Езотерика

Всесвіт знаходиться всередині нас: вчіться їй довіряти

Самий вірний спосіб довіритися Всесвіту – це навчитися довіряти собі.
7.9к.

Можливо, і ви переживали моменти, коли говорили собі: «Я повинен довіритися Всесвіту». Незважаючи на всі негаразди, ви відчували, що треба відступити і повірити в те, що все утворюється саме собою.

Ми багато уваги приділяємо вміння відпускати минуле, відмови від контролю і набуття віри в те, що про все Всесвіт подбає сама. Що у нас з'явиться робота, партнер мрії і купа грошей на додачу...

Звучить знайомо? Що ж, довіра Всесвіту вимагає терпіння. Ви намагаєтеся виховати його в собі, але як і раніше не помічаєте жодних результатів? Якщо це так, тоді ознайомтеся з п'ятьма речами, про які потрібно пам'ятати, коли ви намагаєтеся довіритися Всесвіту.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

1. Зрозумійте, що Всесвіт перебуває всередині вас самих

Насправді всередині нас вже є все необхідне: сильна і могутня зв'язок із зірками, космосом і всім тим, що нас оточує або направляє в житті.

Тому дуже часто, коли нас знову відвідує думка про необхідність «довіритися Всесвіту», здається, що якась вища сила готова увірватися в наше життя і захистити від усіх проблем.

Іншими словами, ми автоматично позиціонуємо себе залежними, слабкими і неспроможними із-за якоїсь піднесеної ідеї «Всесвіту».

Такий режим довіри заснований на вигадках: ми живемо як довговолоса Рапунцель, яка очікує у вежі, поки прийде принц і врятує її. Але в дійсності Рапунцель могла б прив'язати кінець свого волосся до віконної рами і самостійно спуститися на землю.

2. Позбавтеся від того, що заважає рухатися вперед

Насправді довіру до Всесвіту полягає не тільки в надії на те, що вона захистить. Сенс у тому, щоб бути практичними, дивитися в очі своїм страхам і розуміти, від яких обмежують життя переконань слід позбутися.

Часто ми самі ховаємося від світу, уникаючи подальшого руху вперед.

На щастя, коли бажання змін переважає над бажанням залишитися в межах своєї зони комфорту, відбуваються воістину великі справи.

Зі мною так і було. У мене як і раніше бувають моменти, коли сумніваюся у своєму майбутньому. Але тепер знаю, що у мене є все необхідне для подолання цих сумнівів, а також навички продовжити створювати для себе майбутнє, якого мені хочеться.

3. Всесвіт буде служити, але необов'язково догоджати

Іноді в мене бувають фантазії про те, як я магічним чином отримую чек на мільйон доларів. Це здається чудовою фантазією, але до тих пір, поки я не задаюся питанням, як це мені допоможе. Дасть мені незаслужене отримання такої величезної суми внутрішню впевненість у своїх здібностях? Ймовірно, немає.

Звичайно, отримати стільки грошей було б дуже приємно, як і думати, що мені більше ніколи не доведеться турбуватися про фінансових питаннях. Але це не принесе мені ніякої користі.

Навпаки, послужити мені може тільки знання, що я можу досягти чогось самостійно. Так я буду знати, що націлена на успіх, готова дивитися в очі своїм страхам, і що у мене є необхідна віра в те, що Всесвіт підтримує.

Дякую, але я і сама можу вибратися з цієї зачарованій вежі.

4. Іноді дар полягає в тому, що ви не отримуєте бажане

Те, що ви не отримали бажаного, може бути найбільшим з дарів. Особливо це справедливо, якщо те, що, на нашу думку, ми хотіли отримати, було найлегшим з шляхів.

Знаю це по собі, оскільки у мене була тривала романтична зв'язок, і мені хотілося якомога простіше з неї вирватися. Мені хотілося, щоб хто-то или что-то подбав про все замість мене. Якщо чесно, то часто так воно і відбувалося. Але такий спосіб виявився непродуктивним.

Не приймаючи ніякої участі, я все одно виявлялася в стресовому і тривожному стані невизначеності. Покладаючись на інших людей у вирішенні моїх проблем, я ставала залежною і слабкою, втрачаючи довіри до своїм власним здібностям, талантам і сильним сторонам.

А потім в один прекрасний день я вирішила, що пора зрушити з місця і зробити те, що необхідно, щоб почати жити так, як мені того хочеться. І Всесвіт відразу ж послала мені непростого сусіда, начальника з перепадами настрою і постійні зіткнення з партнером, який ні хвилини не міг обійтися без критики.

Мені хотілося бути впевненою, що все гаразд, що все налагодиться, і що Всесвіт про мене подбає. І життя мені відповіла: «Відмінно! Я чекала, поки ти це скажеш! Але тобі потрібно навчитися самій дбати про себе, впоравшись з цими непростими людьми».

Так я навчився вірити, що все і завжди обов'язково буде в порядку.

5. Все зводиться до величезній силі любові

Підсумуємо: найвірніший спосіб довіритися Всесвіту – це навчитися довіряти собі. Замість того, щоб постійно повторювати мантру «відпусти це», подумайте, що конкретно заважає вам рухатися вперед. Після відпустіть цю думку, переконання або що б це не було.

Знайте, що Всесвіт любить вас і служить вам, навіть якщо здається, що це не приносить користі. І деколи це на краще, коли ми не отримуємо того, чого хочемо.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст