Езотерика

Навіть чорти тремтять перед ними: 5 суворих істин про Скорпіонів

Суворі істини про Скорпіонів і як протистояти їхньому токсичному впливу.
1.8к.

Якщо вам доводиться мати справу зі Скорпіоном, будьте насторожі. Головне, пам'ятайте: зберегти душевне та емоційне здоров'я вам допоможе знання п'яти цих суворих істин. У цій статті ви дізнаєтеся, як протистояти токсичному випромінюванню Скорпіонів.

Якби йшлося про будь-який інший знак зодіаку, приводів для занепокоєння не виникло б, але Скорпіон - це окрема тема.

1. Скорпіони схильні до алкоголізму

Скорпіонам, мабуть, потрібно спочатку влити отруту в себе, щоб потім жалити оточуючих. Цей знак зодіаку найбільш схильний до вживання різних речовин. Коли вони п'ють, стають злими й агресивними, і конфлікт із ближніми стає неминучим. Спостерігати за цим збоку може бути кумедно, але потрапити під гнів Скорпіона, який випив, - справа незавидна.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Як протистояти цьому: Якщо ви добра людина і допомагати ближньому для вас норма, будьте готові, що Скорпіони - це ті "близькі", які все одно вдячні не будуть. В ідеалі, як було сказано вище, краще не мати справ зі Скорпіонами, якщо є така можливість.

Навіть чорти тремтять перед ними: 5 суворих істин про Скорпіонів

2. Скорпіони завжди б'ють вас по найболючішому

У кожної людини є "больова точка", тема, від обговорення якої стає гірко. Скорпіони інтуїтивно знають, як вколоти вас найболючіше і під час конфлікту віртуозно б'ють у найболючіше місце. Ви даєте очікувану ними реакцію - починаєте гніватися або плакати. Саме цього вони чекають, їм потрібні емоції. Коли вам боляче, їм добре.

Як протистояти цьому: Якщо Скорпіон не ваш родич або коханець, краще нічого про себе не розповідати. Поки ви зберігаєте дистанцію, ви в безпеці. З тими, хто закритий від них, Скорпіони не зв'язуються. Якщо Скорпіон ваш рідний, найкраще піти. Якщо це неможливо, тримайте в голові думку: "Зараз він почне бити по хворому, але я готовий(а) до цього". Дивіться на нього з посмішкою і співчуттям. Тільки цього вони й заслуговують.

3. Скорпіони вміють викликати жалість

Ще одна здатність Скорпіона - вміння викликати жалість до себе. Це особлива жалість: Скорпіон не потерпить неповаги і поблажливості, адже вони вважають себе кращими за всіх. Вони зроблять так, щоб виглядати сильною людиною, проти якої ополчився весь світ. Звісно, вам захочеться допомогти цій "сильній" людині. Але потім виявиться, що ви не просто допомогли, а зробили все за неї. У підсумку вона звинуватить вас у тому, що ви все зробили погано, і опинитеся йому винні.

Як протистояти цьому: Просто будьте готові до того, що Скорпіони - це ті "близькі", які все одно вдячні не будуть. Найкращий спосіб - це уникати їх, якщо можливо.

4. Скорпіони вміють вдавати, що вони ваш найкращий друг

Скорпіони справді вміють дружити. Якщо вам погано, вони підставлять плече і допоможуть. Зі Скорпіонами можна весело проводити час, вони компанійські люди. Це їхні плюси, і цим вони привертають до себе увагу. Саме в ці моменти людина довіряється Скорпіону, відкриває душу. Ваша відвертість у момент душевної близькості потім стає козирем Скорпіона під час конфлікту. Виходить, ви добровільно даєте Скорпіону ключі від свого серця.

Як протистояти цьому: Найкраще не просити Скорпіонів про допомогу. Не можна бути чимось зобов'язаним цій людині. Провести час у компанії можна, але завжди знайте, що з цією категорією людей бути відвертим не можна.

5. Скорпіони не можуть жити без конфліктів

Скорпіони знайдуть чорну пляму навіть на ідеально білій поверхні. Уміння роздмухувати конфлікти на "рівному місці" - їхня головна риса. У стосунках зі Скорпіоном неможливо зрозуміти, що його виведе з себе наступного разу. Здається, що в них у голові є таймер, який відраховує час від одного конфлікту до іншого. Догодити їм неможливо, просто забудьте про це.

Як протистояти цьому: Єдиний правильний вихід у ситуації, коли Скорпіон роздмухує черговий конфлікт, - це піти. Просто взяти й піти. Скорпіони знайдуть, на кого виливати свою отруту, жертву вони знайдуть завжди. Сперечатися і намагатися довести свою правоту безглуздо. Поки Скорпіон не виплесне свою негативну енергію, він не заспокоїться.

Висновок

Скорпіони, ви чудові веселі хлопці та дівчата. З вами весело, і ви можете бути хорошими друзями. Але спілкуватися вам краще між собою. Особисто я давно зробив висновок:

Коли дізнаюся, що людина Скорпіон, одразу кажу "До побачення". І проблему вирішено, навіть не розпочавшись.

Які ще негативні якості Скорпіонів ви знаєте? Які знаки зодіаку, на вашу думку, найкраще підходять Скорпіонам?

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст