Езотерика

В яке стихійне лихо перетворюється ваш знак Зодіаку в гніві

Коли ви сильно зліться, то стаєте схожими на торнадо? Або на виверження вулкана? А, може, на піщану бурю?
3.4к.

Коли ви сильно зліться, то стаєте схожими на торнадо. Або на виверження вулкана? А, може, на піщану бурю? Зірки знають всі!

Овен — вогонь

Гнів Овна іноді виникає з нізвідки, зовсім як пожежа. У навколишніх два варіанти: тушкувати, отримавши опіки, або бігти, але знаючи, що повернутися буде нікуди.

Телець — цунамі

Гнів Тільця, як і цунамі, зовсім несподівана. А головне, що цю катастрофу ніяк не можна передбачити. Ох, не пощастило деяким навколо...

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Близнюки — піщана буря

Гнів Близнюків цілком передбачуваний, як і піщана буря. Але найцікавіше те, що цей знак ну зовсім не вміє контролювати себе в подібних ситуаціях.

Рак — гроза

Багатьом навіть подобається гроза, адже можна просто сховатися в будинку і бути в безпеці. Так само і з Раками — вони голосно шумлять, але нікому насправді не збираються заподіювати шкоди.

Читайте також: Дві пари знаків Зодіаку, які ніколи не знайдуть спільну мову

Лев — виверження вулкана

Про гніві Лева повинні знати всі! Причому, така катастрофа привертає увагу оточуючих і навіть гіпнотизує їх.

Діва — завірюха

Діва ніколи не впадає в лють без причини, а тому в неї потрапляють люди підготовлені. Вони ж знають, що вплутуються. Але ось орієнтуватися в такій ситуації аж ніяк не можна.

Ваги — посуха

Терези ніколи не впадають в істерики, не кричать і не б'ють посуд. Поки Ваги приймають рішення, погубити або пощадити, жертва може померти від посухи.

Скорпіон — землетрус

Якщо хочете вижити, то не зліть Скорпіона. Так, цей знак нещадний і непохитний — якщо вирішив знищити, то так і буде. Тікати марно, Скорпіон наздожене вас у будь-якому випадку.

Стрілець — лавина

Стрільці дуже жалостливы і человеколюбивы, але варто їх розлютити, як постраждає не один, а десятки.

Козеріг — повінь

У гніві Козеріг не збирається нікого вбивати, тільки налякати або нашкодити. Як і після повені, результат 5-хвилинного гніву Козерога доведеться розчищати ще дуже довго.

Водолій — ураган

Водолій спочатку робить невелике попередження, штормове попередження. А якщо це ніхто не бере на рахунок, тоді вже він трощить все навколо з шаленою швидкістю.

Риби — торнадо

Якщо вже вас затягнуло в цю смертоносну воронку, то вам буде непереливки. Риби не люблять гучних розборок, вони просто рухаються як торнадо і зносять все на своєму шляху.

Читайте також: Найзухваліші знаки Зодіаку: нахабство — їх друге щастя

За матеріалами Цікаво знати

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст