Езотерика

10 вересня 2022: потужне Повня пристрасних бажань і важливих проробок

Перший повний Місяць осені буде містичним і по-справжньому дивним.
2.3к.

Прямо зараз Місяць продовжує вбирати нас енергією і всіляко чинить вплив.

Вже сьогодні ми це можемо відчути на собі: хтось знервована і емоції вирують через край, а хто-то радісний і все у нього виходить ніби за помахом чарівної палички. Вплив починається за три дні, а потім продовжується три дні після самого піку повного Місяця.

Місяць завідує нашими енергетичними приливами і відливами. Вважай, що зараз весь твій організм починає заповнюватися силою і міццю. Батарейки на максимумі. Бери й роби!

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

А те, куди ти спрямуєш, — вирішувати тобі. Природно, краще використовувати цей період на благо.

Так як повний Місяць пройде в знаку Риби, то саме тому воно дуже чарівне і магічне.

Найважливіше зараз — спрямувати всю увагу на своє здоров'я. Відстежити по пунктах кожен куточок. Розумове, фізичне і психологічне здоров'я — три твоїх найважливіших кита. Де знайдеш недоліки і мінуси, тут же постав це на олівець і приступай до виправлень по поліпшенню. Бо людина, яка повністю фізично здорова, але на серці оселилася невпевненість чи страх, не зможе стати чарівником тут і зараз. І навпаки: якщо є заповітна мрія і справа, якою ти віддаєшся з пристрастю, то фізичне тіло може недоотримувати уваги: належного харчування, навантажень, піших прогулянок і чистого повітря. Не забувай і приділяти йому увагу. Інакше тіло образиться в самий невідповідний момент, дасть збій, укладе тебе в ковдру і подушку, і тобі доведеться відкласти реалізацію мрії в бік.

Повний місяць йде по двом стихіям — Земля і Вода. Саме час міцно сісти на своєму березі, насолоджуючись ніжними дотиками хвиль до ступнів, слухати дивовижний і добрий шум припливу, загрібати в долоньки чарівну воду. Тобто саме час брати чудеса прямо з повітря і своєї готовності.

Що робити:

10 вересня так само настає багатьма незаслужено нелюбимий ретроградний Меркурій. Той ще феєрверк, здавалося б. Насправді супер подарунок Всесвіту!

Під час такої фази Меркурія важливо опрацювати старе, тобто, сходити разом з ним тому, вирішити всі свої питання, доробити справи, розпрощатися з непотрібним, а потім повернутися на місце і дати старт новому.

Вибери час і в день Повного місяця побудь з собою наодинці: погляд у минуле, занурся в момент, який, можливо, тебе досі хвилює, а потім постарайся зрозуміти, яку силу і урок він тобі дав. Очисти своє майбутнє від непотрібних думок і давно сталося. Пробач, подякуй і відпусти.

Це можна робити всю фазу ретроградного Меркурія до 2 жовтня включно.

Хоч Місяць буде спадати, але це потрібно як раз для того, щоб розробити чіткі кроки та прописати пункти для реалізації свого самого пристрасного бажання. А в сприятливий період запустити в дію.

Тобто, в найближчі два тижні твоя найголовніша завдання — турбота про своє здоров'я, думках і почуттях. Визначення справжніх намірів і цілей, опрацювання застарілого і непотрібного, вичавка досвіду і навичок.

Дивися уважно за всім, що відбувається. Стеж за думками. Зараз може прийти сама неймовірна понад ідея, як реалізувати заповітне бажання. Не втрать її, а де-то зафіксуй!

Що важливо:

Так як в це Повня багато містики і чаклунства, не расплескивай свої задумки або секрети нікому. Взагалі нікому!

Інтуїція в цей період буде на висоті, тому ретельно прислухайся і не намагайся йти їй на противагу.

На кого-то може напасти смуток, туга, печаль і повна безпросвітність буття. Не бійтеся. Краще направте увагу на зовнішнє, постарайтеся знайти знаки і підказки, те, чого раніше не помічалося. Потім звернися всередину себе і відшукай той важіль, який ці стани запускає.

Не навантажуй себе жирною їжею тваринного походження, а так же міцним чаєм, кавою, алкоголем і скандалами.

Не вступай в суперечки і не бійся. Зараз багато почнуть перекладати будь-яку дурницю і біди на Меркурій, не піклуючись про своє життя та не несучи за неї ніякої відповідальності з позиції дорослої людини. Пропускай повз вуха і роби свої чарівні і добрі справи.

Обов'язково почисть простір, наведи порядок, прийми ванну з сіллю і пий більше трав'яних чаїв.

Напередодні Повного місяця пали свічки. Це допоможе простору позбутися енергетики вже пройшли дій, розмов і думок.

Зараз тобі треба максимально піклуватися про здоров'я та своїй духовній силі. Через них ти доберешся до здійснення бажання і мрії, бо будеш здатним бачити чітко, ясно, об'ємно, зчитувати відбувається і ловити сачком потрібні ідеї для реалізації.

За матеріалами: Просто Лю

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст