Езотерика

Як Закохати в Себе Чоловіка Риби

Ці чоловіки обожнюють філософські бесіди, їм необхідний опонент, з яким можна вести довгі дискусії, сперечатися і знаходити істину.
8.3к.

Характеристика чоловіки Риби

Головна характеристика чоловіків, народжених під цим зодіакальним знаком – чуттєвість. Такий представник сильної статі все пропускає через себе, живе серцем і рішення приймає зовсім не холодним розумом. В цьому і сильна сторона, і недолік таких чоловіків.

Вони закохуються всією душею, серцем, щиро, ніби на все життя, але через деякий час можуть змінити об'єкт свого обожнювання. Вся справа в неймовірній влюбливості і постійному пошуку своєї «музи».

Заради своєї мавки, чоловік Риби готовий перевернути гори, досягти неймовірних висот і піднятися на вершину кар'єрних сходів. Але для цього йому потрібно натхнення. Жінка повинна постійно підживлювати його своєю енергетикою і сексуальністю, раззадоривать і захоплювати собою.

При цьому Риби – пекучі ревнивці, які можуть ревнувати свою другу половинку до кожного стовпа. Правда, це спостерігається лише у тих парах, де партнерам бракує щирості та відвертості. А ці представники сильної статі просто обожнюють одкровення.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Яка жінка потрібна Рибі

Риби – справжні естети, яких підкорює образ, а тому дівчина в яскравому вбранні та з шикарною зовнішністю має всі шанси зловити таку Рибу «на гачок».

Якщо ж при цьому вона виявиться «глибокої» в чуттєвому плані, має творчі здібності, чоловік даного знаку Зодіаку буде вражений до глибини душі.

Такому чоловікові підійде господарська жінка, яка візьме на себе турботи по будинку, адже в більшості випадків їх сильна половинка абсолютно не пристосована до будинку і побуті. В той же час цей чоловік надзвичайно взаємний, а тому за турботу і затишок обдарує ласкою і любов'ю.

Сильна і навіть владна жінка має всі шанси закохати Рибу. Такі чоловіки тягнуться до стійким, сміливим і ризикованим особистостей, які вміють приймати рішення і доводити розпочату справу до кінця. Представники даного знака самі потягнуться до таких дамам.

Як закохати Рибу

Завоювати серце розглянутого хлопця нескладно. Треба бути відвертою, щирою, живий і неймовірно чуттєвої. Ці чоловіки обожнюють філософські бесідиїм необхідний опонент, з яким можна вести довгі дискусії, сперечатися і знаходити істину.

Важливим аспектом є ліжко. Вона означає дуже багато для представників цього знаку, а тому, дівчині доведеться дуже постаратися, щоб підкорити свого партнера, який є справжнім гурманом, просто обожнює чуттєвий, різнобічний секс.

Складніше утримати чоловіка цього знаку поруч з собою. Для цього доведеться миритися з його вразливістю, нерідко першою йти на мирову, не загострюючи обстановку і не доводячи її до крайності. В запалі гніву ці особи можуть наговорити образливих слів. Важливо відчувати його стан і не «перегинати палицю».

Нарешті, Риби залишаться з тією жінкою, яка буде раз за разом надихати їх на нові звершення. Цього чоловіка треба «ліпити», але представниця прекрасної статі, буде щедро винагороджена за свої старання та наполегливість.

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст