Езотерика

21.12.2022 – день зимового сонцестояння: три потужні хвилини, щоб загадати бажання

Саме в цей день все погане і віджиле себе відпускати набагато легше. Так вже налаштована енергетика дня...
9.2к.

З цього дня починається новий життєвий цикл, відродження, рух до щастя і сонця.

Найдовша ніч буде у нас з 20 на 21 грудня. Стежимо за собою, витрачаємо енергію тільки на благі справи, емоції і почуття позитивні.

Енергетику і день зимового сонцестояння пропускати не можна. І тим більше не можна в нього входити на низьких вібраціях з забрудненої енергією.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Енергія наша засмічується від поганих звичок, сварок і заздрощів, від невіри у власні сили, ліні і апатії, нудьги і зневіри, обжерливості, алкоголю і тютюну, незрозумілих зв'язків і т. д.

Все це важливо відстежити, подивитися, виявити і викинути куди подалі.

Позбувайся всього цього і на рівні думок, і на рівні дій: викидай мотлох, непотрібні речі, старі предмети і всяке інше, що не дає очам і душі радість.

Так як далі день буде додаватися, то і зустрічати таку подію треба зі світлом, чистити простір.

Настав час вогню свічок, яскравих і затишних абажурів, гірлянд і посмішок, що йдуть з самого серця.

В період зимового сонцестояння важливо бути в світлому настрої, транслювати чистоту, добрі помисли. Ніяких образ, смутку і сварок.

Саме в цей день все погане і віджиле себе відпускати набагато легше. Так вже буде налаштована енергетика дня.

Якщо є внутрішнє бажання, склади список-вивантаження з того, що більше тобі не потрібно, від чого хочеш позбутися (думки, образи, звички), а в період зимового сонцестояння спали його над полум'ям свічки. Попіл в каналізацію або вікно.

Вранці 22 грудня обов'язково подумки посміхнися і привітає сонечко, попроси у нього енергії і сил для зростання всіх твоїх бажань, намірів та ідей.

А в День зимового сонцестояння особливо важливо використовувати дві чарівні і потужні хвилини, щоб закласти найважливіші паростки. Потім це робимо ще два рази (22 грудня, 23 грудня).

  • 21:12 – час для тих, хто дуже бажає гармонії і балансу, хто хоче поповнення сімейства, думає про продовження роду, а так само для тих, хто замислюється змінити рід діяльності і відкрити свої навички світу (щось пов'язане з роботою з людьми: творчість, комунікації, підтримка і допомога).
  • 22:12 – енергія трьох двійок і сімки одночасно. Ця хвилинка заряджена мудрістю і особливою енергетикою, магнетизмом, щастям і силою.

В цю хвилину загадуй найпотаємніше і те, що стосується тебе, на що ти здатний точно і що точно тобі дуже і дуже потрібно, важливо і є дійсно твоїм (відносини, здоров'я, переїзд, нова професія і т. д). Головне, щоб ти не вкрав це бажання, не підгледів, ти готовий діяти для його виконання, віддаватися цілком і повністю.

  • 22:22 – це найпотужніший портал, заряджений енергією грошей, добрими емоціями і відповідальністю. Ти ж розумієш, що без відповідальності і тонкого чуття з неба нічого не отримати просто так? Все це результати твоєї роботи. Важливо щодня займатися своїм зростанням, порівнювати себе вчорашнього з сьогоднішнім, прокачувати, берегти і дбати.

В цю хвилину загадуй бажання матеріальне: покупка нерухомості, свою справу, розширення фінансової ємності, підвищення на роботі і т. д.

У ці хвилини обов'язково будь чистим і світлим душею і тілом. Напередодні прийми ванну з сіллю, зроби важливу прибирання, ще раз пробіжися по тим мрій і думок, що тягнуть тебе назад і лише затемнюють простір для щастя.

Вибирай ту хвилину, яка підходить під твоє щире і заповітне бажання-намір.

Йди до світла разом з Всесвіту! Будь цим світлом для себе і своїх щирих, таємних і справжніх бажань. Приведи їх до виконання в найкращому вигляді!

За матеріалами: Просто Лю

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст