Езотерика

Вміють здивувати: пристрасні знаки Зодіаку

Вони загоряються пристрастю практично миттєво!
2.8к.

Зірки визначають багато в нашій долі, характер і захоплення. Не оминають вони увагою і самі інтимні сторони натури — такі як пристрасність, внутрішній любовний вогонь.

Овен

Овни — невтомні діячі, вони загоряються пристрастю практично миттєво! Авантюризм і імпульсивність роблять їх щасливими мисливцями, які звикли добиватися наміченої мети. Вони мотивовані власними бажаннями і завжди панують в парі. В інтимних питаннях Овни керуються фізичним насолодою, не дуже розуміючи емоційну драму або надмірну чуттєвість.

Причому така пристрасність проявляється не тільки в особистих справах, але й супроводжує Баранів за життя. Саме цій якості вони зобов'язані успішною кар'єрою, умінням заробляти гроші і підвищення соціального статусу. На жаль, частенько все та ж пристрасть не дає їм зупинитися в потрібний момент і спокійно насолоджуватися плодами власної праці.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Близнюки

Близнюки на подив енергійні, винахідливі й пристрасні! В інтимних питаннях вони не соромляться висловлювати свої почуття, говорити милі вульгарності або жартувати на слизькі теми. До того ж вони буквально одержимі новими знайомствами, відкриті для експериментів і швидко «заводяться». У відносинах виявляють лояльність до партнера і навіть можуть мінятися ролями.

Частенько пристрасть Близнюків до пригод спонукає їх заводити романи відразу з кількома кандидатами, вибираючи з них оптимального. Близнюків точно не вийде записати в стан ханжей або поборників моралі, однак, відшукавши свою другу половинку, вони цілком здатні зберігати їй вірність, не забуваючи про пристрасті в ліжку.

Читайте також: Найсильніша пристрасть між цими парами Зодіакальними

Лев

Леви надзвичайно азартні та обожнюють п'янке стан закоханості! Люблять домінувати, але при цьому виявляють прихильність до бажання партнера і люблять доставити йому задоволення або зробити приємний сюрприз. Вони справжні хижаки, але більш хитрі порівняно з Овнами. Лев здатний грати зі своєю коханою «здобиччю», роблячи вигляд що дає їй повну свободу, але свого він не упустить ніколи.

Як і в кар'єрі, в любовних відносинах, Леви дуже пристрасні і захоплюються натури, чарівні і вміють вести за собою. У спальні вони з вражаючою швидкістю перетворюються у верховного правителя, то в ласкавого кошеня. Тонко відчуваючи ситуацію, Леви дають партнерам саме те, чого вони бажають. Однак у їх пристрасності є і зворотна сторона: вони дуже залежні від похвали, так що до критики ставляться з роздратуванням.

Скорпіон

Скорпіони не дарма вважаються самими пристрасними натурами, але це зовсім не означає що вони легковажні та непостійні. Скоріше, все з точністю до навпаки: ці люди більше цінують емоційну і духовну зв'язок з партнером. Вони обожнюють домінувати не тільки в ліжку, але і в розумі своєї другої половинки.

Життя Скорпіона часто супроводжується драмами, вибухами почуттів і емоцій, а пристрасність в інтимній сфері як би є додатком до цієї неординарної, ревнивої і яскравої особистості! Частенько пристрасність Скорпіона перетікає в професійну діяльність, нагороджуючи його підвищеним честолюбством і прагненням до керівних посад.

Водолій

Водолії пристрасні від природи, причому ця якість проявляється у них не тільки в інтимній сфері. На перший погляд, вони можуть стати замкнутими і навіть відстороненими, але всі ці думки зникають, як тільки вдається дізнатися Водолія ближче. Пристрасть у них проявляється саме наодинці.

Ці люди дуже чуттєві, дуже витривалі і невтомні в ліжку. Обожнюють тактильний контакт і прагнуть до повного єднання з партнером. Вміють здивувати, готові до експериментів і разюче природні, у всьому що стосується інтимних відносин.

За матеріалами: goroskop365

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст