Езотерика

3 знака Зодіаку, які просто створені для шлюбу

Дізнайтеся, які жінки стають кращими дружинами...
11.5к.

Дізнайтеся, які жінки стають кращими дружинами...

Рак

Якщо вам вдалося домогтися розташування жінки, народженої під знаком Раку, то її любов буде абсолютною, а сама вона буде готова піти за вами хоч на край світу.

Почуття такої жінки завжди дуже сильні. Часом це призводить до надмірного драматизму. Але це невелика ціна за те, щоб жити в раю, як це описано в «Тисячі і однієї ночі».

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

З нею ви будете відчувати себе королем, оточеним найсмачнішими стравами і затишком дбайливо доглянутого будинку. Кожному чоловікові хотілося б після важкого робочого дня обійняти саме таку жінку.

Діти для неї священними, а тому вона часто ставить їх потреби вище власних.

Від свого чоловіка вона чекає ласки, турботи і чесності.

Лев

Жінка-Лев – сильна і сувора. Це справжній воїн, який володіє неймовірною силою і здібностями. Але їй все одно поруч потрібен той, хто допоможе відкрити кришку консервної банки або підточити ножі.

Ви будете захоплюватися нею. А вона буде вкладати в те, що робить для вас, всю себе. З неї ви нарешті дізнаєтеся, що таке справжня любов. Навіть коли вона злиться, то робить це по-своєму чарівно.

За своїх дітей вона готова боротися з люттю левиці. Вона постійно перебуває поруч, і якщо хтось спробує їм нашкодити, йому не поздоровиться.

Від свого чоловіка вона чекає захоплення.

Читайте також: Три найгірші риси кожного зі знаків Зодіаку

Козеріг

Вона докладає неймовірних зусиль для досягнення своїх цілей, але ви ніколи не побачите на її благородній лобі ні краплі поту. Ця жінка може впоратися з речами, які зламали б будь-якого чоловіка. І робить це настільки обережно і з такою гідністю, що ви мимоволі засумніваєтеся, гідні її взагалі.

Якщо думаєте, що заслуговуєте бути з нею, спочатку переконайтеся, що ваша любов буде продовжувати горіти вічно, навіть коли все інше навколо вже згасло.

З нею кожен день ви будете ставати все краще і краще, поки одного разу не зрозумієте, що жаби перетворилися в принца. Вона розуміє вас краще, ніж ви самі себе. І щоб розкрити весь ваш потенціал, вона зробить все можливе.

Вона сувора, але справедлива мама. З-під крила таких жінок в світ виходять справжні переможці і лідери.

Від свого чоловіка вона чекає, щоб він проявляв характер і сталість. Цього, до речі, можна повчитися на її прикладі.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст