Езотерика

Солодкі, але небезпечні: ці 4 знаки Зодіаку – найбільші маніпулятори

Ви не зможете опиратися їх чарівності...
4.1к.

Ви не зможете опиратися їх чарівності, але все ж таки постарайтеся хоча б час від часу виринати з цього солодкого виру, піддаючи критичному аналізу відбувається... Для власного ж блага.

Близнюки

Не вірте жодному їхньому слову або, принаймні, сприймайте все, що вони говорять, з великою обережністю. Близнюки часто дійсно вірять в щирість своїх намірів, але проблема в тому, що їхня думка дуже часто змінюється. І вам не наздогнати за цим стрімким потоком.

Рак

Людина, народжена під цим знаком, точно знає, що сказати, приправивши свої слова неабиякою кількістю емоцій. Ракам подобається отримувати те, що вони хочуть, і немає нічого, на що вони не підуть заради досягнення своєї мети. І не важливо, наскільки ця мета реальна або ефемерна. Раки є абсолютними майстрами маніпуляції словами... і сльозами.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Читайте також: Що робить кожен знак Зодіаку, коли починає сумніватися у стосунках

Лев

Лев егоцентрична і тому переконаний, що бажання всіх оточуючих збігаються з його власними. Тому він намагатиметься маніпулювати іншими людьми, намагаючись примусити їх робити тільки те, що принесе йому вигоду. Для цього Лев всіма можливими і неможливими способами буде переконувати вас, що всі інші ігри не стоять свічок.

Водолій

Водолію подобається зверхньо спостерігати за тим, як інші люди закохуються в нього. І варто йому отримати бажане, він відразу ж остигає, починає нудьгувати і шукати щось новеньке. А якщо помітить, що ви самі втрачаєте інтерес, то почне використовувати всі важелі для маніпулювання, щоб повернути вас на «шлях істинний».

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст