Езотерика

Що потрібно зробити кожному знаку Зодіаку, коли у них трапляється поганий день

Кілька простих способів підняти настрій, коли день не задався.
4.5к.

Овен: Фізична активність

Овен може, наприклад, піти на пробіжку, відвідати тренажерний зал, зайнятися коханням або зробити що-небудь просте, наприклад, зіграти в динамічну відеогру. Тобто все, що дозволить йому звільнитися від почуття розчарування. Якщо в нього вийде зняти цей стрес, настрій зміниться на краще перш, ніж він це усвідомлює.

Тілець: Побалувати себе

Телець знає, що побалувати себе – це найкраща тактика, яка допоможе йому в важкий день. Наприклад, він може відвідати СПА-салон, зробити манікюр або просто насолодитися ванні з піною і келихом вина. Якщо Тельцю вдасться розслабитися, поганого дня стане занадто нудно з ним.

Близнюки: Поспілкуватися з друзями, щоб відволіктися

Близнюки, як відомо, тонко відчувають зв'язок з оточуючими. Незважаючи на незалежний характер і вміння жити власним розумом, практично у всіх Близнюків є друзі з певними інтересами, з якими вони можуть поговорити в будь-який момент. Тому в невдалий день вони завжди можуть зв'язатися з парою своїх друзів і провести який-небудь захоплюючий груповий чат. І незабаром вони обов'язково відчують, як покращився настрій.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Рак: Виговоритися в компанії коханої людини

Раки – це природжені опікуни, але самим їм розповідати про свої проблеми, буває досить нелегко. Але якщо у них є близька людина, якій вони повністю довіряють, то Раки обов'язково поділяться своїми почуттями. І відразу після того, як виговоряться, вони зрозуміють, що відчувають себе набагато легше.

Лев: Нагадування про його сильних сторонах

Лев здається досить впевненим у собі людиною, але він так само, як і ми всі, реагує на неприємності. Тому зовсім не дивно, що у важкі дні його самооцінка знижується. Звичайно, в глибині душі він не перестає пам'ятати про своїх сильних сторонах, але при цьому йому дуже хочеться почути про них та від інших людей. Це стає Львів підтвердженням, що всі бачать їх велич, і настрій одразу покращується.

Діва: Зосередитися на тому, щоб зробити залишок дня краще

У кожної людини є вразливі сторони, але у важкі часи Діви використовують інший підхід. Замість того, щоб валятися на дивані, вони воліють взяти на себе відповідальність за залишок дня. Можливо, у них не вийде так відразу змінити стан справ, зате вони докладуть усіх зусиль для виправлення ситуації. Вони будуть тримати ситуацію під повним контролем – до тих пір, поки все не налагодиться.

Ваги: Підтримка друга

Досить поширений стереотип, що Ваги не виносять самотності. Це не завжди так, але невдалі дні це кліше має сенс. Дійсно, у важкі часи Ваги потребують плече, на яке можна спертися, в людині, який переконає в тому, що все буде добре. Адже друзі нам і потрібні для того, щоб допомагати підніматися на ноги в складних ситуаціях.

Скорпіон: Усамітнення

Скорпіона часом привертає ідея сховатися за чотирма стінами, коли щось йде не так. Але коли йому стає зовсім погано, він може відправитися в одиночне подорож у ті місця, в яких ніхто не знає його імені або ким він є. Може бути, під час цієї поїздки він буде спілкуватися з людьми, щоб відволіктися. Можливо, буде насолоджуватися тим, що знаходиться далеко від своїх проблем. У будь-якому випадку Скорпіон обов'язковому відчує, як це здорово побути одному і просто розслабитися.

Стрілець: Відправитися в подорож або куди завгодно...

Подібно Скорпіонам, коли у Стрільця трапляється поганий день, у нього з'являється бажання куди-небудь виїхати. Хоча він зовсім не стане заперечувати проти того, щоб друзі склали йому компанію. Коли день не задається, Стрільцю хочеться досліджувати невідомі для себе місця, очистити ум і зосередитися на більш позитивні речі, ніж те, з чим йому доводиться зараз мати справу.

Козеріг: Нагадування про досягнення

Козероги відрізняються самокритичність, тому в їх житті погані дні трапляються досить часто. Коли все стане дуже погано, їх врятує нагадування про всі хороші речі, які вони зробили у своєму житті. Така підтримка здатна творити справжні чудеса, і, звичайно, вона кардинально змінить їх настрій.

Водолій: Обговорити з ким-небудь новітню філософську теорію

Водолії часто відчувають повну байдужість до визнання їх заслуг. Але погані дні бувають навіть у представників цього знака. Всякий раз, коли вони визнають, що неприємності постукали в їх будинок, найкраще, що вони можуть зробити – це поговорити про глобальні проблеми світу. Хоча цей спосіб може здатися для деяких дивним, Водолій користується ним як нагадуванням про те, що світ більше, ніж просто його проблеми. При цьому у нього з'являється шанс познайомитися з новими людьми, а не обдумувати ідеї в поодинці.

Риби: Щоб хто-небудь поцікавився, як у них йдуть справи

Риби живуть у світі почуттів та фантазій і тонко відчувають емоції оточуючих людей. Коли у них трапляється невдалий день, вони не бояться залишитися зі своїми думками наодинці. Але якщо хтось поцікавиться тим, як у них справи, це стане кращим подією, що сталася в даній ситуації. Вони не хочуть турбувати інших, але якщо хтось знайде час поговорити з ними у важку хвилину, Риби одразу відчують себе краще.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст