Езотерика

Знаки Зодіаку: як споріднена душа з'явиться у вашому житті?

Ви ще не зустріли свою споріднену душу?
2.8к.

1. Овен (21 березня — 19 квітня)

Очевидно, що ви зустрінете свою другу половинку, коли будете перебувати в самому розпалі своє і без того активного життя. Як Овен, ви завжди тримайте себе в курсі поточних подій і приймаєте в них безпосередню участь. І поки ви будете зайняті, саме в цей момент ви зустрінете свою другу половинку. І ви обидва будете мати схожими рисами характеру і цілями в житті.

2. Телець (20 квітня — 21 травня)

Ви зустрінете свою другу половинку в якомусь торговому центрі або на ринку. Ви екстравагантна людина, і вам подобається вивчати все до найдрібніших деталей. Тому, в одні з цих моментів, коли ви буде роздивлятися який-небудь товар, вам на очі попадеться чоловік вашої мрії. Або ж він першим знайде вас.

3. Близнюки (22 травня — 21 червня)

Ваша родинна душа з'явитися завдяки близькому другові. Але це можна пояснити ще й тим, що ви є соціальною особистістю. Це властиво Близнюкам. Ви завжди любите спілкуватися з людьми. І вони можуть бути абсолютно різними особистостями по характеру і зовнішності. І ніщо не зупинить вас, якщо ви захочете познайомитися з людиною ближче.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

4. Рак (22 червня — 22 липня)

Ви часто виходите на публіку, тому що не справляєтеся з суспільним тиском. Тим не менш, сім'я дуже важлива для Раку. І ви завжди будете розвивати відносини, які у вас є. Тому цілком імовірно, що ви зустрінете свою другу половинку на якомусь родинному заході. Наприклад, це буде знайомий або родич ваших близьких друзів.

5. Лев (23 липня — 22 серпня)

Ви зустрінете свою другу половинку за допомогою нових технологій. Соціальні мережі та Інтернет – це величезна можливість для вас в плані знайомств. Це дає вам відчутний інструмент для демонстрування свого способу життя мільйонів передплатників. І саме так ви зустрінете свою споріднену душу.

6. Діва (23 серпня — 22 вересня)

Ви орієнтовані на кар'єру. І ви б з легкістю жили в офісі, якщо довелося. Діва завжди занурюється роботу з головою і може провести так все своє життя. Ви занадто багато вимагаєте від самого себе, і такий тиск може зруйнувати вас. І коли ви вирішите трохи розслабитися, щоб перезарядити батарейки, ваша родинна душа тут же з'явитися у вашому житті. У будь-якому випадку, все залежить від вас.

7. Терези (23 вересня — 22 жовтня)

Ви зустрінете свою другу половинку завдяки своєму хобі. Наприклад, ви любите ходити в тренажерний зал або на фітнес. І це лише справа часу, коли ви зустрінете там свою споріднену душу. Просто продовжуйте приділяти час того, що любите, і цей чоловік рано чи пізно з'явитися.

8. Скорпіон (23 жовтня — 22 листопада)

Скорпіони дуже серйозні в своїй роботі. А це означає, що ви готові цілком і повністю віддати себе справі, яке потрібно виконати. І саме ця риса характеру приверне до вас вашу родинну душу. Коли ця людина побачить, як ви цілком поглинені справою, він зрозуміє, що на вас можна покластися і що ви гідна особистість.

9. Стрілець (23 листопада — 21 грудня)

Очевидно, що ви знайдете свою другу половинку під час своїх пригод. Ви — мандрівник. І швидше за все, ваша родинна душа теж любить це заняття. Ви просто не зможете жити з кимось, хто не готовий рухатися разом з вами. Тому просто продовжуйте слідувати своєму способу життя, а споріднена душа сама знайде вас в одному з міст цього світу.

10. Козеріг (22 грудня — 20 січня)

Як і всі інші знаки Зодіаку, ви дійсно готові потонути у своїй роботі. Як Козеріг, ви дуже амбітні, а значить, ви хочете всього самого найкращого. Тим не менш, з-за цього ви зневажаєте своєї романтичної життям. І тільки тоді, коли ви почнете приділяти час відпочинку, ви знайдете свою споріднену душу.

11. Водолій (21 січня — 18 лютого)

Ви любите інтелектуальні завдання. А тому, ви знайдете свою споріднену душу під час заняття цим захопленням. Можливо, ви зустрінете її під час якихось курсів. Або, може бути, ви зустрінетеся в кафе, тому що цей чоловік теж любить читати книги в розслаблюючій обстановці. Саме завдяки своєму захопленню ви знайдете свою споріднену душу.

12. Риби (19 лютого — 20 березня)

Швидше за все, ви зустрінете свою другу половинку під час якого-небудь художнього події. Так як ви ставитеся до цього знаку Зодіаку, ви любите творчість. Ви чутливі і емоційні, і ви використовуєте свою енергію, щоб підживити своє прагнення до прекрасного. Ви завжди спрямовуєте свої почуття в мистецтво. І тому, для вас не повинно бути сюрпризом те, що споріднена душа знайде вас саме під час вашого улюбленого заняття.

Переклад статті — This Is How Your Soulmate Will Enter Your Life According To Your Zodiac Sign via Клубер

Фото — 4.bp.blogspot.com

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст