Езотерика

6 знаків Зодіаку з дуже складним характером

Краще не будіть в них звіра!
7.3к.

Овен

Ви – людина дії, і часто вам буває важко керувати своїми емоціями. В свої кращі дні ви заражаєте всіх оточуючих своїм ентузіазмом і енергією, але коли гніваєтеся, страшніше вас людини не знайти.

Ви говорите перше, що приходить в голову, незалежно від того, наскільки це боляче. Можливо, ви навіть дієте, щоб позбутися негативного почуття всередині себе – б'єте рукою об стіну або починаєте драматично розмахувати руками. Ваш гнів зазвичай триває недовго, але ці короткі спалахи можуть бути дуже руйнівними і навіть страшними, особливо для об'єкта вашої агресії.

Скорпіон

По своїй природі ви особистість пристрасна, віддана і загадкова. І хоча ці якості є джерелом ваших позитивних емоцій, саме вони відповідальні за той неприємний характер, яким ви володієте.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Ви вмієте майстерно приховувати свій гнів в очікуванні ідеального моменту, щоб випустити його на волю. Ви можете бути дуже розважливі в своїх словах, тому здатні зробити дуже боляче. Коли хтось заподіює вам біль, ви відповідаєте не відразу – так сказати, берете театральну паузу, щоб ваша мова прозвучала максимально ефективно.

І взагалі, немає нічого, що ви не можете сказати або зробити, щоб врівноважити шальки терезів і нанести кривдникові таку ж сильну біль, яку він завдав вам.

Телець

Багато можуть не вірити тому, що ви володієте настільки непростим характером, але не варто розслаблятися – він у вас дійсно є. Ви, як правило, ведете себе як людина врівноважена і привабливий, але варто комусь почати випробовувати ваше терпіння або натиснути на хворе місце, і він відразу ж зможе познайомитися з вашою темною стороною.

Ви досить терпляча людина, але, як кажуть, у кожного є своя межа терпіння. І коли ви досягаєте, то повністю відпустити гальма і дозволяєте собі говорити все, що думаєте (і не думаєте). Причому людина зовсім не чекає від вас такої реакції, тому ця атака застає його зненацька. А вам все одно, праві ви чи ні – адже ніхто не сміє вказувати вам або звинувачувати вас в чим-небудь.

Лев

Вас можна охарактеризувати як людину, схильну до демонстративним вчинків і люблячого влаштовувати сцени. І коли ви виходите з себе, ці якості явно не відіграють вам на руку.

Ви впевнена в собі людина, і у вас насправді не так багато ворогів. Проте ви дуже жорстокі стосовно людей, які намагаються вас обдурити (або вам здається, що намагаються) або кинути тінь на вас. Ви любите грати драми, тому не стримуєте себе, коли справа доходить до того, щоб висловити кому-небудь все, що ви думаєте з приводу ситуації, що склалася.

Діва

По своїй природі ви можете бути досить стриманою людиною, але не варто недооцінювати свій характер. Ви звикли ставити перед собою великі завдання, які поступово і методично реалізовуєте. Ви вимогливі, тобто у вас високий рівень очікувань від себе самих, так і від інших людей. Щоб розсердити вас, не знадобиться дуже багато часу.

Вас можна назвати досить проникливою людиною, який зауважує сильні і слабкі сторони оточуючих. Тому коли приходить час, ви точно знаєте, як знищити свого опонента, навіть оком не моргнувши. Крім того, ви вмієте з легкістю, без всяких сцен, викреслювати людей зі свого життя. Кожен, хто наважиться кинути вам виклик, обов'язково пошкодує про своє рішення.

Рак

Рак вважається одним з найбільш мягкосердечных знаків зодіаку, але це не означає, що ви володієте спокійним характером. По своїй природі ви є надзвичайно чутливої та емоційної натурою, яка переживає з незвичайною силою. Гнів не є винятком з цього списку, і, чесно кажучи, знаходиться навіть на його вершині.

Зазвичай ви відчуваєте гнів тоді, коли ображають дорогих вам людей. Ви з тих, хто готовий померти за своїх близьких, і кожен, хто наважиться завдати їм шкоди, буде мати справу з вами. З іншого боку, якщо людина, яку ви любите, змушує вас страждати, ви обов'язково змусите його випробувати ту ж біль, яку він заподіяв вам. А ви знаєте, як маніпулювати людськими емоціями, особливо в ситуаціях, коли відчуваєте себе (але не обов'язково є) жертвою.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст