Езотерика

Про дітей, якими відкуповується Рід

На жаль, у кожному Роді є діти, які серйозно хворіють або приносять великі проблеми...
4.7к.

Тема цієї статті складна. Як її сприймати, вирішувати кожному. Автор пише про те, що хворі і проблемні діти в здоровому Роду не народжуються. І суть в тому, що коли з'являються такі дітки, батьки повинні пройти випробування...

На жаль, у кожному Роді є діти, з якими трапляються часті серйозні хвороби, травми, отримані в пологах, внутрішньоутробні порушення плоду, аномальний розвиток і травми небезпечні для життя, при яких дитина мала великі шанси померти, починаючи з раннього віку. Простіше кажучи, це — будь-яка форма інвалідності особливо вроджена, ДЦП, ЗПР, синдром дауна, аутизм, сіамські близнюки, вроджені вади і т. д. Таких людей класифікують як — відкупні діти Роду.

В основному, ними стають первістки, які в більшій мірі, ніж наступні діти, відпрацьовують карму Роду. Але бувають і винятки. Мета Роду в таких випадках — як крайній варіант, згуртувати родичів навколо хворої дитини, струсити, щоб задумалися, переосмислили своє життя і стосунки з ріднею. На жаль, найчастіше відбувається зворотне.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Родичі віддаляються — мовляв, у кожного своя життя, або не виявляють належної ініціативи по згуртуванню. Чоловіки часто розлучаються, з часом не витримуючи навантаження, а то й кидають жінку з дитиною в перший рік життя малюка. Хтось починає звинувачувати дружину, а хтось- йдучи — поспішно одружується або знаходить співмешканку, намагаючись забути або відкинути і почати «нормальне» життя. Ніхто з чоловіків не замислюється про те, що, не пройшовши ці уроки, вони звалюють на свої плечі і плечі інших своїх дітей ще більший кармічний борг.

Не є винятком і матері, які відмовляються від таких дітей ще в пологовому будинку. А це загрожує тим, що з такими батьками надійдуть аналогічним чином, коли вони найбільше потребуватимуть допомоги. Відпрацьовувати так само може не тільки батько, який залишив дружину з дитиною, але і нова дружина такого чоловіка, і спільні діти, а то й онуки. Варіантів у Вищих Сил і Роду безліч.

Напевно можу лише сказати, що відпрацювання виникне в самий несподіваний момент, коли ніщо не віщує біди, і буде дуже болюча. Якщо хворий дитина вижила, значить, вам дали шанс щось усвідомити, почати здоровий спосіб життя, стати більш духовно розвиненої і зрілою особистістю... як мінімум, не повторювати помилок батьків і предків. Так використовуйте цей шанс, як мінімум, на те, щоб відновити родові зв'язки, встановити хороші відносини з родичами.

Якщо вважаєте, що у вас міцна зв'язок з ріднею, але телефонуйте тільки по святах і бачитеся раз в рік — це не зв'язок, а формальність. Завдання такої дитини не тільки згуртувати родичів, але і особиста — нести добро світу, хоч єдиному людині або тварині, не обізлитися і навчитися радіти життю в тому тілі, яке дали. Душевнохворі також є відкупними дітьми в Роду. Діти з різними психічними, фізичними порушеннями і патологіями народжуються, як останнє попередження, коли ще члени Роду можуть і повинні змінитися. Шизофренія і божевілля — це невідповідність вібрацій душі або сутності з вібраціями батьків і системи Роду. Йдуть у ченці і все життя молилися за родичів.

У давнину, якщо сім'я була велика, то одного зі своїх дітей віддавали в ченці, і вони служили молитовниками для всього Роду. Таких дітей готували до чернецтва з раннього дитинства, виховуючи в них високе почуття обов'язку і раболепно любов до Бога. Але бувало, що і у свідомому віці людина могла прийняти таке рішення. Люди з магічними здібностями, які приносять благо, але мають договір з егрегором на просту або бідну життя. Тобто не беруть плати за свою роботу і живуть на те, що приносять вдячні клієнти. Але цей варіант неоднозначний.

Цілком можливо, що є внутрішньо блоки і заборони або ж такий договір з Ведовской Силою Роду. Інший варіант, коли Ведовская Сила проявилася, а особистий потенціал менше покладеного. Приміром, відкрився канал цілительства, але при цьому — Анахата (чакра, яка відповідає за цей канал) слабка або з переливом. Також відкупними можуть стати інші, вбивці, кілери... так звані «чистильники». У цьому випадку необхідно з'ясовувати, що за борги були в Роду і перед ким. Оскільки не всякий з цієї категорії може бути відкупним.

Паралізований чоловік, який пролежав більше трьох років, також спокутує гріхи предків. Як тут не згадати Іллю Муромця, який 33 роки пролежав паралізований на печі. Але зарахується в тому випадку, якщо він не озлиться на світ і сам не почне проклинати всіх. В такому випадку не варто розраховувати на більш кращу долю в наступному втіленні, оскільки не відпрацьований і відкуп Роду в повній мірі, та не сталося особистої переоцінки цінностей.

Бувають нестандартні і менш поширені види відкупних дітей. Так само буває коли відкуповується не родова система, а сама людина. Приміром, коли заводять, щоб не завели кримінальну справу або змінили запобіжний захід, тобто відкуповуються від суду, армії і т. д. Якщо батьками при зачатті і перші місяці вагітності рухають страх, а не любов один до одного, то така дитина, досягнувши певного віку, покаже рідні «де раки зимують».

І найважливіше, що потрібно знати всім — якщо Рід був проклятий, то три покоління ще якось більш-менш нормально живуть, а на четвертому коліні Рід намагається відкупитися, через важку життя, хворих дітей і т. д. Якщо не вийшло, то сьоме покоління стає фінальним і гілка повністю закривається. Пам'ятайте, що все послане вами — рано чи пізно повертається. І якщо не ви, то відкуповуватися будуть ваші нащадки. Хворі і проблемні дітки в здоровому Роду не народжуються.

Автор: Сівілла

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст