Езотерика

Хлопчик народжується тоді, коли дружина сильніше чоловіка

Помічено, що перед війною хлопчиків народжувалося більше, ніж дівчаток. Адже людина відчуває майбутнє і, внутрішньо проходячи майбутні випробування, зміцнюється душею, що і призводить до підвищення внутрішньої енергії.
7.7к.

Стать майбутньої дитини значною мірою можна передбачити, вважає парапсихолог Сергій Лазарєв...

Для появи на світ хлопчика потрібно більше енергії, ніж для народження дівчинки, причому саме стратегічної енергії. Якщо людина живе в повному комфорті, то у нього, швидше, народиться дівчинка. Якщо почалися негаразди, неприємності, крах майбутнього і людина правильно до цього ставиться, можуть з'явитися хлопчики. Помічено, що перед війною хлопчиків народжувалося більше, ніж дівчаток. Адже людина відчуває майбутнє і, внутрішньо проходячи майбутні випробування, зміцнюється душею, що і призводить до підвищення внутрішньої енергії.

Хлопчик народжується тоді, коли дружина сильніше чоловіка; якщо чоловік явний деспот — народжуються дівчатка.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Якщо чоловік явний лідер — народжується дівчинка; якщо жінка лідер — народжується хлопчик.

Коли в сім'ї принижено чуттєве, жіноче начало, народжуються дівчатка. Коли чоловіче, духовне — хлопчики. Часто спостерігаємо таку картину: професор, доктор наук — в сім'ї — суцільні дочки. Алкоголік-сантехнік плодить лише синів. Хочете мати спадкоємця? Походіть під дружиною, дозвольте їй командувати вами, нехай якийсь час вона управляє сім'єю.

Сергій Лазарєв

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст