Езотерика

У Бога на все є причина, просто довіртеся йому

Його плани завжди краще ваших.
5.8к.

Його плани завжди краще ваших. І в більшості випадків вони не просто краще, але і набагато правильніше. Вони ідеально враховують час, місце і мить, необхідні для реалізації цих планів в життя.

Ви не отримали найвищий бал на тестуванні? Вам не запропонували роботу, про яку ви так мріяли? Ви не обзавелися тим майном, на яке так сильно бажали? Він не сказав вам заповітне «так»?

Причина лише одна – у Нього на вас інші плани. А тому не все у вашому житті буде так, як ви запланували. Плани людини завжди руйнуються тому, що у Нього є свої причини.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Бути може, ви не одержали свою оцінку через Його бажання в цей період вашого життя навчити вас людяності. Тому, коли ви станете дорослими, то вже будете знати, що отримання високого балу необов'язково означає, що ви найрозумніший чоловік.

Можливо, робота мрії не дісталася вам з тієї причини, що Він розуміє, щоб для вас є більш відповідна сфера.

Бути може, речі, до придбання яких ви так довго прагнули, не дісталися вам тому, що Він намагається навчити вас цінувати більш важливі речі.

Читайте також: Бог ніколи не запізнюється – все відбувається так, як повинно бути

Бог вчить вас, що найважливіше в житті необов'язково має матеріальну форму.

Можливо, Він не сказав заповітне «так», бо чекає, що ви будете розмовляти з Ним у своїх молитвах. Він чекає на вас, а, значить, ви теж повинні чекати Його відповіді.

У нього зберігається ключ до нашого життя. Вона була написана Їм вже дуже-дуже давно, тому варто розуміти, що навіть якщо зараз все пішло не за вашим планом, незабаром все зміниться. У відповідний для цього час та в місці, яке обрано саме Їм.

Ми просто повинні довіритися Йому.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст