Езотерика

Як знаки Зодіаку демонструють свої почуття (якщо їм страшно зізнатися в любові)

Справжні почуття не приховаєш...
8.8к.

Овен: компліменти

Якщо Овен дійсно любить, то це дуже сильне почуття, оскільки саме у вас він черпає своє натхнення. Овен вважає вас цікавими, розумними і цінує ваші погляди на життя.

Народжені під цим знаком думають, що ви найрозумніші серед усіх знайомих (а також самі мудрі, класні й талановиті), і не з-за свого марнославства, а тому що їм є чим довести своє переконання. Овни прагнуть зустріти того, хто буде їх надихати і мотивувати. Це не означає, що вони закохуються в кожного, хто викликає у них захоплення, але якщо ви сумніваєтеся, чи є у Овна до вас почуття, радимо взяти це до уваги.

Тілець: публічність відносин

Тельці люблять несамовито і сильно. Варто вам опинитися в їх колі довіри, і ви залишитеся там навічно. Такі люди серйозно ставляться до дружніх відносин і відрізняються вірністю. А в романтичних стосунках це лише посилюється.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Якщо Телець відкрито вас захищає або намагається показати людям, що ви пара, значить, ви їй небайдужі. Близькість і спроби захистити людину – це один із самих маловідомих, але досить поширених серед Тельців ознак сильних почуттів до кого-небудь.

Близнюки: турбота

Це безкорисливі, щедрі і дбайливі люди, і ця їх особливість часто упускається більшістю людей. Близнюкам приносить радість робити щасливими інших. Про кохання Близнюків говорить їх бажання приготувати вам вечерю, влаштувати для вас вечірку, зателефонувати вам і запитати, як пройшов день.

Близнюки – це найбільш уважні і скромні партнери в світі. Вони ласкаві до всіх, хто їм небайдужий. У романтичних стосунках все це виражена ще сильніше.

Рак: дивна поведінка

Раки, як правило, люди адекватні, тому коли поруч з вами вони починають соромитися або вести себе дивно, це відразу стає помітним.

Представники цього знака є гримучою сумішшю емоційності та надмірної рівня самосвідомості, тому перш ніж загнати себе в незручне становище і показати свій інтерес, вони зроблять все можливе, щоб переконатися, що їх почуття до вас реальні. Коли у Раків з'являється якийсь незвично сильне почуття, вони не знають, що з ним робити, а тому видають дивну жарт, після чого сміються до сліз.

Лев: веде себе так, ніби ви вже разом

Страх зізнатися, що ви йому подобаєтеся, для Лева велика рідкість (насправді, ці люди звикли, що в почуттях ним визнаються інші люди).

У тому, що стосується відносин, Леви випромінюють упевненість в собі. Навіть якщо вони і не кажуть цього прямо, просто поспостерігайте за їх поведінкою. І не варто дивуватися, якщо Лев раптово вкаже свій статус на Facebook «у відносинах», поставивши вас перед фактом, що тепер ви разом. Це хід справжнього Лева.

Читайте також: Як ревнують знаки Зодіаку: Тельці – справжні детективи, Діви – провокатори

Діва: самовладання

Якщо ви подобаєтеся Діві, її інстинкт тримати себе в руках переходить всякі рамки. І так триває, поки її «легенда» раптово не завалиться і вона почне плакати, розповідаючи про всіх своїх нав'язливих думках і почуттях до вас за останні тижні і місяці. Але до тих пір Діва – це ваш кращий товариш.

Діви не стануть показувати вам свої дивацтва, поки не зрозуміють, чи можна вам довіряти. Що ж, доведеться почекати.

Ваги: чарівність

Коли їм страшно зізнатися у своїх почуттях, вони намагаються зачарувати своїм шармом настільки, що ви самі зробите перший крок. Незважаючи на впевненість у собі і велелюбність, в романтичних стосунках Ваги дуже повільні. Їм подобається, коли за ними доглядають або коли їм лестять, вважаючи за краще зосередитися на тому, щоб змусити вас закохатися в них. І щоб вразливими виглядали саме ви, а не вони.

Представник Ваг, якому ви подобаєтеся, зробить все, щоб виглядати привабливим. Трохи неприродний порядок розвитку подій, але така реальність.

Скорпіон: багато питань

Дивний спосіб Скорпіона побільше довідатися про своє життя і про думку щодо тих чи інших речей полягає в тому, щоб задати вам мільйон питань, не говорячи в процесі ні слова про себе.

Де ви були минулого тижня? Чим займається ваша мати? Які у вас політичні погляди? Надмірно цікавий Скорпіон завжди боїться бути відкинутим, зізнаючись вам у своїх почуттях.

Стрілець: жарти з сарказмом

Ці люди відрізняються «сухим» гумором і не дуже добре справляються з надлишком емоцією. Любов змушує представників цього знака відпускати жарти і дражнити об'єкт своєї симпатії. Так вони вивчають вас і відчувають, що з вами весело.

У міру розвитку відносин Стрілець буде ставати все більш грайливим, і незабаром ви зрозумієте, що головним пріоритетом Стрільця у відносинах є не «закохати вас у себе», а, швидше, «дізнатися вас ближче».

Козеріг: невпевненість у собі

Фраза «невпевненість в собі» це, напевно, останнє, що асоціюється з Козерогом. Але коли справа доходить до любові, все різко ускладнюється. Козероги починають боятися об'єкт свого бажання, а їх поведінка стає нервовим і зовсім невластивим їм.

Козероги – спочатку замкнені у собі люди, і найбільш очевидно це простежується, коли замішані їх найпотаємніші почуття. Навіть після того, як пройде перша нервова дрож, багато Козероги нерідко вирішують продовжити відносини з тими, кого вважають за краще себе, що через якийсь час підриває їхню впевненість у собі.

Водолій: пріоритетність спільного проведення часу

Водолії відомі тим, що в коханні та стосунках ведуть себе гордовито. Вони схильні робити все, що в їх силах, щоб здаватися максимально відстороненими і незацікавленими. А ще це сумно відомі трудоголіки, але їм не складає особливих труднощів створити видимість спокою і безтурботності, навіть якщо це абсолютно не так.

Якщо ви дійсно небайдужі Водолію, ви це зрозумієте. Їх увагу до вас носить пильний і досить несподіваний характер, викликаючи подив і замішання. Але якщо ви їм нецікаві, вони дадуть це зрозуміти досить однозначно.

Риби: постійне спілкування

Кращим способом висловити свій інтерес вони вважають спроби надати почуттям якесь майстерне вираження. По їх поведінці складно зрозуміти, подобаєтеся ви їм чи ні. Але якщо це так, то Риби намагаються проводити з вами як можна більше часу.

Народжені під цим знаком будуть розмовляти з вами про все і ні про що, посилати повідомлення в 3 години ранку і, бути може, навіть листи, написані від руки. Повірте, якщо Рибам постійно хочеться з вами спілкуватися, швидше за все, вони у вас закохані.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст