Езотерика

15 візьме про новонароджених на щастя і біду

За словами езотериків, з появою на світ малюка пов'язано безліч прикмет, які можуть серйозно вплинути на майбутнє маляти.
7.9к.

Поява на світ малюка – одне з найважливіших подій у житті сім'ї. Батьки огортають новонародженого любов'ю і ласкою, всіляко опікають дитину і підлаштовуються під його бажання, тільки б він ріс здоровим і щасливим. Але чи достатньо для цього турботи і опіки? За словами езотериків, з появою на світ малюка пов'язано безліч прикмет, які можуть серйозно вплинути на майбутнє маляти.

Давайте вивчимо прикмети про новонароджених, щоб знати майбутнє своєї дитини і мати можливість впливати на нього.

1. Дитина, яка з'явиться на світ у Молодика або протягом трьох днів після нового Місяця, проживе довге життя.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. Якщо малюк з'явився на світ в повний Місяць, не варто боятися і переживати. Це добрий знак, що віщує дитині щасливе і забезпечене життя. Такій людині буде щастити протягом усього життя.

3. Якщо з'явився на світ немовля покритий білою плівкою (про таких кажуть «народився в сорочці»), він буде обласканий життям і успішним у справах.

4. Щоб новонароджене дитя все життя прожила в багатстві і добробуті, відразу після народження його слід укутати в хутра, обернувши хутряний шубкою хутряний або пелюшкою.

Читайте також: Діти-Індиго, Діти-Кристали і Діти Веселки: хто з них ви?

5. Буде щасливий новонароджений малюк, можна визначити по його зовнішності. В цьому плані щасливою буде дівчинка, зовні схожа на батька, чи хлопчик, який є копією мами. До речі, дана прикмета зовсім не означає, що син схожий на батька, або донька, схожа на маму, зростуть нещасливими.

6. До того, як немовля не хрестять у церкві, його слід ховати від сторонніх очей. В іншому випадку дитину можуть наврочити, що створить чимало проблем, як самій дитині, так і його батькам.

7. Вибір імені для дитини, питання делікатне. Якщо немовля кликнуть ім'ям праведника, його чекає благополучне життя. А от називати малюка іменем великомученика не варто. Цим можна приректи своє чадо на горе і страждання.

8. Деякі батьки називають своїх дітей на честь померлих родичів. Робити це потрібно обережно. Якщо родич страждав на своєму віку, якщо він прожив недовго, помер від хвороби або перед смертю сильно мучився, його ім'ям називати дитину не можна. Малюк ризикує повторити долю свого предка.

9. До року дитині бажано не показувати своє відображення в дзеркалі. Це давня прикмета, яка обіцяє дитині потребу і важкі випробування.

10. Батьки, а також близькі родичі дуже люблять цілувати милого малюка, не підозрюючи, що цим можна завдати йому шкоди. Згідно з прикметами, якщо цілувати стопи малюка, він пізно постане на ніжки, а якщо цілувати щічки, проріжуться зубки пізно, а процес їх прорізування буде болючим.

11. При першому купанні малюка у воду варто додати ложечку меду, і покласти який-небудь срібний предмет (але не натільний хрестик). У цьому випадку дитина проживе багату і щасливу життя.

12. Воду після першого купання немовляти не варто виливати. В ній не можна мити руки або прати білизну. Краще залишити її на ніч, а зранку полити такою водою квіти або дерева в саду. Це додасть рослинам життєвих сил.

13. Малюк повинен носити тільки нові речі. Якщо ви надягнете на нього одяг чужу дитину, дитині можуть передатися хвороби колишнього господаря, так як речі відмінно передають енергетику людини. Якщо ж батьки приймають речі інших малюків, за них потрібно дати хоча б символічну плату.

14. Кожен знає, що колисати порожню коляску не до добра. А ось якщо колисати порожню колиску свого малюка, він буде спати міцним сном, а у вашій родині скоро намітиться поповнення.

15. Не слід годувати малюка грудьми на очах у інших людей. І справа тут зовсім не в моралі. Згідно з прикметами, у годуючої матусі в цьому випадку може пропасти молоко.

Бережіть своїх малюків!

Фото — vsyamagik.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст