Езотерика

9 ознак того, що ви оплачуєте борги предків

Моделі сім'ї передаються протягом всього роду...
6.9к.

Що таке сімейна карма? Це карма вашого родоводу. Наприклад, якщо ваш батько був найбільш духовно розвиненим в сім'ї, і у нього було п'ять братів і сестер, але він напевно був носієм «енергетичних завалів» в кармічного сімейній лінії. Він несе цей тягар з моменту свого народження і буде нести все життя.

Це спосіб проходження енергії: або через фізику і словесність, або через підсвідомість. І це впливає на те, як ми взаємодіємо зі своєю родиною на несвідомому рівні.

Якщо ви вважаєте себе чутливою людиною, а ваші батьки духовно обтяжені люди, то ви можете нести на собі подвійне навантаження. Багато з людей не ладнають зі своїми батьками, і найчастіше це пов'язано з енергетикою минулого досвіду.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Все тому, що в основі всього лежить енергія, а наша свідомість існує за межами фізичного розуміння часу.

Сімейна карма

Кожен з нас і раніше бував на землі, тільки в іншому вигляді. Багато людей у вашій родині знали вас в минулих життях, тому вони вирішили знову зібратися». Залежно від шляхів ваших минулих життів, ви прийшли в цей світ, щоб прожити більш чи менш інтенсивну життя для збалансування своєї карми.

Ми – це Джерело, що свідомість проектує сама на себе для кращого розуміння своєї сутності. З цієї точки зору немає хорошого або поганого, що просто є. Тому багато вирішили прийти в це життя вбивцею і отримати більше розуміння обох точок зору, а також краще зрозуміти природу реальності.

У вас і вашої мами, можливо, були кармічні переживання в минулому, щось, що не дає вам вивчити урок. Все має бути врівноважено, тому якщо в минулому житті ви зробили багато поганих речей, то цілком реально, що в цьому житті вам буде дуже несолодко.

Моделі сім'ї передаються протягом всього роду, від самих ранніх предків: від прадідів до дідам, від дідів до батьків, від батьків до вас. Приміром, ваша бабуся була дуже м'якою. Вона завжди піклувалася про інших, дозволяючи кожному користуватися собою. Дідусь в цьому випадку може бути, наприклад, алкоголіком і завзятим курцем.

Потім енергія вашої матері, яку вона отримала від своєї мами, перетворюється на самопожертву. Це може проявитися в несфокусированном уваги, відсутність любові до собі або своїм дітям. Ці особливості передаються таким же чином, як працює пригнічення, ієрархія і «брехлива» правда. Це увічнює систему і зберігає масову свідомість на низькому рівні.

Різна карма

Ви, як дитина своїх батьків, є носієм ДНК карми того, що було передано вам. Це може бути щось дуже добре або ж надзвичайно небезпечне, або просто поганий. Це дуже специфічна для кожного з нас.

Для демонстрації того, що рід чинить на нас величезний вплив можете виконати просте діагностичне вправу. Зручно розташуйтеся, закрийте очі, нехай ваше дихання стане рівним і спокійним.

Запам'ятайте свої відчуття. Уявіть тепер, що ваші батьки стоять за вашою спиною. Що ви відчули? Тепер уявіть, батьків мами і батька за спинами кожного з них. Відчули щось інше? А тепер, до кожного з дідусів і бабусь «поставте» їх батьків, не важливо, при цьому, знайомі ви чи ні з ними.

Тепер можна обернутися і подивитися на них. За вашою спиною 4 покоління, і всього 31 людина! Тільки подумайте про те, що існування кожної з цих людей зумовило ваше існування, кожен з них вніс свою лепту в те, що ви зараз живете на світі. Відчуйте енергію, яка йде з глибини століть.

Запам'ятайте свої відчуття. Якщо вони приємні, ви відчули тепло, світлу і радісну енергію, це означає, що сила вашого Роду з вами, а всі люди за спиною вам допомагають. Ваш рід — носій величезних ресурсів і здібностей. Це відмінно.

Однак, відчуття іноді можуть бути зовсім іншими після цього вправи. Якщо вони неприємні, то, швидше за все, вам варто опрацювати самостійно історію своєї родини.

Карма народження

Ось деякі ознаки, які вказують на те, що сімейна система деструктивна, і має проблеми.

1. Синдром повторень.

Ретельно вивчіть дати найбільш важливих подій у вашому житті (дні народження, дати весілля, народження дітей, захворювань, смертей і т. д.) на наявність повторів.

2. Велика значимість конкретного імені.

Ім'я кожного з нас – це одна з найважливіших основ ідентичності людини. Прізвище, ім'я та по батькові людини може виявити становище людини в тривимірній структурі координат (час, простір, історія).

Якщо в кількох поколіннях зустрічаються однакові імена, то варто задуматися і проаналізувати причини вибору даного імені, а також очікування з ним пов'язані. Як писав Фрейд, імена з дітей роблять примар.

3. Моделі відносин та рольові очікування від кожного члена сім'ї.

Проаналізуйте відносини між людьми в рамках сім'ї, вивчіть моделі взаємовідносин в декількох поколіннях, ймовірно, ви виявите схожі.

4. Сімейні секрети.

Якщо в роду є невисловлені і ганебні секрети (зґвалтування, проблеми з психічним здоров'ям, інцест, ув'язнення тощо), це не явно, але руйнівно впливає на нащадків.

Вплив проявляється в непояснених вчинках, несподіваних нападах тривоги і страху, і інших дивацтва, які виходять назовні у членів сім'ї.

5. Сімейні традиції.

Коли в родині є звичаї та ритуали, це, як правило, скріплює сім'ю, дарує відчуття причетності, допомагаючи відчувати себе в безпеці в знайомій обстановці. Однак, іноді жорсткі сімейні рамки не дають розвиватися членам сім'ї, і навіть можуть негативно позначитися на психологічному здоров'ї, показуючи себе у вигляді різних симптомів.

6. Трагічні події, що повторюються з покоління в покоління.

Якщо в роду постійно відбуваються нещасні випадки, викидні, одні і ті ж захворювання, передчасні смерті і т. д., то це може з великою ймовірністю говорити про трансгенераційної передачі або про трансгенерационном повторенні.

7. У сім'ї є незавершений траур.

Це члени сім'ї, які пішли, але не були поховані або не були оплаканы.

8. Синдром померлої матері.

Це відбувається, якщо дитина втратив матір у дуже ранньому віці, або коли у матері трапляється депресія в перший рік життя її малюка.

9. Синдром заміщує дитини.

Якщо новий людина сприймається в якості компенсації за втрату іншої близької людини, чоловіка, дитини, брата, то це також є підставою для того, щоб вивчити свій рід.

Карма життя

Важливо додати, що перераховані вище ознаки не є диагностами проблеми, вони лише допомагають визначити коло, де ви можете знайти нитку, яка дозволить розплутати клубок, який заважає людині спокійно жити.

Робота зі своїм родом дуже складна, але надзвичайно цікава і корисна. Адже в кожному з нас є потреба виявити своє місце в житті. Знайшовши його, ми підвищуємо свій рівень усвідомленості, що, безсумнівно, призводить до гармонізації свого Я і відносин з оточуючими.

Як «перерізати» негативні енергетичні зв'язки?

Люди можуть не резонувати з тією частиною вас, яка відрізняється і розходиться з їх поглядами на життя. Звільнення зв'язків з батьківською енергією – це, насамперед, звільнення енергії з вашого власного свідомості.

Мова йде про те, щоб зазирнути всередину себе і з'ясувати, наскільки ви живете ілюзіями ваших батьків, наскільки ви справді йдете своїм шляхом, а не дорогою, заснованої на страхах і засудження.

Як тільки вам стане ясно, ви зможете відпустити все, що вас так хвилює, ви зможете пробачити їх і насправді емоційно залишити батьківський дім.

Тільки після того, як ви позбудетеся від негативної енергетики на внутрішньому рівні і візьмете на себе відповідальність за своє життя, тоді ви дозволите» своїм батькам просто жити, не звинувачуючи їх ні в чому, ні вголос, ні подумки.

Ви ясно скажете «ні» своїм страхам і ілюзіям, але одночасно з цим ви побачите, що ваші батьки – це не є страхи та ілюзії. Вони також є космічними мандрівниками, які просто намагаються виконати місію своєї душі.

Коли ви відчуєте це, ви зрозумієте їх невинність і зможете їх пробачити. Вони з усіх сил старалися і любили вас, як могли. Коли ви відчуєте серцем, що вони зробили для вас все можливе, навіть якщо це можливе важко назвати кращим, тоді з вашої душі впаде великий вантаж.

У якомусь сенсі ви були жертвою своїх батьків, так як вони могли живити своє его у вашому дитинстві. Ви тимчасово і частково жили їх ілюзіями. У певному сенсі у вас не було вибору, адже ви були їхньою дитиною. Однак, не бути жертвою зараз, це один з найбільш потужних проривів в житті.

Як змінити родинну модель відносин?

Необхідна глибока інтроспекція, а іноді і довга медитація для того, щоб дістатися до суті будь-яких повторюваних проблем у вашому житті. Повторювані проблеми – це результат поведінкових моделей, зрозумівши повністю які, ви зможете від них позбутися.

Для цього потрібно час, але все починається з вибору: «Я хочу бути сам собі господарем, хазяїном своєї енергії і своєї душі, а також носієм тільки своєї власної карми».

Джерело: TheSpiritScience
Переклад: Баландіна Е. А.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст