Езотерика

Ці чоловічі та жіночі імена несумісні в любові і шлюбі

Сварки, скандали і нерозуміння — ось супутники їх відносин...
3.5к.

Можна передбачити, наскільки щасливим буде союз між чоловіком і жінкою? Фахівці-езотерики вважають, що такий прогноз можливий, і не тільки за натальними картками, знакам Зодіаку, а й... по імені.

Є кілька сполучень чоловічих і жіночих імен, власники яких не зможуть жити спокійно. Сварки, скандали, нерозуміння — ось їх вірні супутники, пише УНІАН.

Кирило і Ганна

Далеко не ідеальна сумісність імен натякає, що «пан» буде знущатися над «благочестивої» до тих пір, поки їй це не набридне. Як правило, Ганна більш лояльна і терпляча, ніж Кирило — для неї сімейне вогнище важливіше тусовок. Чоловік з таким ім'ям стане пригнічувати свою дівчину, відіграючи власні комплекси, а жінка не зможе піти.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Вероніка і Костянтин

Швидше за все, Костя буде бігати за кожною спідницею, нехай і не завжди явно, а Вероніка — чекати біля вікна. Будь-які сварки закінчиться відстоюванням чоловічий авторитарної позиції і утиском прав жінки. Також велика ймовірність апатії та депресії на тлі постійних спроб відшукати свого благовірного або знайти у нього в телефоні докази зрад.

Катерина і Микола

Тут сумісність імен в ліжку і любові буде дуже низькою, тільки якщо Катя не стане прихильником щоденних скандалів і биття посуду. Микола тільки так вміє вирішувати проблеми і конфлікти — спочатку розносить півквартири, а потім каже, що розлютився. Дівчатам з ім'ям Катерина варто вирішити для себе, чи готові вони жити на пороховій бочці.

 

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст