Езотерика

3 вірних ознаки того, що хтось по вас сумує

Якщо дві людини скучають один за одного, їх життя синхронізуються...
18к.

Любов — одна з найбільш таємничих і могутніх сил у Всесвіті. Відстань і час то і справа намагаються знищити її, але любов нікуди не зникає. Ми любимо наших друзів, партнерів, подружжя та членів сім'ї, незважаючи на те, скільки часу провели разом і як далеко вони живуть. І ми продовжуємо любити їх навіть після того, як вони покинуть цей світ.

Нижче представлені три вірних ознаки того, що близька людина нудьгує по вам:

1. Він вам сниться.

Сни існують в духовному вимірі, а не тимчасове. Хоча в цій реальності і відбуваються нез'ясовні речі, однак енергія, випромінювана любов'ю, проникає навіть сюди.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Вона проникає у вимір сновидінь і приймає форму близьких вам людей. Ці бачення настільки чіткі, що уві сні ви разом можете займатися тим, що найбільше любите.

Такі сни викликають приємні і зворушливі почуття, хоча часом можуть розбити вам серце. Так чи інакше, але це всього лише нетривалі бачення, після яких ви прокидаєтеся в холодному поту і з відчуттям внутрішньої порожнечі.

2. Всесвіт спрямовує ваші рухи.

Якщо дві людини скучають один за одного, їх життя синхронізуються. У підсумку ви відвідуєте однакові місця або зустрічаєте одних і тих же людей, які потім розповідають про вас. Іншими словами, в скрутну хвилину Всесвіт простягає вам руку допомоги.

3. Ваші емоції знаходяться поза межами вашого контролю.

Посеред ночі і в найнесподіваніших місцях вам запекло хочеться опинитися поруч. Ви не можете заспокоїтися, переслідувані відчуттям, ніби вам не вистачає важливого шматочки мозаїки.

А ще ви не можете пояснити свою внутрішню порожнечу. Але ви відчуваєте її та діліться цим почуттям з оточуючими.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст