Езотерика

Пристрасні і сильні зодіакальні пари

Якщо вам цікаво дізнатися, з яких знаків зодіаку виходять найбільш пристрасні і міцні пари, тоді ви потрапили в потрібне місце. Певним знака зодіаку притаманні деякі риси характеру, завдяки яким їм стає набагато простіше наповнити свої відносини пристрастю.
5.6к.

Кожен знак зодіаку відноситься до однієї з чотирьох стихій: вогню, землі, воді і повітрю. Стихії допомагають в значній мірі визначити рівень сумісності двох партнерів. Тим не менш, цей показник не варто сприймати як гарантію. Існує багато інших різних чинників, що визначають сумісність двох людей як пари.

Але все ж не варто заперечувати вплив астрології, коли справа стосується тривалості і стійкості відносин. Якщо обидва партнери відносяться до однієї і тієї ж стихії, це зовсім не означає, що їх відносини гарантовано складуться або не складуться.

Якщо вам цікаво дізнатися, з яких знаків зодіаку виходять найбільш пристрасні і міцні пари, тоді ви потрапили в потрібне місце. Певним знака зодіаку притаманні деякі риси характеру, завдяки яким їм стає набагато простіше наповнити свої відносини пристрастю.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Продовжуйте читати цю статтю, щоб дізнатися, які зодіакальні пари є найбільш пристрасними і сильними.

Близнюки (22 травня — 21 червня) і Стрілець (23 листопада — 21 грудня)

З Близнюками завжди весело завдяки їх енергійності і дружелюбності. Тим не менше, їм складно підтримувати відносини з-за їх незібраність і страху зобов'язань. Стрільці, у свою чергу, це розуміють, бо самі не хочуть зв'язувати себе якими-небудь зобов'язаннями. У відносинах цих двох знаків зодіаку буде багато свободи, а також взаємну довіру та повагу.

Рак (22 червня — 22 липня) і Телець (20 квітня — 21 травня)

Раки добре розбираються як у своїх власних почуттях і емоціях, так і в чужих. Вони шукають тривалі відносини, які зможуть подарувати їм надійність, відчуття безпеки і щастя. У відносинах з Тільцями зазвичай якраз і присутні та стабільність, сталість, надійність і відданість, необхідні Ракам.

Лев (23 липня — 22 серпня) і Овен (21 березня — 19 квітня)

Леви, самі по собі, дуже горді, але про це і так вже багатьом відомо. В деяких випадках їх гордість і самовпевненість можуть поставити відносини під загрозу. Тим не менш, Овну як раз буде під силу впоратися з Левом, адже вони однаково пристрасні.

Діва (23 серпня — 22 вересня) і Скорпіон (23 жовтня — 22 листопада)

Діви — перфекціоністи, завжди звертають увагу на деталі. Вони вважають, що будь-яке завдання потрібно виконувати належним чином і завжди прагнуть до акуратності і порядку. Їх пристрасть, в свою чергу, добре поєднується з пристрастю Скорпіона.

Терези (23 вересня — 22 жовтня) і Близнюки (22 травня — 21 червня)

Близнюкам постійно потрібні гострі відчуття і драма, що в деяких випадках призводить до того, що вони потрапляють в неприємності. Ваги, зі свого боку — миротворці. Їм буде під силу впоратися з тим безладом, який залишають після себе Близнюки.

Скорпіон (23 жовтня — 22 листопада) та Риби (19 лютого — 20 березня)

Скорпіони — дуже пристрасні, емоційні і мстиві особистості. Риби, самі по собі, теж дуже емоційні, але на відміну від Скорпіонів — більш позитивні. У відносинах представників цих двох знаків зодіаку буде відмінний баланс позитиву і негативу.

Стрілець (23 листопада — 21 грудня) і Водолій (21 січня — 18 лютого)

Стрільці терпіти не можуть залишатися на одному місці тривалий час. Водолії — вільнодумні інтелектуали, які ненавидять, коли їх яким-небудь чином стримують або обмежують. Саме тому представники цих двох знаків зодіаку зможуть знайти спільну мову.

Козеріг (22 грудня — 20 січня) і Діва (23 серпня — 22 вересня)

Козероги — амбітні та методичні особистості, які добре ладнають з Дівами, враховуючи їх перфекціонізм. Представники цих знаків зодіаку розуміють, що є певний процес, якому потрібно чітко слідувати. Козеріг і Діва працюють над цим разом немов злагоджений механізм.

Водолій (21 січня — 18 лютого) і Терези (23 вересня — 22 жовтня)

Представників цих знаків зодіаку притягує один до одного, тому що вони обидва прагнуть до гармонії і рівності. Водолії мають могутнім розумом і знаходяться в постійній боротьбі за суспільне благо, що ідеально підходять Ваг з їх прагненням до справедливості й рівності.

Риби (19 лютого — 20 березня) і Козеріг (22 грудня — 20 січня)

Союз представників цих двох знаків зодіаку буде міцним, тому що протилежності притягуються. Риби — це мрійники, в той час як Козероги — реалісти. Їх відносини складаються завдяки балансу ідеалізму і реалізму.

Переклад статті — The Most Passionate And Powerful Zodiac Pairings via Клубер

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст