Езотерика

8 серпня 2021 року: молодий місяць достатку і потужний день виконання бажань

Як правильно провести цей унікальний період.
3.3к.

Молодик — це час чудес і звершень, новий стартів і неймовірних ідей. Тут головне — вчасно помітити знаки, прислухатися до себе і зробити необхідні дії.

Молодик — це про підзарядку, про увагу на себе і в себе. Сама природа настійно раз за разом нам цей час підкидає, хочемо ми цього чи ні.

Молодик буде чарівним і останнім влітку 2021 року. Воно напитано силою природи, рослин і трав, цвітіння і дозрівання плодів.

Все як на городі: бур'яни і непотрібне треба викидати і виривати з корінням, а над плодами і урожаєм працювати — поливати, збирати і дбайливо застосовувати в справу і господарство.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Хочеш хорошого рясного врожаю? Позбувайся бур'янів, слимаків, незрозумілих якихось колючок і всього, що заважає отримати бажане.

Чого краще не робити:

  • Провокувати людей на конфлікти і з'ясування стосунків.
  • Об'їдатися важкою їжею і напиватися до нестями.
  • Здійснювати якісь медичні маніпуляції (організм ослаблений і знадобитися більше сил на відновлення. Але якщо вже так склалося, що перенести нічого не можна, просто налаштуйся на це спокійно і побережи сили — не нервуй, не переживай і нічого не бійся).
  • Давати в борг теж у цей період не треба, інакше, коли Місяць почне рости, твої грошики, які могли б бути у тебе, почнуть десь там рости і збільшуватися, а до тебе не приходити. Краще самому з боргами розрахуватися і провести ревізію витрат та збитків.
  • Не роби ніяких імпульсивних вчинків: покупок, поїздок, розмов, ремонтів, звільнень. Зараз дійсно не той час, щоб махати шашками.

Зате це Молодик і період відмінно підходять для того, щоб відпочити. Прямо влаштуй собі офіційний день без серйозних думок і щодуху відпочивай, насолоджуйся серпневим днин, як самий відчайдушний школяр на канікулах. Спробуй зловити такий стан, коли тобі подобається кожен твій мить і секундочка життя.

Молодик — це час зніматися з якорів і поплисти в свій власний щасливий океан життя. Якір — це наш старий мотлох, старі думки, старі тягнуть на дно зв'язку або ідеї.

Тобто, ні в якому разі не можна займатися самобичуванням і копанням в своїх помилках. Навпаки! Треба твердо усвідомити і прийняти, що ти є унікальною людиною і що другого такого просто немає.

Ти капітан корабля і ніхто не має право затримувати тебе в порту і змушувати іржавіти!

Тому сміливо прощайся з мотлохом. Сміливо окреслюй курс, за яким попливеш. Познач на листочку великими яскравими літерами всі свої риси характеру і навички, всі свої вміння і таланти, випиши свої цілі і бажання.

А ще дуже важливо — напиши те, в чому ти об'єктивно краще інших, ніж ти справляєшся так круто, що ніхто не може. Не забувай про цю свою перлину, подаровану тільки тобі в момент народження.

Знімай свій корабель з якоря і продовжуй жити серпень і подальший час саме через відчуття того, що ти капітан. Пам'ятай про своєму листочку і дій через призму написаного. Це твій особистий маршрутний лист.

Відпочивати теж треба вміти. Тобто, не лінуватися лежати і навіть руку-ногу не підняти, а саме відпочивати, просякуючись емоціями і настроєм, станом і енергетично. Наповнюй себе чимось світлим і легким.

Зараз саме час мріяти сміливо, відкрито заявляючи всьому Всесвіті про те, що ти є і ти готовий до дій. Час справжніх чудес завжди з тобою і в тобі.

З великої кількості чого ти будеш мріяти, діяти і жити, то й отримаєш. Тому посміхнися і повір у свій корабель!

За матеріалами: Просто Лю

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст