадки, коли Левиця так прагне створити ідеальну сім'ю, що стає надміру турботливою. Нерідко вона перевантажує і партнера, і дітей своїми порадами та перебільшеною турботою, яку нав'язує, бажаючи зробити всіх щасливими.

Зрозуміло, все має бути так, як вона хоче, тому вона стає деспотичною, владною і навіть нав'язливою. Стосунки з жінкою під знаком Лева можуть бути більше схожі на стосунки з матір'ю, ніж із партнером.

Близнюки

Удавані спокійними, ласкавими та турботливими, близнюки відомі тим, що вони... лукаві. Вони часто закохуються швидко і беззавітно. Тоді вони готові на все заради свого партнера, але коли перше полум'я згорає, вони втрачають свій ентузіазм. Вони дедалі менше і менше беруть участь у стосунках, поки ті не згасають остаточно - і вся увага дами під знаком близнюків перемикається на... іншого партнера.

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст