Езотерика

06.04.2023 — Повня відносин і несподіваних рішень: як провести потужний день в інтересах

Повня завжди наповнює: когось ідеями, когось силами, когось прагненням переробити тонну справ, когось надчутливістю, а когось і бажанням рознести все на своєму шляху...
1.6к.

Тим, у кого енергія б'є через край, — тримайтеся. Тим, у кого вона просіла до нуля, — тримайтеся подвійно. Таке вже діється на небі пригода, як говориться: емоційний фон зашкалює, а природа набирає весняні обертів.

В даний період важливо не збитися з мети, не викинути за борт те, про що потім доведеться пошкодувати, при цьому взявши з собою те, що дуже стати в нагоді в подальшому подорожі майбутнього відрізку життєвого шляху.

Потужна енергія повного Місяця — це ого-го яке дійство: багатьох штормить так, що хочеться вщент рознести існуючі відносини не тільки з людьми, але і з ситуаціями, з роботою та іншими справами, не шкодуючи живота свого. А інші люди у цей час не розуміють, чому світ зійшов з розуму, не знають, як реагувати, не знають, що відбувається, але змушені у всьому варитися, бо діватися все одно нікуди.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

І тим, і іншим необхідно знати трішечки корисної інформації, щоб відбудувати поведінку і реакцію. Ось і все, вся магія і чарівництво.

Повний місяць пройде в знаку Терезів. Це вважається цілком собі спокійним і мирним подією, тому що Ваги — це як раз про відносини і баланс, якщо вміти цим грамотно користуватися.

Розумні і розсудливі свій корабель поведуть красиво і плавно, а ті, хто не зможе з собою впоратися, самі повинні здогадатися, що буде з кораблем.

Що робити?

Добре в цей час відстежувати свої реакції, не турбуватись, а раціонально підходити до справи, пам'ятати, що через три дні шторм енергії закінчиться, і доведеться жити далі. На руїнах особливо не заживешь, тому і треба все зважувати, об'єктивно підходити до питань і сформованим проблем, вести себе розумно.

Постарайтеся налагодити стосунки зі своїми близькими і коханими людьми, не кидайтеся яблуками розбрату, не піднімайте скандалів при всьому бажанні (вони не принесуть нічого, окрім руйнування). Можна спробувати домовитися про щось стоїть і важливому з колегами або партнерами, обговорити давно назріваючі плани та зміни.

Але пам'ятаємо про те, що в період, коли відбувається повний Місяць, Місяць навпроти Сонця. Це своєрідне протистояння, це як день і ніч сходяться воєдино, як смуток і радість, як чоловіче і жіноче. Саме тому і енергія б'є через край. Тут важливо по-дорослому пережити ситуацію, навіть якщо розкриються якісь больові точки, неприємна інформація надійде, позначаться проблеми. І як раз треба взяти себе в руки і приймати рішення в екологічному ключі, щоб не знищити відносини, не розладнати союз.

Можуть виникнути почуття і відчуття людини, який раніше не входив в думки про щось подібне. Все тому, що Венера в це Повня теж не дрімає, вона керує Терезами.

Цілком вірогідні доленосні зустрічі, якісь важливі знайомства. Але тут же не виключено, що можна зустріти знатного шарлатана-балабола, бо так склалися планети.

Тому будь на чеку, перевіряй свої почуття і реакції, дивись на вчинки та дії, відстежуй ваше спільне взаємодія, а не тільки підгодовуй ілюзії і почуття.

Зараз можемо спостерігати дуже активну імпульсивність у людей, емоційність. Не боїмося, а перебуваємо в системі, володіючи інформацією.

Слухай себе і своє серце. Відкидай у бік негативні сплески реакцій. Не реагуй на провокації. Намагайся не вступати в скандали і з'ясування відносин, навіть якщо дуже хочеться і немає ніяких сил мовчати.

Спробуй цей згусток енергії направити в мирне русло: зроби щось для дому, затій генеральне прибирання, проведи інспекцію своїх бажань, знову пройдися по шафах і расхламись.

Згадай про обіцянки. Якщо є можливість виконати — сміливо виконуй.

Добре погодувати птахів, допомогти нужденним.

Якщо займаєшся медитацією, то саме час спрямувати сили і свідомість туди.

Акуратніше за кермом і взагалі на дорозі, бо увага у багатьох зараз у якомусь космічному хаосі. Бережи себе і стережись автомобіля.

Став чіткі цілі на наступний період, проаналізувавши все, що маєш зараз.

Заряди гаманець на грошики в ніч на 6 квітня — поклади на підвіконня відкритим, а всередині розмісти найбільшу купюру.

Почисти простір будинку свічками, починаючи від вхідних дверей, далі по периметру по всіх куточках за годинниковою стрілкою. Протри всі поверхні, зроби вологе прибирання. Якщо є пахощі, то обов'язково запали їх.

Після чищення простору обов'язково і себе треба у ванній гарненько почистити з сіллю і піною.

Принеси до хати квіти, які в ніч на Повню треба поставити на вікно, а потім вазу з чарівними квітами розмістити в центрі столу.

Не забувай дякувати простір за все, що є у тебе прямо тут і зараз.

До речі, якщо щось заважає (проблема, страх, якась невпевненість або нездужання), то можна написати на листочку: «Віддаю свої ... (перерахувати) і з вдячністю приймаю отримані уроки» і потім позбавитися від цього. Далі спалити і в каналізацію відправити. Якщо не хочеться диміти і влаштовувати вогнища, подумки біля віконця скажи це Місяці, вона почує.

Так само записуємо своє бажання на найближчу перспективу щодо особистого життя, сімейного та фінансової.

Відмінно для налагодження взаємин підійде якийсь спільний захід з близькими людьми: піди в кіно з коханою людиною, повечеряйте вдома в спокійній атмосфері. Місячна енергія з підтримкою Венери дуже романтична, тому вибирайте для перегляду якісь добрі картини про любов, щось красиве і затишно-добре.

6 квітня — день під управлінням Юпітера. Юпітер у нас про з'єднання духовного і матеріального.

Тому зараз дуже важливо в усі дні до Повного місяця, в його пік і три дні після грамотно розподіляти свою енергію, стежити за думками та ідеями.

Не виключено, що саме в цей період все складеться у ялинку — раніше задумане, нинішні можливості, сили і бажання. Можуть прийти якісь понад фантастичні ідеї, які багато захочуть отмахнуть в бік. Але до них краще придивитися, зафіксувати їх, подумати на дозвіллі, що з цього можна зробити прекрасного і корисного.

У всіх справах, дії, емоції і думки не забуваємо про баланс: всі зважуємо, аналізуємо, відключаємо зайву самовпевненість, а підключаємо розсудливість і об'єктивність.

Пам'ятай, що міцні відносини у тебе повинні бути перш за все з самим собою. Не дозволяйте зовнішнім обставинам, людям і страхам тебе розбалансувати. Твоя справа — плисти м'яко, спокійно, без крену в ту або іншу сторону. Плисти так важливо у справах, особистому житті і в усіх сферах.

За матеріалами: Просто Лю

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст