Езотерика

24.02.2024 — магічне Повня можливостей: як провести потужний період на благо

Батарейка на максимумі!
4.6к.

Повня — особливий період, коли можливості або потенціал досягають свого максимуму. Це відбувається, коли місяць знаходиться в повній своїй яскравості...

Вплив Повні починається за три дні до піку і триває близько трьох днів після.

Тобто прямо зараз ми всі перебуваємо в потужному енергетичному коконі відбуваються чудес і чогось такого, що багатьох не видно, а інші це відчувають кожним кінчиком пальців і клітинкою душі.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Помітили, як люди активізувалися? Відчуваєте, що швидкість збільшилася і ніби народ став як заводний?

Це вплив повного Місяця на більшість. Батарейка на максимумі. Хочеться переробити всі справи, осягнути неосяжне, схопитися за давні ідеї і задумки, завершити раніше розпочате, терміново перетворити спійману геніальну ідею з повітря в реальність, реалізувати внутрішній потенціал і проявитися у зовнішньому світі.

Тут треба бути дуже акуратним і довіряти інтуїції, дотримуючись чіткий баланс між повсякденними рутинними справами і різними техніками.

Не потрібно все кидати і сідати за техніки на Повню. Всьому повинна бути міра.

Зараз краще всього не витати в хмарах, хоч і дуже хочеться, а навпаки заземлитися, дотримуватися максимальну чіткість думок і організованість.

Краще не обтяжувати себе важкою їжею, а перейти на рослинну, корисну, вітамінну.

Обов'язково наведи порядок в домі, в сумці, рюкзаку, речі, робочому столі, щоденик з планами на майбутнє, своїх думках.

Саме зараз ми стартуємо у весну, яка буде відбуватися за своїми законами і чекати нікого точно не буде. Тому підготуйся заздалегідь, щоб не розгойдуватися до травня.

У квітні у нас ретроградний Меркурій. Нагадаю, що в його правління вискакують старі недоробки, колишні партнери можуть з'явитися, якісь ситуації відбуваються, вимагають озирнутися назад і завершити.

Знаючи це, постарайся прихопити в свій чемоданчик Весни те, що не потрібно буде потім ще раз туди-сюди ворушити, змінювати і витрачати на це сили.

Візьми в свою весну все найнеобхідніше, дійсно для тебе потрібне, корисне, заспокійливу, додає сил, що показує тебе з найкращої сторони, яке виявляє, щасливе, бадьорий і добре, здорове і гармонійне.

Що особливо зараз важливо: звертай увагу на знаки, вибудовуй діалоги з підсвідомістю, ретельно розбирай, що говорить і підказує інтуїція. Не дай сумнівам збити з шляху твій настрій і прояв дару.

Включи внутрішнього творця, який може силою думки і правильними діями змінювати світ під себе і своє благополуччя. Думай про себе! Бо через потужного себе зможеш допомагати іншим. З резервів і запасів нікому твоя допомога в плюс все одно не йде, тільки тебе вимотує і все.

Включи свою уважність на всю. Відклади страхи. Вслухуйся в простір.

Ні одна думка та ідея зараз не з'являються просто так. Це потребує твоєї уваги та участі.

У цей період буде дуже добре, якщо ти частіше станеш слухати музику: звуки чаш, гонгів, флейти. Тобто щось дуже вібраційно тонке, без слів, але добирающееся до самого серця і звідти прямо у Всесвіт для виконання твого запиту.

У ніч на 24 лютого заряди склянку місячної води. Постав із ночі в прозорій склянці на підвіконня, а вранці після пробудження пий повільно, з відчуттям внутрішнього щастя, промовляючи найпотаємніше намір або бажання.

Почисти житло вогнем свічки і звуком дзвіночка, собі приділи час і подаруй ванну з піною, улюбленими аромомаслами, травами, пороби догляди (маски, самомасаж і т. д.)

Обов'язково використовуй енергію Повні минаючої зими на повну котушку.

За матеріалами: Просто Лю

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст