Езотерика

Як назвати дитину за знаком Зодіаку?

Вибір імені для дитини – відповідальне рішення, від якого багато в чому залежить життєвий шлях людини.
6.2к.

Щоб малюк виріс здоровим і щасливим, йому дають ім'я могутніх предків, а щоб його оберігали небеса, вибирають ім'я за церковним календарем. А ось шанувальники гороскопів стверджують: щоб дитина була щасливою, називати його потрібно згідно з розташуванням планет у момент народження. Правильно підібране ім'я, відповідне знаку Зодіаку, стане дороговказом малюка і буде захищати його від негараздів на всьому життєвому шляху.

Стихія Вогню

Люди, народжені в стихії Вогню яскраво виражені індивідуалісти, які володіють найпотужнішим енергетичним потенціалом і лідерськими якостями. В цьому плані хлопчикам необхідно давати тверді імена, підкреслюють дані якості, а дівчаткам – більш м'які імена, які будуть мінімізувати їх конфліктність і норовисту вдачу.

Овен

Хлопчики. Для природжених воїнів, якими без сумніву є хлопчики Овни, підійдуть могутні імена: Артур, Борис, Микита, Марк (що відноситься до бога Марса), або Родіон (покровитель знака Овен).

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Дівчатка. Сильні імена підійдуть і дівчаткам даного знаку, але тут важливо додати нотку жіночності та витонченості. Тому вибираючи ім'я для дочки, зверніть увагу на: Юлію, Ельвіру, Вікторію, Ніку або Антоніну. Кожне таке ім'я буде характеризувати перемогу з жіночим початком.

Лев

Хлопчики. Виражені лідери, Левенята, повинні носити відповідні вагомі імена, наприклад, Всеволод, Платон, Ростислав або Михайло. Доречним буде ім'я Віктор, що означає «переможець».

Дівчатка. Представниць цього знака з юних років відрізняє царственість і незвичайний шарм. Висловити ці якості допоможуть імена: Василина, Мар'яна, Алла. Сюди ж можна віднести імена Кіра і Олена. Вони символізують Сонце, яке захищає Левам.

Стрілець

Хлопчики. Представники цього знака вічні непосиди, їх вважають «душею компанії» та люблять за добродушний характер. Таким малюкам варто вибирати добрі, привітні імена, наприклад, Максим, Роман, Ігор або Владислав. Ідеальним буде ім'я Андрій або Гавриїл, що підкреслюють грубу, але добру силу цього знака.

Дівчатка. У дівчаток, народжених під знаком Стрільця, виражена любов до пізнання світу і бажання допомагати всім навколо. Тому їм найбільше підходять такі імена: Ольга, Ксенія, Віра або Варвара. Підкреслять характер імена Надія чи Ірина, що означає «миролюбність».

Стихія Води

Дітлахи, народжені в цій стихії, відрізняються емоційністю і загадковістю. Це, швидше, інтроверти, звернені всередину себе, досить вдумливі і грунтовні особистості. Але головна їхня риса – незвичайний творчий потенціал і схильність до гуманітарних наук. Все це можна і потрібно підкреслити правильно підібраним ім'ям.

Рак

Хлопчики. Досить чутливим і сентиментальним хлопчакам знаку Рак слід давати мужні, тверді імена, такі як Сергій, Матвій, Герман, Веніамін або Семен. Самостійності такій людині додадуть імена Нестор або Геннадій.

Дівчатка. Якщо говорити про дівчаток цього знака, то вони неймовірно жіночні й витончені. У них читається загадковість і миролюбність. Цим юним спокусниця, яким протегує Місяць, краще всього підійдуть імена: Лада, Аделаїда, Лілія, Діана або Наталя. Екстравагантно будуть звучати імена Емма і Елліна.

Скорпіон

Хлопчики. Дітлахи з непростим, незалежним і владним характером народжуються під знаком Скорпіона. Вони досить агресивні і виверткі, але завжди готові горою стояти за друзів. Найбільш підходящі для них імена: Платон, Захар, Костянтин, Едуард або Тімур. Підкреслять цілеспрямованість цього знака імена Данило і Вадим.

Дівчатка. Юним панянкам, народженим під цим знаком, краще давати ніжні імена, несуть спокій і благодать: Анастасія, Алевтина, Людмила або Лідія. У той же час підкреслять стійкий характер імена Інна, Регіна та Олександра.

Риби

Хлопчики. Ранимим, плаксивою і дуже чуттєвим хлопчакам знака Риби варто дати більш тверді імена, які допоможуть їм знайти внутрішній баланс. Дайте такому малюкові ім'я Олег, Єлисей, Федір або Антон, назвіть його Еріком або Богданом. З ними вашій дитині буде найбільш комфортно в житті.

Дівчатка. Силу водної стихії цих дівчаток підкреслять імена: Марина, Лариса, Пелагея, Христина і Дарина. Вишукано буде звучати ім'я Елеонора. Але найкращим ім'ям для юних Рибок стане Маргарита, що означає «перлина».

Стихія Землі

Земна стихія дарує людям цього знака приземленість, хазяйновитість, домовитість і схильність до матеріальних цінностей. Це консервативні і дуже чіткі особистості. Логічно, що їм слід давати спокійні, а також злегка романтичні імена, щоб ці люди змогли скуштувати всі радощі життя.

Телець

Хлопчики. Правильно підібране ім'я додасть таким хлопчикам цілеспрямованості, а тому виберіть своєму Тельцю ім'я Ярослав, Спартак, Трохим, Федір або Дмитро (чия покровителька – богиня родючості Деметра). Романтичні нотки характером додадуть імена Макар і Василь.

Дівчатка. Працьовитість і зовнішня краса цих дівчаток повинна бути підкреслена ім'ям Валентина, Поліна, а також Дарина, Дана і, звичайно ж, саме перше жіноче ім'я Єва. Розвіяти консервативність характеру допоможуть грайливі імена – Тетяна або Христина, а також чуйна Майя.

Діва

Хлопчики. Виконавчим і відповідальним хлопчакам з математичним складом розуму, підійдуть імена: Ернест, Анатолій і Костянтин. А щоб надати характером більше романтизму і грайливості, назвіть сина Ігор, Денис чи Владислав.

Дівчатка. Витончені і умиротворені, домашні і спокійні, ці дівчатка відрізняються працьовитістю і цнотливістю. Їм найбільше підходять імена: Катерина, Таїсія, Ніна, Ганна або Глафіра. Шарму характеру Дів додасть ім'я Кіра, Євдокія, Яна чи Ярослава.

Козеріг

Хлопчики. Наполегливим і терплячим хлопчикам, народженим під знаком Козерога, найбільш підходять мужні імена: Юрій, Георгій, Микола, Іван, Гліб або Єгор. У той же час пом'якшити твердий характер цього знака Зодіаку допоможуть імена Леонід або Матвій.

Дівчатка. У представниць слабкої статі цього знака немає тієї природної стійкості, як у хлопчиків, а тому їм необхідні більш тверді імена: Євгенія, Регіна, Софія, Раїса, Валерія чи Інга. В той же час надати жіночності образу Козерожки допоможуть імена Аріадна, Марія і Софія.

Стихія Вітру

До цієї стихії належать талановиті дітлахи, які можуть проявити себе у винахідництві або творчості. В той же час це досить мінливі особи, що володіють як позитивними, так і негативними рисами характеру. Тому вибір імені для таких дітей є особливо важливим, що дозволяє нівелювати недоліки і підкреслити достоїнства.

Близнюки

Хлопчики. Хлопчиськам цього знака варто давати грайливі і легкі імена, які пом'якшать суворий характер малюків. Підійдуть імена: Артем, Данило, Микита, Валерій. Зверніть увагу на такі відповідні імена, як Єрмолай, Омелян або Денис.

Дівчатка. Юним спокусниця цього знака підійдуть життєрадісні, сонячні імена, такі як Рада, Жанна, Віолетта, Анастасія. Інтелектуальну складову характеру підкреслять імена Єва і Євангеліна.

Ваги

Хлопчики. Творчим натурам, якими без сумніву є Ваги, треба давати м'які, але в той же час вольові імена, які додадуть брутальності цим представникам сильної статі. Дайте такому хлопчику ім'я Ілля, Віктор, Давид або Вадим, Альберт або Віталій. До того ж даними особистостям дуже підходить рідкісне ім'я Ян.

Дівчатка. Напористості і хватки буде не діставати і дівчаткам, народженим під знаком Близнюки. Але це можна легко виправити, давши дівчинці ім'я Роза, Белла, Людмила, Альбіна, Лада або Клавдія. Але краще всього назвати свою дитину ім'ям Любов.

Водолій

Хлопчики. Цим романтичним і надзвичайно обдарованим натурам, найчастіше, не вистачає стрижня. Додати чіткості і витриманості характером допоможуть імена: Степан, Гліб, Акім, Іларіон або Павло. Можна також назвати дитину Єгор або Гавриїл.

Дівчатка. Індивідуалізм і оригінальність дівчаток цього знаку зможуть підкреслити наступні імена: Зара, Елла, Заріна, Ірина, Поліна або Венера. Можна також дати їм ангельські імена – Аврора або Аліна.

Імена бувають різні, але тільки правильно вибране ім'я дозволить вашому малюку вирости щасливим і самодостатнім. Успіхів вам і вашим діткам!

Фото – estpovod.info

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст