Езотерика

Найнесумісніші у відносинах знаки Зодіаку

Деякі любовні союзи приречені на труднощі спочатку...
31.3к.

Трапляється так, що ви докладаєте всіх зусиль, і «хімія» присутній, але спроби побудувати відносини не приносять особливих успіхів. Можливо, це відбувається із-за несумісності ваших знаків Зодіаку?

Це не означає, що ви зовсім залишитеся ні з чим, але вам, швидше за все, доведеться піти на більшу кількість компромісів, ніж якщо б об'єктом вашої любові був представник «правильного знака».

Отже, ось які комбінації знаків у відносинах спочатку є провальними:

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Овен несумісний з Близнюками, Рибами і Дівою

Овни завжди відкриті для нових романтичних спілок та вражень. З-за свого палкого темпераменту вони часто вступають у відносини, піддаючись негайного потягу.

Овна дуже подобаються люди, всією своєю поведінкою демонструє впевненість.

Найважче їм даються відносини з Рибами, які для них занадто сентиментальні, з Близнюками, тому що їх союз переростає в перманентну сварку, і занадто складними для них Дівами.

Телець несумісний з Овном, Стрільцем і Близнюками

Представниками цього знаку управляє Венера, що робить їх прекрасними потенційними партнерами для відносин. Але дійсно такими вони можуть стати лише з правильними партнерами.

Вони не люблять пліткарів і тих, хто постійно втручається в чуже життя.

Найгірше в романтичному плані вони поєднуються зі Стрільцями, які ведуть себе, на думку Тельців, дуже вільно і незалежно. Ще один невдалий вибір – Близнюки, які надто неспокійні, і Овни, з якими підопічні Венери постійно «на рогах».

Близнюки несумісні з Тельцем, Раками і Рибами

Близнюки романтичні, але одночасно з цим вони легко розлучаються зі своїми партнерами, якщо починають розчаровуватися.

Вони намагаються уникати людей, з якими не знаходять спільних тем для розмов, людей передбачуваних і нудних.

Найгірші відносини у Близнюків складаються з Тільцями, від яких вони не отримують достатньої підтримки. Не кращими будуть відносини з Раками, яких вони вважають занадто стабільними і передбачуваними, і з Рибами, які буквально душать їх своєю емоційністю.

Читайте також: Саркастичний гороскоп: Раки – витончені садисти, Козероги – справжні рабовласники

Рак несумісний з Овном, Близнюками і Стрільцем

Для представників цього знаку любов – це найчарівніше задоволення в житті, тому вони шукають таку людину, яка дійсно викладатися у відносинах.

Вони не терплять егоїстичних партнерів, не виявляють достатньої поваги або інтересу до своїм другим половинкам.

Раки несумісні зі Стрільцями, так як їх відносини наповнені розбратами, невпевненістю і ревнощами. Нестійкі спілки у Раків з Близнюками. Також рідко складаються стосунки з Овнами, які занадто орієнтовані на себе і власний успіх.

Лев несумісний з Близнюками, Козерогом і Рибами

Леви не люблять людей, які постійно нервують і тим самим поширюють навколо негатив, а також людей, схильних до маніпуляцій.

Найгірше у Лева вибудовуються стосунки з Близнюками, які надмірно занурені в себе, з Рибами, яких вони постійно ненавмисно ображають. Невдалою парою стане і Козеріг, який візьме на себе домінуючу роль у відносинах, чого Лев прийняти не зможе.

Діви несумісні з Овном, Вагами і Водолієм

Діви добре засвоюють уроки любові ще в юному віці, що дозволяє їм без праці перебувати в центрі уваги. Проте вони відчувають труднощі з вибором людини для тривалих відносин.

Вони не люблять розумників, пасивних людей і тих, хто не в змозі подбати про себе.

Саме невдале поєднання – з Овном, який у відносинах з ними поводиться надто владно, а також з Вагами, які виявляються не в змозі адекватно реагувати на критику Діви. Крім того, складним для Діви союз з Водолієм, так як в їх відносинах будуть постійні тертя.

Ваги несумісні з Дівою, Скорпіоном і Раком

Відносини для Ваг стають чимось на зразок міцного тилу, який їх захищає від життєвих негараздів. Нерозділене кохання або важкі відносини змушують їх сильно страждати.

Вони не терплять брехунів і в цілому людей, яким складно довіряти.

Ваги несумісні з Дівами, які занадто складні для них, а також зі Скорпіонами з-за їх надмірно песимістичною натури. Також Ваги складно ладнають з Раками, які мають занадто традиційними для них переконаннями.

Скорпіон несумісний з Овном, Стрільцем і Близнюками

Представники цього знака живуть життям, повної пристрастей – в тому числі, і на любовному фронті. Вони, як правило, вступають в ті стосунки, які роблять їх краще, а життя – гармонійніше.

Вони не люблять-агресивних людей, які люблять виділятися.

Одним з найневдаліших для Скорпіона є союз з Овном, з якими їх об'єднує схожий темперамент, що призводить до постійних конфліктів. Не краще йде справа і з Близнюками, які своєю поведінкою провокують напади ревнощів Скорпіона, а також зі Стрільцем, поруч з яким не відчувають себе в безпеці.

Стрілець несумісний з Тельцем, Раком і Дівою

Стрільці керуються принципом «все або нічого» навіть на любовному фронті, і вони зовсім не відчувають себе розгубленими у невизначених відносинах. Швидше, навпаки, отримують від них задоволення.

Вони не люблять людей, схильних до меланхолії, тих, хто не знає, що робити з власним життям.

Стрільці несумісні з Тільцями через собственнической натури останніх, а також з Раками, яким не вистачає у відносинах спонтанності. Союз з Дівою зазвичай також не призводить ні до чого хорошого, так як вона постійно критикує Стрільця, підштовхуючи його до змін.

Козеріг несумісний з Овном, Близнюками і Стрільцем

Козероги усім своїм поведінкою демонструють, що відносини для них не мають особливого значення, але це лише захист від розчарувань. На побаченнях вони ведуть себе як шпигуни і уникають людей, не здатних контролювати себе.

Союз з Овном не принесе щастя, так як Козеріг вважає його занадто нетерплячими і наївними. З відносин Козерога з Близнюками також не вийде нічого хорошого, тому що представники цих двох знаків володіють різними життєвими ідеалами. Нітрохи не краще відносини зі Стрільцем, який Козерогові здається повною протилежністю.

Читайте також: Дізнайтеся, чому вас навчать відносини з кожним із знаків Зодіаку

Водолій несумісний з Тельцем, Раком і Дівою

Водолії готові любити, але у відносинах їм важливо не втратити свободу і можливість вибору. Вони не люблять людей без моралі і передбачуваних особистостей.

Для Водолія невдалою є любовна комбінація з Тельцем, так як він нездатний на ту стабільність, до якої прагнуть підопічні Венери. Не порозуміються вони і з Раком, з яким їм буде нудно, і з Дівою, яка буде наполягати на наведенні порядку в їх житті.

Риби несумісні зі Скорпіоном, Левом і Близнюками

Риби шукають ідеального партнера, з яким зможуть побудувати союз мрії. Вони уникають людей, які діють ірраціонально і нез'ясовно, а також поверхнево дивляться на життя.

Для Риб найгірше любовне поєднання – це союз зі Скорпіонами, які здаються їм занадто агресивними і нетактовними, а також з Близнюками, тому що їм не вистачає розуміння оточуючих. Крім того, вони не порозуміються з Левами, схильними маніпулювати Рибами.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст