Езотерика

Найбільші марнотрати серед знаків Зодіаку

Все для себе коханих!
2.1к.

Деякі люди не вміють відкладати гроші на «чорний день». Вони взагалі не вміють відкладати і готові спустити все до останньої копійки на себе улюблених.

Хто ж вони найбільші марнотрати серед знаків Зодіаку?

Овен — імпульсивні витрати

Темпераментні Овни можуть витрачати величезні суми на те, що їм подобається, навіть якщо не можуть собі цього дозволити. З-за цієї імпульсивності вони не тільки не думають, перш ніж витратити гроші, але і рідко шкодують про свої витрати. Хоча у них може бути свій план заощаджень, Овни дотримуються його лише якийсь короткий період часу. Ці люди звикли жити не за коштами.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Лев — найгірший марнотрат

Леви обожнюють розкіш. Вони витрачають гроші не тільки на себе, але і на близьких їм людей. Представники даного знака витрачають кошти, яких у нього немає, вони беруть у борг, але при цьому швидко знаходять можливості додаткового заробітку. Навіть якщо їх рівень доходу нижче середнього, ви цього навіть не дізнаєтеся. Леви просто скористаються кредиткою, створюючи ілюзію багатого життя.

Ваги — витрати як порок

Витрати завжди є для Ваг величезним випробуванням. Справа в тому, що вони часто втрачають голову і витрачають більше, ніж можуть собі дозволити. Вони вибирають самі дорогі речі. І готові на все заради бажаного, навіть якщо це буде означати необхідність кілька місяців у всьому собі відмовляти.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст